Lajme

February 14, 2024

Dominoni botën e infektuar me zombie me gjuetarët e zombive

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Zombie Hunters është një lojë emocionuese Roblox që ju sfidon të mbijetoni në apokalipsin e zombive. Në këtë lojë, ju duhet të pastroni birucat dhe të vrisni zombitë e egër për të provuar aftësitë tuaja të mbijetesës. a jeni gati?

Dominoni botën e infektuar me zombie me gjuetarët e zombive

Dominoni botën e infektuar me zombie

Për të pasur sukses në Zombie Hunters, duhet të jeni të fortë, të shpejtë dhe elastik. Përdorni kodet Zombie Hunters të ofruara për të kërkuar Gurë Kristali, të cilat mund të përdoren për të rikthyer aftësitë tuaja dhe për të përmirësuar aftësitë tuaja. Me aftësi më të mira, ju do të jeni në gjendje të dominoni këtë botë të infektuar nga mumje.

Kërko Gurë Kristali Falas

Përfitoni nga kodet Zombie Hunters të listuara më poshtë për të kërkuar Gurë Kristali falas:

 • Shën Valentinit: Shlyej për 1000 gurë të çmuar (të reja)
 • Na vjen keq të gjithëve: Shlyejeni për 3000 gurë të çmuar
 • Z-KODI: Shlyejeni për 500 gurë të çmuar
 • Mekanik: Shlyejeni për 100 gurë të çmuar
 • ILoveGem: Shlyejeni për 100 gurë të çmuar
 • Mirë se vini: Shlyeni për 50 gurë të çmuar
 • Anëtarët e Discord: Shlyeni për 77 Gurë Kristali
 • OMG: Shlyejeni për 50 gurë të çmuar

Si të shpengoni kodet

Ndiqni këto hapa të thjeshtë për të shlyer kodet tuaja Zombie Hunters:

 1. Hapni Zombie Hunters në Roblox.
 2. Prekni butonin Kodi në anën e majtë të ekranit.
 3. Shkruani kodin në kutinë e tekstit Bosh.
 4. Shtypni Redeem për të marrë çmimin tuaj falas!

Qëndroni të përditësuar

Për të qëndruar të përditësuar me kodet më të fundit të Zombie Hunters, bashkohuni me kanalin zyrtar OMG – One More Game Discord dhe grupin OMG – One More Games Roblox. Përndryshe, shënoni këtë artikull dhe kontrolloni rregullisht për kode të reja. Ne jemi vazhdimisht në kërkim të kodeve të reja Roblox dhe përditësojmë listën tonë.

Zgjidhja e problemeve

Nëse kodet tuaja të Zombie Hunters nuk funksionojnë, sigurohuni që t'i keni futur saktë. Kopjoni dhe ngjisni kodet direkt nga artikulli ynë për të shmangur çdo gabim drejtshkrimor. Nëse një kod nuk funksionon, ai mund të ketë skaduar. Na tregoni nëse gjeni një kod të skaduar në listën tonë të punës dhe ne do ta përditësojmë udhëzuesin.

Më shumë Shpërblime

Nëse i keni kërkuar tashmë të gjitha kodet Zombie Hunters, ka akoma më shumë mënyra për të fituar shpërblime:

 • Pëlqeni lojën në Roblox për të marrë 100 Gurë Kristali falas.
 • Identifikohuni çdo ditë për të marrë shpërblimet tuaja ditore dhe për të rritur brezin tuaj për më shumë gurë të çmuar.
 • Mblidhni gjokse rreth hollit për të mira shtesë.
 • Plotësoni kërkime ditore, javore dhe speciale për të fituar Gurë Kristali dhe çmime të tjera.

Çfarë është Zombie Hunters?

Zombie Hunters është një lojë emocionuese Roblox me zvarritës në birucë. Ngrini karakterin tuaj, mblidhni plaçkën dhe pastroni birucat e mbushura me zombie të këqij. Luaj vetëm ose bashkohu me miqtë për të përballuar nivelet më sfiduese të vështirësisë. Krijoni sende të fuqishme duke përdorur materialet që grumbulloni dhe bëhuni gjahtari i fundit i zombive!

Mos harroni të eksploroni seksionin tonë të kodeve Roblox për më shumë falas dhe për të përmirësuar përvojën tuaj të lojërave!

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Mega Incineroar: Një ndryshim i lojës apo një dështim konkurrues?
2024-04-13

Mega Incineroar: Një ndryshim i lojës apo një dështim konkurrues?

Lajme