William Hill - Security

Age Limit
William Hill
William Hill is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Security

William Hill Casino ka një mjedis të sigurt dhe të sigurt për lojtarët që të shijojnë lojërat e kazinosë nga kudo. Faqja përdor softuer të enkriptimit të të dhënave 128-bit për të mbrojtur të gjithë informacionin që po transferohet. 

Kontrollet e sigurisë janë vendosur, që do të thotë se lojtarët mund të jenë të sigurt se informacioni i tyre personal do të mbetet gjithmonë i mbrojtur gjatë përdorimit të faqes së internetit. Për më tepër, ekziston një garanci mashtrimi dhe një garanci lojrash për t'u siguruar që lojtarët të mbrohen sa herë që luajnë.

Kazinoja ka gjithashtu një proces verifikimi të moshës, që do të thotë se lojtarët e mitur nuk kanë asnjë shans. Ka shumë informacione në lidhje me këtë në dispozicion në sajt dhe detaje se si të ndryshohen informacionet personale nëse një lojtar mendon se ato mund të komprometohen. Nëse një lojtar përdor bankën, ata nuk duhet të shqetësohen për sigurinë pasi ajo do të jetë e koduar.

Meqenëse kjo është një kazino e rregulluar, ka shumë masa për të siguruar që lojërat të jenë të drejta. Kjo gjithashtu do të thotë që mashtruesit nuk kanë asnjë shans për të fituar akses në informacionin personal të lojtarëve në asnjë moment.

Ekzistenca e gjatë e William Hill në industrinë e lojrave u ka dhënë atyre një shans për të lidhur pothuajse të gjitha unazat e sigurisë që u dalin përpara. Ata kanë pasur kohë për të identifikuar dhe sjellë në bord ofruesit më të mirë të sigurisë në dispozicion. Gatishmëria e tyre për të përqafuar ndryshimin do të thotë se atyre mund t'u besohet të marrin masat më moderne të sigurisë.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1998
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshje
Bonus të mirëpritur
Bonusi high roller
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Franceze
Gjermane
Italiane
Japoneze
Polake
Suedeze
LicencatLicencat (4)
AAMS Italy
DGOJ Spain
Gibraltar Regulatory Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (35)
All Bets Blackjack
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Bingo
Blackjack
Boks
First Person Baccarat
French Roulette Gold
Futboll
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Kriketi
Live Macau Squeeze Baccarat William Hill
Live Texas Holdem Bonus
Macau Squeeze Baccarat
Motorsport
Pai Gow
Poker
Politika
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Sic Bo
Slotat
Snooker
Soiree Blackjack
Sportive
UFC
Video Poker
Volejbolli
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (90)
ATM Online
Abaqoos
Alfa Bank
Alfa Click
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
Bank Wire Transfer
Bank transfer
BankLink
Bitcoin
Boku
Boleto
Carte Bleue
China Union Pay
Credit Cards
Crypto
Debit Card
DineroMail
Dogecoin
EPS
EasyPay
EcoPayz
Entropay
Euteller
Fast Bank Transfer
FastPay
GiroPay
HSBC
Instant Banking
Litecoin
Lobanet
MaestroMasterCard
Megafon
Megafone
Mobile payments Beeline
Moneta
MoneySafe
Multibanco
MyCitadel
Neosurf
Neteller
Nexi
Nordea
Otopay
PAGOFACIL
PayKasa
PayKwik
PaySec
Paybox
Payeer
Paysafe Card
Paysec THB
Perfect Money
Postepay
Prepaid Cards
Privat24
Przelewy24
QIWI
Quick Pay
Rapida
Redpagos (by Neteller)
Santander
Sberbank Online
Sepa
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Tele2
Teleingreso
Ticket Premium
Todito Cash
TrustPay
Trustly
UTEL
UnionPay
Vimo Wallet
Visa
Wallet One
WeChat Pay
WebMoney
Webpay (by Neteller)
Yandex Money
eKonto
ePay
ePay.bg
iDEAL
moneta.ru
oxxo
MonedhatMonedhat (11)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Singaporit
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Krona Daneze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
William Hill Affiliates
ShtetetShtetet (7)
Gjermania
Irlanda
Japonia
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Suedia
Zvicra
SoftwareSoftware (14)
Blueprint Gaming
GTS
Genesis Gaming
IGT (WagerWorks)
Jadestone
Microgaming
NetEnt
Nyx Interactive
Play'n GO
Push Gaming
Quickspin
Relax Gaming
Skillzzgaming
Thunderkick