Lajme

October 27, 2023

Bëhuni gati për GranBlue Fantasy Versus Rising Beta

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Beta në internet e GranBlue Fantasy Versus Rising është një mundësi për lojtarët që të testojnë ndryshimet e reja të personazheve dhe lëvizjet përpara datës së lëshimit të Granblue Fantasy Versus Rising. Ja çfarë dimë për versionin beta dhe se si mund të keni akses në lojë herët përmes kësaj prove.

Bëhuni gati për GranBlue Fantasy Versus Rising Beta

Vjen Beta e dytë për GranBlue Fantasy Versus Rising

GranBlue Fantasy Versus Rising po i afrohet datës së publikimit në fund të nëntorit. Megjithatë, lojtarët nuk duhet të presin deri atëherë për të luajtur lojën. Periudha e dytë beta fillon së shpejti, me opsione më të gjera për të luajtur.

Beta e dytë për GranBlue Fantasy Versus Rising do të zhvillohet nga 9 deri më 12 nëntor. Këtë herë, beta do të jetë më e gjerë dhe madje do të përfshijë lojëra të kryqëzuara. Lojtarët mund ta testojnë lojën në PlayStation 4 dhe 5, si dhe në Steam. Do të jenë 26 karaktere të zhbllokuar, duke i lejuar lojtarët të provojnë një pjesë më të madhe të kastit.

Përveç ndeshjeve në internet, lojtarët do të kenë gjithashtu akses në modalitetin e stërvitjes dhe mini lojërat në Grand Bruise Legends. Kjo beta përfundimtare do të ofrojë një mundësi të shkëlqyer për t'u njohur me personazhet përpara publikimit të plotë.

Beta e parë GranBlue Fantasy Versus Rising Online

Beta e parë në internet e GranBlue Fantasy Versus Rising ishte një beta e mbyllur, me regjistrimin paraprak të hapur në qershor në faqen zyrtare. Beta u zhvillua nga 28 korriku deri më 30 korrik, duke u dhënë lojtarëve një shans për të provuar titullin e ri.

Nëse jeni të interesuar të shihni se si loja krahasohet me lojën e nivelit pro, tashmë ka pasur turne që paraqesin lojtarë profesionistë që konkurrojnë në versionin beta të hapur. Këto turne ofrojnë një paraqitje të shkurtër të ekuilibrit të lojës për lojën konkurruese.

GranBlue Fantasy Versus Rising pritet shumë si vazhdim i një prej lojërave më të mira luftarake anime. Me Arc System Works në krye, ne mund të presim një tjetër titull fantastik në seri.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Raging Bolt: Metagame e Mbretit të Ri të Pokémon VGC
2024-04-10

Raging Bolt: Metagame e Mbretit të Ri të Pokémon VGC

Lajme