Lajme

February 14, 2024

Lëshoni shpërthime befasuese dhe bëhuni milioner me kodet e këndeve të lojërave të fishekzjarrëve

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Prezantimi

Fireworks Playground është një përvojë emocionuese Roblox që ju lejon të lëshoni shpërthime befasuese pa frikë nga zjarri. Me një shumëllojshmëri të gjerë mjetesh piroteknike shumëngjyrëshe, ky dyqan virtual ofron mundësi të pafundme për krijimin e ekraneve magjepsëse.

Lëshoni shpërthime befasuese dhe bëhuni milioner me kodet e këndeve të lojërave të fishekzjarrëve

Duke u bërë një milioner me kodet e shesh lojërash Fishekzjarret

Nëse jeni të shqetësuar për koston e testimit të të gjitha fishekzjarreve në Fireworks Playground, mos u shqetësoni! Kodet e Fireworks Playground mund t'ju kthejnë menjëherë në një milioner, duke ju siguruar një mori monedhash në lojë. Dhe nëse po kërkoni më shumë shpërblime falas në titujt e tjerë të Roblox, sigurohuni që të shikoni kodet Car Crushers 2.

Lista e kodeve të shesheve të lojërave të fishekzjarrëve

Këtu janë disa nga kodet funksionale të Fireworks Playground që mund t'i shlyeni për monedha:

 • 20 MVIZITA: Shlyeni për 200 mijë monedha
 • 26 KLIKE: Shlyejeni për 50,026 monedha
 • 270 KAMËTARË: Shlyejeni për 50 mijë monedha
 • FONDET FIREWORK: Shlyeni për 102,024 monedha
 • NEWYEARCOINRUSH: Shlyejeni për 102,024 monedha
 • BUGFIX: Shlyejeni për 80,432 monedha
 • MINIGAME: Shlyejeni për 100 mijë monedha
 • VERIFIKUAR: Shlyejeni për 100 mijë monedha
 • FIFTY: Shlyejeni për 50 mijë monedha
 • TOK: Shlyejeni për 25 mijë monedha
 • TIK: Shlyejeni për 25 mijë monedha
 • FLOP: Shlyejeni për 25 mijë monedha
 • FLIP: Shlyejeni për 25 mijë monedha
 • LIKE: Shlyejeni për 25 mijë monedha
 • OCEAN: Shlyejeni për 25 mijë monedha
 • LUMI: Shlyejeni për 25 mijë monedha
 • Kandil deti: Shlyejeni për 25 mijë monedha
 • PËRPARËSIA: Shlyejeni për 25 mijë monedha
 • UJI: Shlyeni për 25 mijë monedha
 • Hamster: Shlyejeni për 25 mijë monedha
 • RAWR: Shlyejeni për 25 mijë monedha
 • XD: Shlyejeni për 25 mijë monedha
 • FROGDOG: Shlyejeni për 25 mijë monedha
 • Qirinjtë: Shlyejeni për 25 mijë monedha
 • IMPOSTER: Shlyejeni për 25 mijë monedha
 • SUS: Shlyejeni për 25 mijë monedha
 • NUKE: Shlyejeni për 100 mijë monedha
 • BOGOSBINTED: Shlyejeni për 25 mijë monedha
 • BANANET: Shlyeni për 25 mijë monedha
 • CODESPLEASE: Shlyejeni për 25 mijë monedha
 • GRUPI I BASHKËTAR: Shlyejeni për 25 mijë monedha

Si të shpengoni kodet në shesh lojërash Fishekzjarret

Shlyerja e kodeve në Fireworks Playground është një proces i thjeshtë:

 1. Nisni Shesh lojërash Fishekzjarret në Roblox.
 2. Klikoni butonin me tre rreshta në këndin e poshtëm majtas të ekranit.
 3. Shtypni butonin Kodi në menunë që shfaqet.
 4. Futni një kod në kutinë e tekstit.
 5. Klikoni Konfirmo për të kërkuar shpërblimet tuaja.

Marrja e më shumë kodeve të shesh lojërash Fishekzjarret

Për të qëndruar të përditësuar me kodet më të fundit të Fireworks Playground, shënoni këtë faqe. Ne i përpilojmë të gjitha kodet këtu që të mos keni nevojë të kërkoni nëpër mediat sociale. Përndryshe, mund të ndiqni llogaritë e rekomanduara për më shumë informacion.

Zgjidhja e problemeve të kodeve të pavlefshme ose të skaduara

Nëse hasni një mesazh gabimi të kodit të pavlefshëm ose të skaduar, kontrolloni dy herë drejtshkrimin e kodit. Ndonjëherë, kodet mund të skadojnë pa paralajmërim, kështu që është më mirë të mbani një sy në listën tonë për përditësime. Nëse hasni në një kod të pavlefshëm, ju lutemi na njoftoni që të mund të hetojmë dhe përditësojmë artikullin në përputhje me rrethanat.

Mënyra të tjera për të fituar shpërblime në Shesh lojërash Fishekzjarret

Përveç përdorimit të kodeve, ju mund të mbledhni shpërblime ditore duke u regjistruar çdo ditë. Përfundimi i serive do të zhbllokojë çmime edhe më të kënaqshme. Ju gjithashtu mund të fitoni para përmes shpërblimeve dhe kërkimeve të kohës së lojës. Anëtarësimi në grupin Pseudo Studio Roblox do t'ju japë akses në fishekzjarre falas dhe gjëra të mira shtesë.

konkluzioni

Fireworks Playground ofron një përvojë emocionuese ku mund të shpalosni kreativitetin tuaj dhe të krijoni shfaqje mahnitëse të mjeteve piroteknike. Me ndihmën e kodeve, ju mund të bëheni milioner në një çast dhe të shijoni lojën në maksimum. Mos harroni të eksploroni seksionin tonë të dedikuar të Kodeve për më shumë shpërblime falas në lojëra të tjera Roblox!

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Mega Incineroar: Një ndryshim i lojës apo një dështim konkurrues?
2024-04-13

Mega Incineroar: Një ndryshim i lojës apo një dështim konkurrues?

Lajme