Lajme

February 12, 2024

Anime Souls Simulator X: Shlyeni kodet aktive për shpërblime dhe përmirësoni përvojën tuaj të lojërave

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Anime Souls Simulator X është një lojë popullore Roblox që lejon lojtarët të zhyten në botën e anime. Në këtë lojë, lojtarët mund të marrin rolin e një heroi anime, të nivelojnë karakterin e tyre, të luftojnë armiqtë dhe të plotësojnë sfidat. Për të bërë përparim në lojë më të lehtë dhe më të shpejtë, ka kode të ndryshme që lojtarët mund t'i përdorin për shpërblime.

Anime Souls Simulator X: Shlyeni kodet aktive për shpërblime dhe përmirësoni përvojën tuaj të lojërave

Kodet aktive

Këtu janë disa nga kodet aktive për Anime Souls Simulator X që nga shkurti 2024:

  • YJET: Ky kod i shpërblen lojtarët me 1 të gjitha ilaçet, 10 shenja të mallkuara, 10 pemë jeshile të jetës, 10 copëza rrezatuese, 10 fragmente magjike, 10 copëza amuleti dhe 25 shufra ari.
  • Teknikat e mallkuara: Duke shlyer këtë kod, lojtarët mund të marrin 1 të gjitha ilaçet, 10 copëza amuleti, 10 topa yjesh, 5 flakë blu, 10 copëza me shkëlqim, 10 gjak, 10 shenja magjepsëse, 10 rrotullime të avatarit dhe 10 shenja pasive.
  • 35 KLIKES: Ky kod u jep lojtarëve të gjitha ilaçet, 10 topa yjesh, 5 flakë blu, 10 copëza të shndritshme, 10 gjak, 10 shenja magjepsëse, 10 rrotullime avatar dhe 10 shenja pasive.
  • NEWMACHINE: Duke shlyer këtë kod, lojtarët mund të marrin të gjitha ilaçet, 10 rrotullime të klasës, 10 copëza amuleti, 10 topa yjesh, 10 flakë blu, 10 copëza me shkëlqim, 10 gjak, 10 shenja magjepsëse, 10 rrotullime avatar, 10 25 toka pasive, dhe Shufra ari.

Këta janë vetëm disa shembuj të kodeve aktive të disponueshme në Anime Souls Simulator X. Për të parë listën e plotë të kodeve aktive, lojtarët mund t'i referohen udhëzuesit të dhënë.

Si të shpengoni kodet

Për të shlyer kodet në Anime Souls Simulator X, ndiqni këto hapa:

  1. Nisni Anime Souls Simulator X në Roblox.
  2. Shtypni ikonën e karrocës së blerjeve në anën e majtë të ekranit kryesor të hollit.
  3. Në dyqan, gjeni dhe shtypni butonin e kodeve në këndin e poshtëm djathtas të ekranit.
  4. Futni kodin tuaj aktiv në kutinë e tekstit që shfaqet.
  5. Nëse kodi është i saktë, kutia e tekstit do të zhduket dhe shpërblimet nga ai kod do të shtohen automatikisht në llogarinë tuaj.

Kjo është gjithçka që duhet të dini në lidhje me kodet aktive në Anime Souls Simulator X dhe si t'i shlyeni ato. Sigurohuni që të përfitoni nga këto kode për të përmirësuar përvojën tuaj të lojërave!

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Mega Incineroar: Një ndryshim i lojës apo një dështim konkurrues?
2024-04-13

Mega Incineroar: Një ndryshim i lojës apo një dështim konkurrues?

Lajme