Betwinner Rishikimi i basteve eSports 2024 - Bonuses

BetwinnerResponsible Gambling
CASINORANK
8.91/10
BonusBonus i mirĂ«seardhjes 100% deri nĂ« 100 € + 150 rrotullime falas
Shumëllojshmëri e madhe lojërash
Shpërblime bujare
Mbështetje e mirë e klientit
Zgjedhje e madhe pagese
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Shumëllojshmëri e madhe lojërash
Shpërblime bujare
Mbështetje e mirë e klientit
Zgjedhje e madhe pagese
Betwinner is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Ka një numër të madh bonusesh dhe depozitash të ofruara nga Betwinner. Këto bonuse dhe promovime të tjera mund të aksesohen në faqe duke shkuar te seksioni 'Promo' dhe duke hedhur një sy në opsionet e bonusit. Bonuset dhe promovimet variojnë nga 100% bonuse të përputhura në depozitën e parë, bonuse të tjera depozitash, ditëlindje dhe promovime javore.

Betwinner ka njĂ« bonus dhe promovim pĂ«r tĂ« gjithĂ«. MegjithatĂ«, Ă«shtĂ« e rĂ«ndĂ«sishme tĂ« jeni tĂ« vetĂ«dijshĂ«m pĂ«r kĂ«rkesat e basteve dhe regjistrimit pĂ«rpara se tĂ« vendosni bast nĂ« sit. LojtarĂ«t shpesh duhet tĂ« bĂ«jnĂ« depozita pĂ«rpara se tĂ« marrin bonusin dhe afatet kohore ose tĂ« pĂ«rdorin bonuse gjithashtu zbatohen. ËshtĂ« e rĂ«ndĂ«sishme tĂ« kontaktoni mbĂ«shtetjen e klientit pĂ«r mĂ« shumĂ« informacion.

Bonuset dhe depozitat në Betwinner

Kushdo qĂ« regjistrohet me BetWinner do tĂ« marrĂ« njĂ« bonus tĂ« vogĂ«l nĂ« para deri nĂ« 100 € pĂ«r eSports, i cili Ă«shtĂ« plotĂ«sisht falas dhe paguhet kur tĂ« bĂ«het depozitimi i parĂ«. Mund tĂ« jepet njĂ« bonus 100% qĂ« pĂ«rputhet pĂ«r çdo shumĂ« deri nĂ« 100 €.

PĂ«r shembull, nĂ«se depozitoni 50 €, do tĂ« merrni pĂ«rsĂ«ri njĂ« shtesĂ« prej 50 € falas. Kjo u lĂ« lojtarĂ«ve 100 € pĂ«r tĂ« shpenzuar nĂ« bastet e basteve esports dhe shumĂ« mĂ« tepĂ«r.

Ka shumĂ« bonuse tĂ« tjera tĂ« shtuara nĂ« faqe nĂ« çdo kohĂ« dhe lojtarĂ«t mund tĂ« marrin njĂ« bonus deri nĂ« 300 € pĂ«r depozitĂ«n e tyre tĂ« parĂ« nĂ« kazino. Gjithashtu çdo javĂ« shtohet diçka e re. Shikoni kthimin e parave promovime, dhurata pĂ«r kodin promovues dhe shumĂ« mĂ« tepĂ«r. ËshtĂ« e thjeshtĂ« tĂ« shikosh detajet e plota tĂ« promovimeve nĂ«n skedĂ«n "Promo" nĂ« krye tĂ« ekranit.

Procesi i regjistrimit në Betwinner

ËshtĂ« e thjeshtĂ« tĂ« kĂ«rkoni bonusin tuaj tĂ« mirĂ«seardhjes thjesht duke shkuar nĂ« faqen e internetit dhe duke klikuar nĂ« lidhjen 'bonuse dhe promovime'. Ju mund tĂ« zgjidhni njĂ« bonus qĂ« preferoni kur regjistroheni. PlotĂ«soni detajet nĂ« seksionin "Llogaria ime" dhe klikoni kutinĂ« pĂ«r tĂ« marrĂ« pjesĂ« nĂ« ofertat e bonusit. Pasi tĂ« keni bĂ«rĂ« depozitĂ«n e parĂ«, kazinoja do tĂ« pĂ«rputhet me depozitĂ«n tuaj me njĂ« bonus 100%, nĂ« varĂ«si tĂ« preferencĂ«s tuaj.

Ju mund tĂ« depozitoni edhe njĂ« shumĂ« tĂ« vogĂ«l si $/€1 dhe prapĂ« tĂ« merrni njĂ« bonus. NĂ« formularin e regjistrimit, zgjidhni me njĂ« klikim, telefon, email dhe shtoni informacionin pĂ«rkatĂ«s. MĂ« pas Ă«shtĂ« e mundur tĂ« klikoni mbi Regjistrohu pĂ«r tĂ« plotĂ«suar formularin, tĂ« plotĂ«soni llogarinĂ« tuaj dhe tĂ« filloni tĂ« luani

Kërkesat e bonusit në Betwinner

Ekziston një depozitë minimale prej 1 EUR për të marrë bonusin dhe një kërkesë për bast prej 5x është në fuqi. Më të mirët duhet të përfshijnë të paktën 3 ose më shumë ngjarje në bastet akumuluese për një bonus. Gjithashtu, të paktën 3 ngjarje duhet të kenë koeficient 1.40 ose më të lartë.

TĂ«rheqja e basteve tuaja nuk do tĂ« llogaritet nĂ« promovimin. Afatet kohore zbatohen dhe çdo person merr vetĂ«m njĂ« bonus. ËshtĂ« e rĂ«ndĂ«sishme tĂ« lexoni kushtet pĂ«rpara se tĂ« vini bast nĂ« sajt pasi zbatohen kushte tĂ« tjera.