ZulaBet

Age Limit
ZulaBet
ZulaBet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

Rreth Zulabet

Zulabet Casino po fiton një emër për veten në tregun konkurrues të basteve esports. Për audiencën ndërkombëtare, faqja e internetit përmban anglisht, gjermanisht dhe gjuhë të tjera. Duke fituar një 3,5 nga 5 yje të respektueshëm në rishikimet e kazinove, faqet e basteve esports po ofrojnë një rrjedhë të qëndrueshme të mundësive të basteve dixhitale esports. Zulabet po ofron një përzgjedhje të madhe turnesh dhe ngjarjesh për të bastuar dhe tërheq entuziastët globalë të esporteve.

Licencuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës numri i licencës - MGA/B2C/486/2018, Zulabet vazhdon të rrisë reputacionin e saj dixhital. Duke zhvilluar një koleksion mbresëlënës të mundësive të basteve në internet për video esports, prodhuesi i basteve esports po tërheq profesionistë me përvojë dhe klientë të rinj.

Klientët 18 vjeç ose më të vjetër mund të regjistrohen për të vënë bast në faqen e internetit në disa hapa të thjeshtë. Duke dorëzuar informacionin me email, një mbajtës i ri i llogarisë fillon procesin për përfundimin e regjistrimit të llogarisë. Sigurimi i informacionit personal identifikues, si emri i plotë dhe data e lindjes është një kërkesë për regjistrim. Si një kazino e licencuar, Zulabet duhet t'u përmbahet ligjeve dhe rregulloreve kundër pastrimit të parave.

Sapo një bast të konfirmojë fjalëkalimin dhe emrin e përdoruesit të tij ose të saj, regjistruesi është gati të zgjedhë një mënyrë pagese për transferimin e fondeve. Oferta e mirëseardhjes konkurruese e Zulabet deri në 500 dollarë në një ndeshje 100 për qind është në shënjestër me faqet e ngjashme të basteve në internet në internet.

Esportet

Popullariteti i faqes së basteve në internet është nxitur nga tendenca në rritje e sporteve elektronike. Me një madhësi tregu në zgjerim që parashikohet të arrijë më shumë se 6.7 miliardë dollarë deri në vitin 2027, sportet elektronike pritet të tejkalojnë pronat e industrisë së filmit dhe zgjedhjet e tjera argëtuese në popullaritet në internet. Duke u përafruar me këtë prirje popullore, Zulabet ka potencialin të arrijë miliona entuziastë të sporteve elektronike, të cilët bast në videolojëra.

Bastet në videolojërat në internet është një mënyrë që lojtarët dhe fansat të ndezin eksitimin. Platforma ofron disa opsione për baste esports, të tilla si bastet në ngjarje, turne, ndeshje dhe lojtarë individualë. Turnetë e njohura të esporteve përmbajnë tituj ikonë, të tillë si:

Liga e Legjendave

LoL, i njohur gjithashtu si Liga e Legjendave është një lojë beteje në internet e vitit 2009, e cila ndodh midis lojtarëve të shumtë në një arenë virtuale. Themeluesit e Riot zhvilluan një lojë, e cila lejon dy skuadra të luftojnë me njëra-tjetrën, ndërsa shfaqin stilet dhe aftësitë unike të lojës së secilit shoku. Të disponueshëm në sistemet operative Windows dhe Mac, lojtarët anembanë globit konkurrojnë kundër lojtarëve veteranë në turnetë ikonë.

Dota 2

Dota 2 është krijimi i një botuesi të lojërave video, të quajtur Valve. Pesë lojtarë në secilën nga dy ekipet mbrojnë një rajon në një hartë virtuale. Lojtarët mbledhin artikuj dhe pikë për të fituar kundër ekipit kundërshtar. Lojtarët kontrollojnë "Heronjtë" e tyre që luftojnë kundër njëri-tjetrit. Dota 2 mban një ndjekës të madh në peizazhin e esports me turne me çmime në miliona. Për lojtarët e lojërave, titulli ofron mundësi të gjera për të vënë baste në turne dhe ngjarje të lojërave video.

Metodat e pagesës në Zulabet

Zulabet u ofron përdoruesve një mbresëlënëse lista e ofruesve të pagesave për të depozituar fonde në një llogari bastesh lojërash video. Me depozitat e sigurta dhe metodat me reputacion të transferimit, platforma ka sukses konkurrentët e librave sportivë në internet duke ofruar transaksione financiare pa probleme. Metodat e pagesës përfshijnë Visa, MasterCard, Skrill dhe Neteller. Me një proces të thjeshtë për financimin e llogarive, platforma i lejon përdoruesit të tërheqin fonde shpejt me ofruesit e saj të pagesave të njohura ndërkombëtarisht.

Depozitat ndodhin brenda minutave dhe afatet kohore të tërheqjeve ndryshojnë në varësi të vendndodhjes së mbajtësit të llogarisë dhe mënyrës së zgjedhur të pagesës. Tërheqjet mund të ndodhin menjëherë për kuletat dixhitale ose deri në një javë për një transfertë bankare. Me një qasje të fokusuar te klienti ndaj basteve online, platforma ofron transferta pagesash në një sërë monedhash. Klientela e platformës është në shumë rajone në mbarë botën.

