William Hill - Bonuses

Age Limit
William Hill
William Hill is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Bonuses

Bonuset janë një mënyrë e shkëlqyer për të luajtur më shumë lojëra dhe për të argëtuar më shumë në një kazino. Ato mund të përdoren gjithashtu për t'u ambientuar me lojëra të reja pa shpenzuar para. Kjo është më e dobishme për lojtarët e rinj të basteve të kazinove dhe eSports.

Në William Hill, këto bonuse u ofrohen kujtdo që regjistron një llogari, depoziton para dhe vendos një bast. Këto shpërblime janë shumë bujare, kështu që faqja ia vlen të bashkohet vetëm për këtë. Për më tepër, ka shumë promovime të tjera, të cilat lojtarët shpesh mund t'i përdorin ndërsa vazhdojnë të luajnë në sit.

Bonus dhe depozitë në kazino William Hill

Lojtarët këshillohen të identifikohen në llogarinë e tyre çdo javë për të zbuluar nëse kanë fituar ndonjë rrotullim falas, kthim parash ose një nga çmimet e tjera që ofrohen.

Gjëja e parë që duhet të theksohet është se të gjithë lojtarët e rinj kanë të drejtë për një bonus të mirë regjistrimi. Bonusi ndryshon në varësi të asaj oferte që merr. Mund të jetë deri në 200 dollarë. Nuk ka para maksimale, kështu që kjo mund të zgjasë me muaj nëse një lojtar është i zgjuar në lojën e tij.

  • Bonusi i mirëseardhjes: Kazino William Hill ofron një përputhje 200% me para me depozitat e lojtarëve të rinj. Kjo është për lojtarët e rinj që regjistrojnë një llogari, depozitojnë para dhe vendosin bastin e tyre të parë. Kjo mund të blihet menjëherë pas regjistrimit dhe është ideale për njerëzit që duan të provojnë faqen përpara se të kryejnë ndonjë fond shtesë.
  • Bonusi i depozitës: Për ata që preferojnë t'i bashkohen faqes me një depozitë të vogël, një ofertë u jep atyre 25% deri në 200 dollarë. Kjo është në dispozicion për depozita midis $ 10 dhe $ 200. Është e rëndësishme të theksohet se kjo ofertë skadon pas 30 ditësh. Lojtarët e rinj duhet ta kërkojnë atë sa më shpejt të jetë e mundur.
  • Bonus pa depozitë: Një tjetër bonus është Bonusi pa Depozita. Ky ofron dhjetë rrotullime falas në Starburst. Lojtarët duhet dhe të identifikohen për ta kërkuar atë. Pasi të regjistroheni, dhjetë rrotullimet falas jepen automatikisht.

Këto janë shpërblimet kryesore në sit. Sidoqoftë, ata gjithmonë krijojnë shpërblime të reja festimesh në mënyrë të rastësishme. Këto bonuse shpesh ndryshojnë pasi synojnë t'i mbajnë lojtarët aktivë. Për shembull, ata mund të kenë një bonus javor si, të themi, rrotullimet falas të së mërkurës. Lojtarët që nuk janë aktivë në këtë ditë humbasin këto oferta. Ekzistojnë gjithashtu shpërblime të veçanta si shpërblime për ditëlindje dhe shpërblime në festa/stinë të caktuara.

Procesi i regjistrimit në kazino William Hill

Ka dy mënyra për të filluar në kazino William Hill.

Opsioni i parë është për lojtarët që tashmë kanë një llogari ekzistuese me William Hill. Këta duhet vetëm të identifikohen dhe të përditësojnë të dhënat e tyre.

Ata që nuk kanë regjistruar kurrë një llogari duhet të krijojnë një duke përdorur formularin e regjistrimit. Atyre do t'u kërkohet të fusin disa informacione bazë si emri, adresa e emailit, vendi i banimit, data e lindjes dhe detajet e pagesës.

