Vlerësimi i librave William Hill - Payments

William HillResponsible Gambling
CASINORANK
9/10
Bonus
Marka më e mirë
Libri historik sportiv
Tërheqje të pakufizuara
Lojëra slot Jackpot
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Marka më e mirë
Libri historik sportiv
Tërheqje të pakufizuara
Lojëra slot Jackpot
William Hill
Deposit methodsPayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Payments

Payments

Ekzistojnë opsione të ndryshme depozitash të pranuara në kazino William Hill. Këto përfshijnë të gjitha opsionet më të njohura të kartave të kreditit dhe debitit, duke përfshirë Visa, MasterCard dhe më shumë. Lojtarët gjithashtu mund të zgjedhin të përdorin disa mënyra të tjera pagese elektronike. Tërheqjet janë të drejtpërdrejta me këtë faqe.

Pagesat bëhen direkt në llogarinë bankare të lojtarit. Kjo do të thotë që lojtarët që vënë baste në eSports mund të tërheqin fitimet sa herë të duan.

William Hill Casino është një faqe e përsosur për çdo lojtar që pëlqen të bastojë në ngjarjet e njohura të sporteve elektronike. Depozita minimale e kërkuar është vetëm 10 dollarë, dhe ka shumë oferta në dispozicion për lojtarët e rinj.

Në përgjithësi, ky është një sit i përsosur për ata që duan të bastojnë në ngjarjet e eSports, pasi ka shumë opsione bastesh dhe depozita minimale e kërkuar është e vogël. Veçanërisht, William Hill është një emër i madh në industrinë e kazinove në internet. Statusi i tij ka bërë të mundur sjelljen në bord të shumë prej ofruesve më të mirë të transfertave të parave.

1xBet:Deri në 1500 € + 150 rrotullime falas
Merr bonusin
22BET
22BET:Deri në 600 dollarë
Loot.bet
Loot.bet:100 € Bonus depozite
William Hill; Faqja më e mirë e basteve eSports?
2022-04-07

William Hill; Faqja më e mirë e basteve eSports?

William Hill është një nga faqet më të mira të basteve sportive. Ndërsa është e njohur për bastet tradicionale sportive, kompania ka hapur krahët e saj në skenën e basteve eSports dhe është renditur ndër faqet më të mira të basteve eSports sot. Pra, çfarë fshihet pas suksesit të këtij prezantuesi? Kjo është ajo që ky artikull ka të bëjë. Por përpara se të zhyteni në detaje, këtu janë pikat kryesore të kompanisë.

Mos i humb këto oferta me bonus

1xBet
1xBet
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin1xBet komento
22BET
22BET
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin22BET komento
Loot.bet
Loot.bet
100 € Bonus depozite
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Merr bonusinLoot.bet komento
Close