William Hill - Withdrawals

Age Limit
William Hill
William Hill is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Withdrawals

Shumica e tërheqjeve do të përpunohen brenda pesë ditëve nga kërkesa. Kjo do të thotë që lojtarët duhet të kenë akses në fondet e tyre brenda kësaj periudhe. Për më tepër, lojtarët mund të tërhiqen në celular dhe tablet, në mënyrë që të luajnë dhe të fillojnë nga kudo.

Marrja e një tërheqjeje është gjithashtu tepër e thjeshtë me këtë faqe. Lojtarët duhet të ndjekin këto hapa:

  • Klikoni 'Tërhiq' në menynë në krye të ekranit.
  • Plotësoni të gjitha fushat e kërkuara. Lojtarët mund të zgjedhin të tërheqin deri në 10,000 dollarë në javë.
  • Zgjidhni 'Tërheqje' nga lista e opsioneve që do të çohen në faqen e tërheqjes.
  • Kliko "Tërheqje" për t'u çuar në përmbledhjen e llogarisë. Një llogari bankare duhet të jetë në dispozicion për të bërë këtë hap.
  • Plotësoni të gjitha fushat e kërkuara në faqen tjetër, pastaj klikoni "Vazhdo". Kjo do të përfshijë informacione të tilla si emri, adresa dhe data e lindjes.
  • Zgjidhni llogarinë në të cilën do të tërhiqni fitimet. Dikush mund të zgjedhë midis një llogarie bankare, kartë krediti ose kartë debiti.
  • Futni shumën për të tërhequr
  • Klikoni 'Filloni tërheqjen' për t'u çuar në faqen tjetër.
  • Ndiqni udhëzimet në faqen përfundimtare, më pas klikoni 'Konfirmo tërheqjen' pasi të bësh të gjitha zgjedhjet e dëshiruara.
Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1998
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshje
Bonus të mirëpritur
Bonusi high roller
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Franceze
Gjermane
Italiane
Japoneze
Polake
Suedeze
LicencatLicencat (4)
AAMS Italy
DGOJ Spain
Gibraltar Regulatory Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (35)
All Bets Blackjack
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Bingo
Blackjack
Boks
First Person Baccarat
French Roulette Gold
Futboll
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Kriketi
Live Macau Squeeze Baccarat William Hill
Live Texas Holdem Bonus
Macau Squeeze Baccarat
Motorsport
Pai Gow
Poker
Politika
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Sic Bo
Slotat
Snooker
Soiree Blackjack
Sportive
UFC
Video Poker
Volejbolli
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (90)
ATM Online
Abaqoos
Alfa Bank
Alfa Click
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
Bank Wire Transfer
Bank transfer
BankLink
Bitcoin
Boku
Boleto
Carte Bleue
China Union Pay
Credit Cards
Crypto
Debit Card
DineroMail
Dogecoin
EPS
EasyPay
EcoPayz
Entropay
Euteller
Fast Bank Transfer
FastPay
GiroPay
HSBC
Instant Banking
Litecoin
Lobanet
MaestroMasterCard
Megafon
Megafone
Mobile payments Beeline
Moneta
MoneySafe
Multibanco
MyCitadel
Neosurf
Neteller
Nexi
Nordea
Otopay
PAGOFACIL
PayKasa
PayKwik
PaySec
Paybox
Payeer
Paysafe Card
Paysec THB
Perfect Money
Postepay
Prepaid Cards
Privat24
Przelewy24
QIWI
Quick Pay
Rapida
Redpagos (by Neteller)
Santander
Sberbank Online
Sepa
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Tele2
Teleingreso
Ticket Premium
Todito Cash
TrustPay
Trustly
UTEL
UnionPay
Vimo Wallet
Visa
Wallet One
WeChat Pay
WebMoney
Webpay (by Neteller)
Yandex Money
eKonto
ePay
ePay.bg
iDEAL
moneta.ru
oxxo
MonedhatMonedhat (11)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Singaporit
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Krona Daneze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
William Hill Affiliates
ShtetetShtetet (7)
Gjermania
Irlanda
Japonia
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Suedia
Zvicra
SoftwareSoftware (14)
Blueprint Gaming
GTS
Genesis Gaming
IGT (WagerWorks)
Jadestone
Microgaming
NetEnt
Nyx Interactive
Play'n GO
Push Gaming
Quickspin
Relax Gaming
Skillzzgaming
Thunderkick