Vlerësimi i librave William Hill - Games

Age Limit
William Hill
William Hill is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission
Total score9.0
Përfitimet
+ Marka më e mirë
+ Libri historik sportiv
+ Tërheqje të pakufizuara
+ Lojëra slot Jackpot

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1998
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshje
Bonus të mirëpritur
Bonusi high roller
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Franceze
Gjermane
Italiane
Japoneze
Polake
Suedeze
LicencatLicencat (4)
AAMS Italy
DGOJ Spain
Gibraltar Regulatory Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (36)
All Bets Blackjack
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Bingo
Blackjack
Boks
First Person Baccarat
French Roulette Gold
Futboll
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Kriketi
Live Macau Squeeze Baccarat William Hill
Live Texas Holdem Bonus
Macau Squeeze Baccarat
Mini Roulette
Motorsport
Pai Gow
Poker
Politika
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Sic Bo
Slotat
Snooker
Soiree Blackjack
Sportive
UFC
Video Poker
Volejbolli
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (90)
ATM Online
Abaqoos
Alfa Bank
Alfa Click
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
Bank Wire Transfer
Bank transfer
BankLink
Bitcoin
Boku
Boleto
Carte Bleue
China Union Pay
Credit Cards
Crypto
Debit Card
DineroMail
Dogecoin
EPS
EasyPay
EcoPayz
Entropay
Euteller
Fast Bank Transfer
FastPay
GiroPay
HSBC
Instant Banking
Litecoin
Lobanet
MaestroMasterCard
Megafon
Megafone
Mobile payments Beeline
Moneta
MoneySafe
Multibanco
MyCitadel
Neosurf
Neteller
Nexi
Nordea
Otopay
PAGOFACIL
PayKasa
PayKwik
PaySec
Paybox
Payeer
Paysafe Card
Paysec THB
Perfect Money
Postepay
Prepaid Cards
Privat24
Przelewy24
QIWI
Quick Pay
Rapida
Redpagos (by Neteller)
Santander
Sberbank Online
Sepa
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Tele2
Teleingreso
Ticket Premium
Todito Cash
TrustPay
Trustly
UTEL
UnionPay
Vimo Wallet
Visa
Wallet One
WeChat Pay
WebMoney
Webpay (by Neteller)
Yandex Money
eKonto
ePay
ePay.bg
iDEAL
moneta.ru
oxxo
MonedhatMonedhat (11)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Singaporit
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Krona Daneze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
William Hill Affiliates
ShtetetShtetet (6)
Irlanda
Japonia
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Suedia
Zvicra
SoftwareSoftware (14)
Blueprint Gaming
GTS
Genesis Gaming
IGT (WagerWorks)
Jadestone
Microgaming
NetEnt
Nyx Interactive
Play'n GO
Push Gaming
Quickspin
Relax Gaming
Skillzzgaming
Thunderkick

Games

William Hill Casino ka një gamë të gjerë opsionesh bastesh të disponueshme për eSports. Kjo do të thotë se ka diçka për të gjithë në sit. Aktualisht ekzistojnë tre tregje kryesore, të cilat mbështesin eSports, me shumë të tjerë gjithashtu të disponueshëm për t'u luajtur. 

Këto përfshijnë Overwatch, Counter-Strike: Global Offensive dhe League Of Legends. Ju mund të vendosni baste se kush do të fitojë, dhe ofrohen gjithashtu disa baste speciale dhe shanse të zgjeruara.

Liga e Legjendave

Liga e Legjendave është një lojë video me shumë lojtarë në arenën e betejës, e zhvilluar dhe publikuar nga Riot Games. Kjo ngjarje emocionuese ka qenë e njohur me bastorët që nga fillimi i saj në 2009 dhe vazhdon të ketë një komunitet aktiv.

Kundër-Strike: Ofensivë Globale

CS: SHKO është një video-lojë me revole në person të parë e zhvilluar nga Hidden Path Entertainment dhe Valve Corporation. Kjo është një lojë taktike me shumë lojtarë që i lejon lojtarët të përfshihen në luftime me armë dhe granata.

Overwatch

Overwatch është një lojë video me gjuajtje e bazuar në ekip, e zhvilluar nga Blizzard Entertainment. Titulli i kësaj ngjarje vjen nga aftësia për të zgjedhur nga një sërë heronjsh me aftësi të veçanta. Aktualisht ekzistojnë dymbëdhjetë harta në dispozicion për të luajtur. Loja po rezulton shumë e popullarizuar me lojtarët dhe bastorët.

Dota 2

Dota 2 është një lojë Multiplayer Online Battle Arena e zhvilluar nga Valve Corporation. Loja falas për të luajtur ka rezultuar të jetë tepër e popullarizuar me lojtarët e sporteve elektronike.

StarCraft II

StarCraft II është një video lojë me strategji ushtarake fantastiko-shkencore në kohë reale e zhvilluar dhe lëshuar nga Blizzard Entertainment. Vazhdimi i Starcraft origjinal u lëshua në 2010. Versioni përfundimtar i lojës u lëshua më pas në 2016, pas një sërë zgjerimesh. Ka qenë një ndeshje e njohur në katalogun e basteve të sporteve elektronike të William Hill që kur kazinoja u fut në sportet elektronike.

Liga e raketave

Liga e raketave është një lojë video futbolli me automjete e zhvilluar dhe publikuar nga Psyonix. Titulli i kësaj ngjarje i referohet makinave beteje me raketa që përdorin lojtarët në lojë. Ky titull sportiv me ritme të shpejta ka qenë jashtëzakonisht i popullarizuar me lojtarët e eSports që kur u publikua në 2015.

Ekzistojnë disa opsione të tjera të eSports në dispozicion, me një gamë të gjerë të llojeve të basteve të mbështetura. Këto përfshijnë paralays, baste të drejtpërdrejta dhe baste të sistemit. Megjithatë, lojtarët mund të vendosin baste për fituesin e plotë të ngjarjeve eSports duke përdorur këto opsione. Tregjet e basteve të drejtpërdrejta janë të disponueshme për disa lojëra që lejojnë lojtarët të bastojnë ndërsa ndodh një ngjarje.

William Hill ka zgjeruar tregjet e basteve të sporteve elektronike ndërsa rritet industria e kazinove dhe e lojërave. Në ditët e sotme, shumë baste mund të vendosen në lojë si në sportet kryesore si futbolli dhe futbolli.

William Hill; Faqja më e mirë e basteve eSports?
2022-04-07

William Hill; Faqja më e mirë e basteve eSports?

William Hill është një nga faqet më të mira të basteve sportive. Ndërsa është e njohur për bastet tradicionale sportive, kompania ka hapur krahët e saj në skenën e basteve eSports dhe është renditur ndër faqet më të mira të basteve eSports sot. Pra, çfarë fshihet pas suksesit të këtij prezantuesi? Kjo është ajo që ky artikull ka të bëjë. Por përpara se të zhyteni në detaje, këtu janë pikat kryesore të kompanisë.