Pagesat mund të bëhen duke përdorur kartat Visa, Mastercards, Maestro, Skrill, Pay Safe Card, Ukash, Neteller, Paysafecard, PayPal, WebMoney dhe Qiwi. Të gjitha këto janë metodat e besuara të transferimit të parave, dhe shumica janë të disponueshme në mbarë botën. Jetëgjatësia e William Hill në industri i jep kazinosë një tërheqje edhe për mbajtësit më të mëdhenj të parave që mund të refuzojnë kazinotë e vogla.

Pasi të identifikohet, një lojtar duhet të klikojë në ikonën e madhe 'Luaj Tani' në krye të faqes për të filluar. Kjo do t'i çojë ata në një dritare të re për të zgjedhur se në cilin seksion duan të luajnë - kazino apo sport. Secila prej këtyre opsioneve ka nënseksione si lojëra elektronike, lojëra tavoline, lojëra të drejtpërdrejta, sporte elektronike, etj.

Kërkesa për bonus në kazinonë William Hill

Depozita minimale e kërkuar për çdo bonus është 10 dollarë, që është më e ulët se në shumicën e faqeve të tjera. Kjo e bën atë ideal për lojtarët e rinj që kanë vetëm një bankroll të vogël për të luajtur. Nuk ka kërkesa për bast për bonusin e mirëseardhjes. Kjo do të thotë që fitimet e fituara nga ky bonus mund të tërhiqen pa shpenzuar shumë më tepër në faqe. Kjo është një ofertë që lojtarët nuk mund ta gjejnë kurrë në ndonjë faqe tjetër bastesh.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1998
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshje
Bonus të mirëpritur
Bonusi high roller
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Franceze
Gjermane
Italiane
Japoneze
Polake
Suedeze
LicencatLicencat (4)
AAMS Italy
DGOJ Spain
Gibraltar Regulatory Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (35)
All Bets Blackjack
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Bingo
Blackjack
Boks
First Person Baccarat
French Roulette Gold
Futboll
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Kriketi
Live Macau Squeeze Baccarat William Hill
Live Texas Holdem Bonus
Macau Squeeze Baccarat
Motorsport
Pai Gow
Poker
Politika
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Sic Bo
Slotat
Snooker
Soiree Blackjack
Sportive
UFC
Video Poker
Volejbolli
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (90)
ATM Online
Abaqoos
Alfa Bank
Alfa Click
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
Bank Wire Transfer
Bank transfer
BankLink
Bitcoin
Boku
Boleto
Carte Bleue
China Union Pay
Credit Cards
Crypto
Debit Card
DineroMail
Dogecoin
EPS
EasyPay
EcoPayz
Entropay
Euteller
Fast Bank Transfer
FastPay
GiroPay
HSBC
Instant Banking
Litecoin
Lobanet
MaestroMasterCard
Megafon
Megafone
Mobile payments Beeline
Moneta
MoneySafe
Multibanco
MyCitadel
Neosurf
Neteller
Nexi
Nordea
Otopay
PAGOFACIL
PayKasa
PayKwik
PaySec
Paybox
Payeer
Paysafe Card
Paysec THB
Perfect Money
Postepay
Prepaid Cards
Privat24
Przelewy24
QIWI
Quick Pay
Rapida
Redpagos (by Neteller)
Santander
Sberbank Online
Sepa
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Tele2
Teleingreso
Ticket Premium
Todito Cash
TrustPay
Trustly
UTEL
UnionPay
Vimo Wallet
Visa
Wallet One
WeChat Pay
WebMoney
Webpay (by Neteller)
Yandex Money
eKonto
ePay
ePay.bg
iDEAL
moneta.ru
oxxo
MonedhatMonedhat (11)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Singaporit
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Krona Daneze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
William Hill Affiliates
ShtetetShtetet (7)
Gjermania
Irlanda
Japonia
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Suedia
Zvicra
SoftwareSoftware (14)
Blueprint Gaming
GTS
Genesis Gaming
IGT (WagerWorks)
Jadestone
Microgaming
NetEnt
Nyx Interactive
Play'n GO
Push Gaming
Quickspin
Relax Gaming
Skillzzgaming
Thunderkick