Vlerësimi i librave William Hill - Bonuses

William HillResponsible Gambling
CASINORANK
9/10
Bonus
Marka më e mirë
Libri historik sportiv
Tërheqje të pakufizuara
Lojëra slot Jackpot
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Marka më e mirë
Libri historik sportiv
Tërheqje të pakufizuara
Lojëra slot Jackpot
William Hill is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Bonuset janë një mënyrë e shkëlqyer për të luajtur më shumë lojëra dhe për të argëtuar më shumë në një kazino. Ato mund të përdoren gjithashtu për t'u ambientuar me lojëra të reja pa shpenzuar para. Kjo është më e dobishme për lojtarët e rinj të basteve të kazinove dhe eSports.

Në William Hill, këto bonuse u ofrohen kujtdo që regjistron një llogari, depoziton para dhe vendos një bast. Këto shpërblime janë shumë bujare, kështu që faqja ia vlen të bashkohet vetëm për këtë. Për më tepër, ka shumë promovime të tjera, të cilat lojtarët shpesh mund t'i përdorin ndërsa vazhdojnë të luajnë në sit.

Bonus dhe depozitë në kazino William Hill

Lojtarët këshillohen të identifikohen në llogarinë e tyre çdo javë për të zbuluar nëse kanë fituar ndonjë rrotullim falas, kthim parash ose një nga çmimet e tjera që ofrohen.

Gjëja e parë që duhet të theksohet është se të gjithë lojtarët e rinj kanë të drejtë për një bonus të mirë regjistrimi. Bonusi ndryshon në varësi të asaj oferte që merr. Mund të jetë deri në 200 dollarë. Nuk ka para maksimale, kështu që kjo mund të zgjasë me muaj nëse një lojtar është i zgjuar në lojën e tij.

  • Bonusi i mirĂ«seardhjes: Kazino William Hill ofron njĂ« pĂ«rputhje 200% me para me depozitat e lojtarĂ«ve tĂ« rinj. Kjo Ă«shtĂ« pĂ«r lojtarĂ«t e rinj qĂ« regjistrojnĂ« njĂ« llogari, depozitojnĂ« para dhe vendosin bastin e tyre tĂ« parĂ«. Kjo mund tĂ« blihet menjĂ«herĂ« pas regjistrimit dhe Ă«shtĂ« ideale pĂ«r njerĂ«zit qĂ« duan tĂ« provojnĂ« faqen pĂ«rpara se tĂ« kryejnĂ« ndonjĂ« fond shtesĂ«.
  • Bonusi i depozitĂ«s: PĂ«r ata qĂ« preferojnĂ« t'i bashkohen faqes me njĂ« depozitĂ« tĂ« vogĂ«l, njĂ« ofertĂ« u jep atyre 25% deri nĂ« 200 dollarĂ«. Kjo Ă«shtĂ« nĂ« dispozicion pĂ«r depozita midis $ 10 dhe $ 200. ËshtĂ« e rĂ«ndĂ«sishme tĂ« theksohet se kjo ofertĂ« skadon pas 30 ditĂ«sh. LojtarĂ«t e rinj duhet ta kĂ«rkojnĂ« atĂ« sa mĂ« shpejt tĂ« jetĂ« e mundur.
  • Bonus pa depozitĂ«: NjĂ« tjetĂ«r bonus Ă«shtĂ« Bonusi pa Depozita. Ky ofron dhjetĂ« rrotullime falas nĂ« Starburst. LojtarĂ«t duhet dhe tĂ« identifikohen pĂ«r ta kĂ«rkuar atĂ«. Pasi tĂ« regjistroheni, dhjetĂ« rrotullimet falas jepen automatikisht.

Këto janë shpërblimet kryesore në sit. Sidoqoftë, ata gjithmonë krijojnë shpërblime të reja festimesh në mënyrë të rastësishme. Këto bonuse shpesh ndryshojnë pasi synojnë t'i mbajnë lojtarët aktivë. Për shembull, ata mund të kenë një bonus javor si, të themi, rrotullimet falas të së mërkurës. Lojtarët që nuk janë aktivë në këtë ditë humbasin këto oferta. Ekzistojnë gjithashtu shpërblime të veçanta si shpërblime për ditëlindje dhe shpërblime në festa/stinë të caktuara.

Procesi i regjistrimit në kazino William Hill

Ka dy mënyra për të filluar në kazino William Hill.

Opsioni i parë është për lojtarët që tashmë kanë një llogari ekzistuese me William Hill. Këta duhet vetëm të identifikohen dhe të përditësojnë të dhënat e tyre.

Ata që nuk kanë regjistruar kurrë një llogari duhet të krijojnë një duke përdorur formularin e regjistrimit. Atyre do t'u kërkohet të fusin disa informacione bazë si emri, adresa e emailit, vendi i banimit, data e lindjes dhe detajet e pagesës.

Pagesat mund të bëhen duke përdorur kartat Visa, Mastercards, Maestro, Skrill, Pay Safe Card, Ukash, Neteller, Paysafecard, PayPal, WebMoney dhe Qiwi. Të gjitha këto janë metodat e besuara të transferimit të parave, dhe shumica janë të disponueshme në mbarë botën. Jetëgjatësia e William Hill në industri i jep kazinosë një tërheqje edhe për mbajtësit më të mëdhenj të parave që mund të refuzojnë kazinotë e vogla.

Pasi të identifikohet, një lojtar duhet të klikojë në ikonën e madhe 'Luaj Tani' në krye të faqes për të filluar. Kjo do t'i çojë ata në një dritare të re për të zgjedhur se në cilin seksion duan të luajnë - kazino apo sport. Secila prej këtyre opsioneve ka nënseksione si lojëra elektronike, lojëra tavoline, lojëra të drejtpërdrejta, sporte elektronike, etj.

Kërkesa për bonus në kazinonë William Hill

Depozita minimale e kërkuar për çdo bonus është 10 dollarë, që është më e ulët se në shumicën e faqeve të tjera. Kjo e bën atë ideal për lojtarët e rinj që kanë vetëm një bankroll të vogël për të luajtur. Nuk ka kërkesa për bast për bonusin e mirëseardhjes. Kjo do të thotë që fitimet e fituara nga ky bonus mund të tërhiqen pa shpenzuar shumë më tepër në faqe. Kjo është një ofertë që lojtarët nuk mund ta gjejnë kurrë në ndonjë faqe tjetër bastesh.

William Hill; Faqja më e mirë e basteve eSports?
2022-04-07

William Hill; Faqja më e mirë e basteve eSports?

William Hill është një nga faqet më të mira të basteve sportive. Ndërsa është e njohur për bastet tradicionale sportive, kompania ka hapur krahët e saj në skenën e basteve eSports dhe është renditur ndër faqet më të mira të basteve eSports sot. Pra, çfarë fshihet pas suksesit të këtij prezantuesi? Kjo është ajo që ky artikull ka të bëjë. Por përpara se të zhyteni në detaje, këtu janë pikat kryesore të kompanisë.