William Hill - FAQ

Age Limit
William Hill
William Hill is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

FAQ

Pyetjet më të shpeshta në lidhje me bastet esports në William Hill.

Ku mund t'i gjej kodet më të fundit promocionale të William Hill?

Mund të hidhni një sy në faqen e tyre të promovimeve këtu për të parë të gjitha ofertat më të përditësuara. Ju gjithashtu mund të gjeni kode kuponësh në forumet e lojërave, ku entuziastët postojnë ofertat më të fundit që kanë gjetur.

Çfarë më duhet për t'u regjistruar?

Do t'ju kërkohet emri, data e lindjes dhe informacioni i kontaktit përpara se të vazhdoni me regjistrimin e një llogarie në William Hill Casino. Mund t'ju duhet gjithashtu të verifikoni moshën, vendndodhjen dhe identitetin tuaj për t'u siguruar që nuk jeni i mitur.

A ka ndonjë shans që të më ndalojnë nga faqja?

Nëse përpiqeni të shkelni termat dhe kushtet e tyre, atëherë llogaria juaj mund të mbyllet. Megjithatë, kjo ndodh vetëm në raste ekstreme dhe zakonisht do t'ju konfiskohen të gjitha fitimet.

Sa shpejt është tërheqja?

Pasi të keni kërkuar një tërheqje, duhet të merrni fondet në llogarinë tuaj brenda pesë ditëve të punës. Kini parasysh se kjo periudhë mund të jetë më e gjatë gjatë pushimeve ose në çdo rrethanë tjetër të jashtëzakonshme. Kazinoja do t'ju njoftojë për këtë me email, kështu që hidhini një sy në kutinë tuaj hyrëse nëse pyesni se çfarë është pengesa.

A mund të përdor PayPal për të tërhequr paratë e mia?

Po, ky është një nga opsionet e pagesës që ofron faqja. Prandaj, lojtarët e PayPal mund të ngarkojnë fonde dhe të tërheqin nga llogaritë e tyre me lehtësi. Megjithatë, lojtarët duhet të kenë verifikuar llogarinë tuaj përpara se të mund të bëni ndonjë tërheqje në këtë mënyrë, por është e përshtatshme nëse dëshironi qasje të shpejtë në fondet tuaja.

Si mund ta siguroj veten nga mashtrimi?

Është një ide e mirë të shikoni disa komente të kazinosë përpara se të regjistroheni. Kjo do t'ju japë një ide se çfarë kanë përjetuar lojtarët e tjerë dhe si janë ndjerë ata për kohën e tyre me William Hill, duke përfshirë çdo problem që është trajtuar në mënyrë të përshtatshme nga mbështetja.

Si mund ta anuloj llogarinë time?

Për të mbyllur llogarinë tuaj, duhet të kontaktoni drejtpërdrejt ekipin mbështetës të kazinosë. Ato janë të disponueshme përmes telefonit ose përmes emailit, kështu që zgjidhni cilën metodë funksionon më mirë për ju dhe ata do të kujdesen për gjithçka.

A është e sigurt të përdor kartën time të kreditit?

Kjo është një çështje e preferencës personale, por lojtarët kanë mundësi të ndryshme për të depozituar para në llogarinë e tyre të kazinosë. Kartat e kreditit janë zakonisht mënyra më e shpejtë, por disa njerëz preferojnë kuletat elektronike sepse ato ofrojnë mbrojtje shtesë. Kufijtë e depozitave varen nga lloji i kartës dhe nëse transaksioni është i autorizuar apo jo.

Si renditet William Hill kundrejt kazinove të tjera?

Kjo kazino është vendosur si një nga më të mëdhatë në industri, kështu që ia vlen ta shikoni. Lojtarët mund të vizitojnë faqen e tyre direkt për të parë të gjitha lojërat që ofrojnë dhe për të lexuar disa komente të sinqerta nga klientët e vërtetë. Kjo do t'u japë atyre një ide më të mirë se çfarë mund të prisni përpara se të regjistroheni në kazino.

Cilat janë disa këshilla të kazinosë William Hill?

Është gjithmonë e dobishme të lexoni termat dhe kushtet e William Hill përpara se të luani ndonjë nga lojërat e tyre. Kjo do të ndihmojë në parandalimin e çdo konfuzioni më vonë nëse fitoni shumë, por nuk mund t'i tërhiqni menjëherë paratë e çmimit. Ju gjithashtu mund të kujdeseni për promovime të vazhdueshme, kështu që të përfitoni nga çdo dhuratë që mund të ndodhë

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1998
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshje
Bonus të mirëpritur
Bonusi high roller
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Franceze
Gjermane
Italiane
Japoneze
Polake
Suedeze
LicencatLicencat (4)
AAMS Italy
DGOJ Spain
Gibraltar Regulatory Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (35)
All Bets Blackjack
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Bingo
Blackjack
Boks
First Person Baccarat
French Roulette Gold
Futboll
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Kriketi
Live Macau Squeeze Baccarat William Hill
Live Texas Holdem Bonus
Macau Squeeze Baccarat
Motorsport
Pai Gow
Poker
Politika
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Sic Bo
Slotat
Snooker
Soiree Blackjack
Sportive
UFC
Video Poker
Volejbolli
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (90)
ATM Online
Abaqoos
Alfa Bank
Alfa Click
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
Bank Wire Transfer
Bank transfer
BankLink
Bitcoin
Boku
Boleto
Carte Bleue
China Union Pay
Credit Cards
Crypto
Debit Card
DineroMail
Dogecoin
EPS
EasyPay
EcoPayz
Entropay
Euteller
Fast Bank Transfer
FastPay
GiroPay
HSBC
Instant Banking
Litecoin
Lobanet
MaestroMasterCard
Megafon
Megafone
Mobile payments Beeline
Moneta
MoneySafe
Multibanco
MyCitadel
Neosurf
Neteller
Nexi
Nordea
Otopay
PAGOFACIL
PayKasa
PayKwik
PaySec
Paybox
Payeer
Paysafe Card
Paysec THB
Perfect Money
Postepay
Prepaid Cards
Privat24
Przelewy24
QIWI
Quick Pay
Rapida
Redpagos (by Neteller)
Santander
Sberbank Online
Sepa
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Tele2
Teleingreso
Ticket Premium
Todito Cash
TrustPay
Trustly
UTEL
UnionPay
Vimo Wallet
Visa
Wallet One
WeChat Pay
WebMoney
Webpay (by Neteller)
Yandex Money
eKonto
ePay
ePay.bg
iDEAL
moneta.ru
oxxo
MonedhatMonedhat (11)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Singaporit
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Krona Daneze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
William Hill Affiliates
ShtetetShtetet (7)
Gjermania
Irlanda
Japonia
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Suedia
Zvicra
SoftwareSoftware (14)
Blueprint Gaming
GTS
Genesis Gaming
IGT (WagerWorks)
Jadestone
Microgaming
NetEnt
Nyx Interactive
Play'n GO
Push Gaming
Quickspin
Relax Gaming
Skillzzgaming
Thunderkick