Vlerësimi i librave William Hill - Account

William HillResponsible Gambling
CASINORANK
9/10
Bonus
Marka më e mirë
Libri historik sportiv
Tërheqje të pakufizuara
Lojëra slot Jackpot
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Marka më e mirë
Libri historik sportiv
Tërheqje të pakufizuara
Lojëra slot Jackpot
William Hill
Deposit methodsPayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Account

Account

William Hill Casino ka gjithashtu një proces verifikimi që lojtarët duhet të plotësojnë duke përdorur të gjitha veçoritë e faqes. Kjo përfshin verifikimin e mënyrës së pagesës, moshën, vendndodhjen, identitetin dhe madje edhe adresën. Lojtarët mund ta bëjnë këtë duke dërguar forma të ndryshme identifikimi në departamentin e shërbimit ndaj klientit. Pasi lojtari të ketë përfunduar këtë hap, llogaria do të jetë gati për përdorim.

Si të krijoni një llogari

William Hill Casino e ka bërë jashtëzakonisht të thjeshtë hapjen e një llogarie.

  • Klikoni 'Bashkohuni tani' dhe plotësoni formularin e regjistrimit
  • Kontrolloni kutinë hyrëse për një email konfirmimi dhe klikoni në lidhjen e dhënë. shënim: Për këtë hap do të kërkohet emri i plotë i lojtarit dhe data e lindjes.
  • Futni çdo kod promocional ose kupon nëse ka
  • Klikoni 'Bashkohuni tani' për të vazhduar me procesin e regjistrimit.

Pasi të plotësoni formularin e regjistrimit, klikoni 'Krijo llogari' dhe ndiqni hapat e thjeshtë të dhënë në faqet vijuese. Më pas lojtarët mund të zgjedhin midis një llogarie bankare, karte krediti ose karte debiti për të financuar llogarinë e tyre.

Më pas ndiqni udhëzimet e dhëna për të futur informacionin e faturimit dhe për të zgjedhur shumën për të depozituar.

1xBet:Deri në 1500 € + 150 rrotullime falas
Merr bonusin
22BET
22BET:Deri në 600 dollarë
Loot.bet
Loot.bet:100 € Bonus depozite
William Hill; Faqja më e mirë e basteve eSports?
2022-04-07

William Hill; Faqja më e mirë e basteve eSports?

William Hill është një nga faqet më të mira të basteve sportive. Ndërsa është e njohur për bastet tradicionale sportive, kompania ka hapur krahët e saj në skenën e basteve eSports dhe është renditur ndër faqet më të mira të basteve eSports sot. Pra, çfarë fshihet pas suksesit të këtij prezantuesi? Kjo është ajo që ky artikull ka të bëjë. Por përpara se të zhyteni në detaje, këtu janë pikat kryesore të kompanisë.

Mos i humb këto oferta me bonus

1xBet
1xBet
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin1xBet komento
22BET
22BET
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin22BET komento
Loot.bet
Loot.bet
100 € Bonus depozite
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Merr bonusinLoot.bet komento
Close