Cash Out

Pagesat janë falas në ZulaBet. Mbajtësit e llogarisë mund të kërkojnë një numër të pakufizuar të transfertave monetare. Këto kërkesa për tërheqje përpunohen manualisht. Klientët e kazinove gjithashtu marrin mbrojtje nga pagesa. Për klientët, struktura financiare e platformës ofron një proces pa probleme për përpunimin e transaksioneve.

Bonuset dhe promovimet e Zulabet

Bastet në Zulabet në internet u ofrojnë përdoruesve të kazinosë një grup mbresëlënës bonuse dhe shpërblime promocionale. Për vizitorët e përsëritur, faqja e basteve të lojërave video shpërblen besnikërinë. Teknologjia inovative ndez pjesëmarrjen entuziaste të tifozëve në bastet e lojërave. Nga e gjithë bota, një përzierje e kushteve miqësore ndaj klientit dhe integrimit teknologjik tërheq fansat dhe entuziastët që janë të etur të bastojnë me stimujt, shpërblimet dhe promovimet bujare.

Bonusi i kazinosë

bonus mirëseardhjeje vlen deri në 500 dollarë me një ndeshje 100 për qind gjatë basteve në Zulabet. Pas regjistrimit, një mbajtës i ri i llogarisë mund të kërkojë një bonus mirëseardhjeje. Pasi luan vazhdimisht, bastuesi mund të kualifikohet edhe për bonuse, akumulues dhe promovime shtesë.

Bonus specifik për rajonin

Shpërblimet e kazinosë ndryshojnë, në varësi të rajonit të mbajtësit të llogarisë. Bonuset specifike të turneut ofrojnë gjithashtu mundësi për tifozët në rajone të ndryshme të bastojnë në ngjarje lokale, rajonale, kombëtare ose ndërkombëtare. Megjithatë, promovimet mund të ndryshojnë. Përdoruesit e faqeve të basteve në internet duhet të rishikojnë me kujdes kushtet për të siguruar që kushtet janë të pranueshme. Bonuset dhe shpërblimet shpesh kërkojnë që mbajtësi i llogarisë të vazhdojë bastet derisa të plotësojë nivelin e kërkuar të pjesëmarrjes së faqes në internet.

Megjithatë, Zulabet ka krijuar një përzierje bujare shpërblimesh për të nxitur bastet. Pjesëmarrja e një bastori shpesh është specifike për rajonin. Shanset e basteve esports ndryshojnë nga rajoni në rajon, në varësi të ngjarjes. Promovimet mund të ndryshojnë gjithashtu për të përmbushur nevojat e një audiencë lokale. Me një numër në rritje të mundësive për të vënë baste në lojëra video, platforma rrit mundësinë e lojtarit për të fituar shpërblime.

Pse bast në Zulabet?

Zulabet u ofron klientëve të saj një rrjedhë të qëndrueshme të mundësive të basteve të lojërave elektronike në internet. Libri sportiv ofron një mjedis të sigurt për mbajtësit e llogarive. Duke bashkëpunuar me institucione financiare të mirëformuara, Zulabet ofron një proces të drejtpërdrejtë për depozitimin dhe tërheqjen e fondeve gjatë basteve në esports. Si një kazino e licencuar, platforma duhet t'u përmbahet rregullave strikte, duke përfshirë integritetin operacional dhe një angazhim për lojërat e përgjegjshme të fatit.

Duke ofruar shanse të favorshme të basteve esports në rajone të ndryshme, faqja e internetit u shërben audiencave lokale, rajonale dhe ndërkombëtare me shumë gjuhë. Ai gjithashtu pranon monedha të ndryshme për të bërë bast të lehtë për klientët, pavarësisht nga vendndodhja e origjinës.

Duke bashkëpunuar me zhvilluesit e programeve kompjuterike të nivelit më të lartë, Zulabet shfrytëzon fuqinë e internetit për t'i prezantuar lojtarët e fatit në një shumëllojshmëri të gjerë turnesh, ngjarjesh dhe ndeshjesh esports. Sigurimi i informacionit dhe i të dhënave i lejon kumarxhinjtë të marrin një vendim të informuar se si të bastojnë. Megjithëse Libri i Sporteve si një vlerësim mbi mesataren 3,5 nga 5 nga recensuesit, ai bashkëpunon me marka të njohura, duke përfshirë ofruesit e pagesave, zhvilluesit e softuerëve dhe shitësit e tjerë për të siguruar që lojtarët e lojërave të lundrojnë lehtësisht në ndërfaqen e uebit për të bastuar në lojëra video.

Total score8.2

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (4)
Baste falasBonus cashback
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Hungareze
Norvegjeze
Ruse
LicencatLicencat (1)
Malta Gaming Authority
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
ApcoPay
Debit Card
EcoPayz
EnterCash
Hipay
Klarna
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapid Transfer
Siru Mobile
Skrill
Trustly
Visa
ShtetetShtetet (7)
Finlanda
Gjermania
Hungaria
India
Kanadaja
Norvegjia
Rusia
SoftwareSoftware (14)
BF Games
Elk Studios
Evolution Gaming
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
Play'n GO
Pragmatic Play
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Tom Horn Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
SportiveSportive (34)
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GODota 2
Futboll
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Motorsport
Poker
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Skijimi
Skvosh
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Vaterpolo
Volejbolli
Çiklizëm