Vlerësimi i librave Betwinner - Bonuses

Age Limit
Betwinner
Betwinner is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao
Total score8.9
Përfitimet
+ Shumëllojshmëri e madhe lojërash
+ Shpërblime bujare
+ Mbështetje e mirë e klientit
+ Zgjedhje e madhe pagese

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (10)
Bonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi high roller
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (43)
Angleze
Arabe
Armene
Azerbajxhaniane
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Farsi
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Greke
Hebraike
Hindi
Indoneziane
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Shqipe
Sllovake
Sllovene
Spanjolle
Suahili
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (2)
Curacao
Segob
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (70)
Baccarat
Baccarat AGQ Vegas
Baccarat Dragon Bonus
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëse
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GOCall of Duty
Caribbean Stud
Craps
Dota 2
Dragon Tiger
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Gara me varka
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Karlingu
Keno
King of Glory
Kriketi
Lakros
League of Legends
Live Cow Cow Baccarat
Live Fashion Punto Banco
Live Multiplayer Poker
Live Oracle Blackjack
Lotaria
MMA
Mini Baccarat
Mortal Kombat
Motorsport
Poker
Politika
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shah
Shigjetat
Sic Bo
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
Sportive
StarCraft 2
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Valorant
Volejbolli
World of Tanks
Zagarët
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (22)
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Boleto
Credit Cards
Crypto
Debit Card
Dogecoin
E-wallets
Ethereum
FastPay
Flexepin
Jeton
Litecoin
Multibanco
PayKwik
PayTrust88
Perfect Money
QIWI
Quick Pay
SticPay
ePay
MonedhatMonedhat (31)
Birri Etiopian
Bolivianos boliviane
Cedi Ganez
Dinari Algjerian
Dinari i Bahreinit
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Drami Armenian
Franga Burundiane
Franga Kongoleze
Franga Zvicerane
Juani Kinez
Koruna Çeke
Kuanza e Angolës
Lari Gjeorgjian
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Marka e Bosnjes dhe Hercegovinës
Paundi Egjiptian
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Riali Iranian
Rubla Bjelloruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Taka e Bangladeshit
ShtetetShtetet (54)
Argjentina
Azerbajxhani
Bahamas
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Bullgaria
Egjipti
Emiratet e Bashkuara Arabe
Etiopia
Finlanda
Gabon
Gana
Gjeorgjia
Hong Kongu
India
Indonezia
Japonia
Kameruni
Kazakistani
Kenia
Kili
Kina
Kongo
Korea Jugore
Kroacia
Lituania
Madagaskari
Malajzia
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Nigeria
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Rusia
Senegali
Serbia
Shqipëria
Singapor
Suazilandi
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Tunizia
Turqia
Uganda
Ukraina
Uzbekistani
Vietnami
Zambia
SoftwareSoftware (13)
Asia Gaming
Authentic Gaming
DreamGaming
Evolution Gaming
Ezugi
Fazi Interactive
Gameplay Interactive
LuckyStreak
Portomaso Gaming
Pragmatic Play
SA Gaming
VIVO Gaming
XPro Gaming

Bonuses

Ka një numër të madh bonusesh dhe depozitash të ofruara nga Betwinner. Këto bonuse dhe promovime të tjera mund të aksesohen në faqe duke shkuar te seksioni 'Promo' dhe duke hedhur një sy në opsionet e bonusit. Bonuset dhe promovimet variojnë nga 100% bonuse të përputhura në depozitën e parë, bonuse të tjera depozitash, ditëlindje dhe promovime javore. 

Betwinner ka një bonus dhe promovim për të gjithë. Megjithatë, është e rëndësishme të jeni të vetëdijshëm për kërkesat e basteve dhe regjistrimit përpara se të vendosni bast në sit. Lojtarët shpesh duhet të bëjnë depozita përpara se të marrin bonusin dhe afatet kohore ose të përdorin bonuse gjithashtu zbatohen. Është e rëndësishme të kontaktoni mbështetjen e klientit për më shumë informacion.

Bonuset dhe depozitat në Betwinner

Kushdo që regjistrohet me BetWinner do të marrë një bonus të vogël në para deri në 100 € për eSports, i cili është plotësisht falas dhe paguhet kur të bëhet depozitimi i parë. Mund të jepet një bonus 100% që përputhet për çdo shumë deri në 100 €.

Për shembull, nëse depozitoni 50 €, do të merrni përsëri një shtesë prej 50 € falas. Kjo u lë lojtarëve 100 € për të shpenzuar në bastet e basteve esports dhe shumë më tepër.

Ka shumë bonuse të tjera të shtuara në faqe në çdo kohë dhe lojtarët mund të marrin një bonus deri në 300 € për depozitën e tyre të parë në kazino. Gjithashtu çdo javë shtohet diçka e re. Shikoni kthimin e parave promovime, dhurata për kodin promovues dhe shumë më tepër. Është e thjeshtë të shikosh detajet e plota të promovimeve nën skedën "Promo" në krye të ekranit.

Procesi i regjistrimit në Betwinner

Është e thjeshtë të kërkoni bonusin tuaj të mirëseardhjes thjesht duke shkuar në faqen e internetit dhe duke klikuar në lidhjen 'bonuse dhe promovime'. Ju mund të zgjidhni një bonus që preferoni kur regjistroheni. Plotësoni detajet në seksionin "Llogaria ime" dhe klikoni kutinë për të marrë pjesë në ofertat e bonusit. Pasi të keni bërë depozitën e parë, kazinoja do të përputhet me depozitën tuaj me një bonus 100%, në varësi të preferencës tuaj.

Ju mund të depozitoni edhe një shumë të vogël si $/€1 dhe prapë të merrni një bonus. Në formularin e regjistrimit, zgjidhni me një klikim, telefon, email dhe shtoni informacionin përkatës. Më pas është e mundur të klikoni mbi Regjistrohu për të plotësuar formularin, të plotësoni llogarinë tuaj dhe të filloni të luani

Kërkesat e bonusit në Betwinner

Ekziston një depozitë minimale prej 1 EUR për të marrë bonusin dhe një kërkesë për bast prej 5x është në fuqi. Më të mirët duhet të përfshijnë të paktën 3 ose më shumë ngjarje në bastet akumuluese për një bonus. Gjithashtu, të paktën 3 ngjarje duhet të kenë koeficient 1.40 ose më të lartë.

Tërheqja e basteve tuaja nuk do të llogaritet në promovimin. Afatet kohore zbatohen dhe çdo person merr vetëm një bonus. Është e rëndësishme të lexoni kushtet përpara se të vini bast në sajt pasi zbatohen kushte të tjera.