Lajme

February 15, 2024

Maksimizoni lojën tuaj në Pokémon Go Tour: Sinnoh with Diamond or Pearl

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Prezantimi

Me Pokémon Go Tour: Sinnoh që dominon grupin e ngjarjeve deri në fund të shkurtit, Niantic po u jep lojtarëve një zgjedhje të hershme për të kyçur në bonuse ekskluzive të versionit bazuar në Diamond dhe Pearl. Ky vendim do të ndikojë drejtpërdrejt në lojën tuaj, kështu që ju do të dëshironi të bëni atë të duhurin.

Maksimizoni lojën tuaj në Pokémon Go Tour: Sinnoh with Diamond or Pearl

Go Tour 2024: Rruga për në Sinnoh Special Research

I disponueshëm nga 15 deri më 25 shkurt, Tour Pokémon Go 2024: Road to Sinnoh Special Research do të ofrojë shpërblime për të gjithë lojtarët si pjesë e festës Go Tour: Sinnoh. Në varësi të faktit nëse zgjidhni shtegun e Diamantit ose të Perlës, loja juaj gjatë Go Tour: Sinnoh – Global do të ndryshojë shumë kur bëhet fjalë për të përfituar sa më shumë nga Dialga dhe Palkia.

Ngjarje globale

Çdo lojtar ka akses në "Go Tour 2024: Road to Sinnoh Special Research" nga 15 deri më 25 shkurt, që përkon me të gjithë kohën e ekzekutimit të Go Tour: Sinnoh dhe mini-ngjarja Rruga drejt Sinnoh midis dy versioneve. Pavarësisht kësaj, përmbajtja më e rëndësishme do të hyjë në fuqi vetëm Go Tour: Sinnoh – Global më 24 dhe 25 shkurt.

Gjatë ngjarjes globale, në varësi nëse zgjidhni versionin Diamond ose Pearl, do të merrni një garanci të ndryshme për bastisjet tuaja në Dialga dhe Palkia, si dhe një kohëzgjatje të shtuar për Efektet e reja Adventure që u shtuan për të përkuar me debutimin e Origin Forme. Dialga ose Origjina Forme Palkia.

Diamant apo perla?

Nuk ka përgjigje të drejtë ose të gabuar kur bëhet fjalë për zgjedhjen midis versioneve Diamond ose Pearl. Shpërblimet dhe shpërblimet për secilin janë si më poshtë:

 • Ekskluzive të Diamantit:
  • Dialga e kapur gjatë Go Tour: Sinnoh janë të garantuar të njohin zhurmën e kohës
  • Kohëzgjatja e Efektit të Aventurës për Roar of Time është dyfishuar
  • Dialga Candy disponohet në shpërblimet speciale të kërkimit
 • Ekskluzive perla:
  • Palkia e kapur gjatë Go Tour: Sinnoh janë të garantuar të njohin Spacial Rend
  • Kohëzgjatja e Efektit Adventure për Spacial Rend është dyfishuar
  • Palkia Candy disponohet në shpërblimet speciale të kërkimit

Ju do të keni detyrat dhe shpërblimet normale të Kërkimit Special për t'u shoqëruar me këto bonuse, që është e vetmja përmbajtje ekskluzive e versionit në Go Tour këtë vit.

konkluzioni

Zgjidhni me mençuri midis versioneve Diamond dhe Pearl për të maksimizuar përvojën tuaj të lojës gjatë Pokémon Go Tour: Sinnoh. Merrni parasysh bonuset dhe shpërblimet ekskluzive të ofruara nga secili version dhe merrni vendimin që i përshtatet stilit të lojës dhe qëllimeve tuaja. Shijoni aventurën!

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Mega Incineroar: Një ndryshim i lojës apo një dështim konkurrues?
2024-04-13

Mega Incineroar: Një ndryshim i lojës apo një dështim konkurrues?

Lajme