Lajme

February 14, 2024

Banania ha: Si të shpengoni kodet dhe të fitoni shpërblime falas

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Banana Eats është një përvojë unike e mbijetesës Roblox ku lojtarët duhet të shpëtojnë nga një strukturë drithëruese ndërsa ndiqen nga një banane e keqe. Në këtë udhëzues, ne do t'ju ofrojmë informacione se si të përdorni kodet, ku të gjeni më shumë kode dhe mënyra të tjera për të fituar shpërblime falas.

Banania ha: Si të shpengoni kodet dhe të fitoni shpërblime falas

Si të shpengoni kodet

Për të shlyer kodet në Banana Eats, ndiqni këto hapa të thjeshtë:

  1. Hapur banane në Roblox.
  2. Klikoni butonin yll në fund të ekranit.
  3. Kopjoni dhe ngjisni një kod në kutinë e tekstit "Fut kodin këtu".
  4. Shtypni "Rrepe" për të kërkuar shpërblimet tuaja.

Kodet e disponueshme

Këtu janë disa nga kodet që funksionojnë aktualisht për Banana Eats:

  • HEARTS: Shlyejeni për një Beacon falas (i ri)
  • :D: Shlyej për një lëkurë bananeje

Ju lutemi vini re se kodet mund të skadojnë pa paralajmërim, prandaj sigurohuni që të kontrolloni për kodet më të fundit të punës.

Ku të gjeni më shumë kode

Shënoni këtë artikull për të qëndruar të përditësuar mbi kodet më të fundit të Banana Eats. Ne jemi vazhdimisht në kërkim të kodeve të reja dhe po përditësojmë këtë udhëzues. Ju gjithashtu mund të kontrolloni llogarinë zyrtare X (@RyCitrus) dhe kanalin YouTube (@RyCitrus) për më shumë kode.

Zgjidhja e problemeve

Nëse kodi juaj i Banana Eats nuk funksionon, ai mund të jetë i pavlefshëm ose i skaduar. Kodet mund të bëhen joaktive me kalimin e kohës. Nëse hasni një problem, ju lutemi na njoftoni dhe ne do ta përditësojmë artikullin në përputhje me rrethanat. Përpara se të raportoni një problem, kontrolloni dy herë drejtshkrimin pasi një gabim i thjeshtë shtypi mund të shkaktojë dështimin e kodit.

Mënyra të tjera për të fituar shpërblime

Përveç përdorimit të kodeve, ka mënyra të tjera për të fituar shpërblime falas në Banana Eats:

  • Hyni çdo ditë dhe mblidhni shpërblime.
  • Plotësoni kërkimet ditore të renditura në këndin e sipërm djathtas të ekranit.
  • Mblidhni monedha gjatë gjithë lojës.

Edhe nëse nuk arrin të arratisesh, prapë do të fitosh 10 monedha, prandaj mos u dorëzo!

konkluzioni

Banana Eats ofron një përvojë emocionuese mbijetese me lojën e saj unike dhe enigmat sfiduese. Duke përdorur kode dhe duke eksploruar metoda të tjera, mund të zhbllokoni shpërblimet falas dhe të përmirësoni përvojën tuaj të lojërave. Mos harroni të kontrolloni rregullisht për kode të reja dhe të shfrytëzoni sa më shumë kohën tuaj në Banana Eats!

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Mega Incineroar: Një ndryshim i lojës apo një dështim konkurrues?
2024-04-13

Mega Incineroar: Një ndryshim i lojës apo një dështim konkurrues?

Lajme