Vlerësimi i librave William Hill - Withdrawals

William HillResponsible Gambling
CASINORANK
9/10
Bonus
Marka më e mirë
Libri historik sportiv
Tërheqje të pakufizuara
Lojëra slot Jackpot
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Marka më e mirë
Libri historik sportiv
Tërheqje të pakufizuara
Lojëra slot Jackpot
William Hill is not available in your country. Please try:
Withdrawals

Withdrawals

Shumica e tërheqjeve do të përpunohen brenda pesë ditëve nga kërkesa. Kjo do të thotë që lojtarët duhet të kenë akses në fondet e tyre brenda kësaj periudhe. Për më tepër, lojtarët mund të tërhiqen në celular dhe tablet, në mënyrë që të luajnë dhe të fillojnë nga kudo.

Marrja e një tërheqjeje është gjithashtu tepër e thjeshtë me këtë faqe. Lojtarët duhet të ndjekin këto hapa:

  • Klikoni 'Tërhiq' në menynë në krye të ekranit.
  • Plotësoni të gjitha fushat e kërkuara. Lojtarët mund të zgjedhin të tërheqin deri në 10,000 dollarë në javë.
  • Zgjidhni 'Tërheqje' nga lista e opsioneve që do të çohen në faqen e tërheqjes.
  • Kliko "Tërheqje" për t'u çuar në përmbledhjen e llogarisë. Një llogari bankare duhet të jetë në dispozicion për të bërë këtë hap.
  • Plotësoni të gjitha fushat e kërkuara në faqen tjetër, pastaj klikoni "Vazhdo". Kjo do të përfshijë informacione të tilla si emri, adresa dhe data e lindjes.
  • Zgjidhni llogarinë në të cilën do të tërhiqni fitimet. Dikush mund të zgjedhë midis një llogarie bankare, kartë krediti ose kartë debiti.
  • Futni shumën për të tërhequr
  • Klikoni 'Filloni tërheqjen' për t'u çuar në faqen tjetër.
  • Ndiqni udhëzimet në faqen përfundimtare, më pas klikoni 'Konfirmo tërheqjen' pasi të bësh të gjitha zgjedhjet e dëshiruara.
William Hill; Faqja më e mirë e basteve eSports?
2022-04-07

William Hill; Faqja më e mirë e basteve eSports?

William Hill është një nga faqet më të mira të basteve sportive. Ndërsa është e njohur për bastet tradicionale sportive, kompania ka hapur krahët e saj në skenën e basteve eSports dhe është renditur ndër faqet më të mira të basteve eSports sot. Pra, çfarë fshihet pas suksesit të këtij prezantuesi? Kjo është ajo që ky artikull ka të bëjë. Por përpara se të zhyteni në detaje, këtu janë pikat kryesore të kompanisë.