Vlerësimi i librave William Hill

William HillResponsible Gambling
CASINORANK
9/10
Bonus
Marka më e mirë
Libri historik sportiv
Tërheqje të pakufizuara
Lojëra slot Jackpot
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Marka më e mirë
Libri historik sportiv
Tërheqje të pakufizuara
Lojëra slot Jackpot
William Hill
Deposit methodsPayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Bonuses

Bonuses

Bonuset janë një mënyrë e shkëlqyer për të luajtur më shumë lojëra dhe për të argëtuar më shumë në një kazino. Ato mund të përdoren gjithashtu për t'u ambientuar me lojëra të reja pa shpenzuar para. Kjo është më e dobishme për lojtarët e rinj të basteve të kazinove dhe eSports.

Në William Hill, këto bonuse u ofrohen kujtdo që regjistron një llogari, depoziton para dhe vendos një bast. Këto shpërblime janë shumë bujare, kështu që faqja ia vlen të bashkohet vetëm për këtë. Për më tepër, ka shumë promovime të tjera, të cilat lojtarët shpesh mund t'i përdorin ndërsa vazhdojnë të luajnë në sit.

Lista e plotë e bonuseve të William Hill
+3
+1
Mbylle
Games

Games

William Hill Casino ka një gamë të gjerë opsionesh bastesh të disponueshme për eSports. Kjo do të thotë se ka diçka për të gjithë në sit. Aktualisht ekzistojnë tre tregje kryesore, të cilat mbështesin eSports, me shumë të tjerë gjithashtu të disponueshëm për t'u luajtur.

Këto përfshijnë Overwatch, Counter-Strike: Global Offensive dhe League Of Legends. Ju mund të vendosni baste se kush do të fitojë, dhe ofrohen gjithashtu disa baste speciale dhe shanse të zgjeruara.

Software

Për t'u ofruar klientëve të tij një përzgjedhje të gjerë lojërash, William Hill bashkëpunon me liderët e industrisë në zhvillimin e softuerit. Sa i përket softuerit, emra të tillë si janë ndër më të njohurit, për shkak të veçorive të tyre moderne dhe lojërave me cilësi të lartë.

Payments

Payments

Ekzistojnë opsione të ndryshme depozitash të pranuara në kazino William Hill. Këto përfshijnë të gjitha opsionet më të njohura të kartave të kreditit dhe debitit, duke përfshirë Visa, MasterCard dhe më shumë. Lojtarët gjithashtu mund të zgjedhin të përdorin disa mënyra të tjera pagese elektronike. Tërheqjet janë të drejtpërdrejta me këtë faqe.

Pagesat bëhen direkt në llogarinë bankare të lojtarit. Kjo do të thotë që lojtarët që vënë baste në eSports mund të tërheqin fitimet sa herë të duan.

Deposits

Depozitimi në kazino William Hill është tepër i thjeshtë duke përdorur hapat e mëposhtëm:

 • Shkoni në www.williamhillcasino.com
 • Kliko "Bashkohu tani"
 • Futni numrin celular, kodin postar dhe adresën e emailit
 • Lexoni termat dhe kushtet, më pas shënoni kutinë përpara "Unë jam 16 vjeç ose më shumë"
 • Lëvizni poshtë deri te "Kodi i Kuponit" dhe futni kodin e bonusit "NB50".
 • Klikoni 'Vazhdo' për t'u çuar në faqen tjetër.
 • Zgjidhni një mënyrë pagese nga lista dhe më pas klikoni "Vazhdo". Shënim: do t'ju duhet një formë pagese e disponueshme për këtë hap.
 • Futni të dhënat e kartës tuaj dhe bëni një depozitë. Shënim: do t'ju duhet të keni kartën në dispozicion për të hyrë në këtë.
 • Pasi të jeni të kënaqur me depozitën tuaj, klikoni 'Vazhdo'. Shënim: Ju mund të shikoni detaje shtesë se si të depozitoni në William Hill Casino këtu.

Withdrawals

Shumica e tërheqjeve do të përpunohen brenda pesë ditëve nga kërkesa. Kjo do të thotë që lojtarët duhet të kenë akses në fondet e tyre brenda kësaj periudhe. Për më tepër, lojtarët mund të tërhiqen në celular dhe tablet, në mënyrë që të luajnë dhe të fillojnë nga kudo.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

William Hill bën një përpjekje shtesë kur bëhet fjalë për sigurinë e përdoruesve të tij. Ofruesi ndjek të gjitha rregullat dhe udhëzimet strikte për lojërat e sigurta dhe të përgjegjshme në internet. William Hill është i licencuar dhe i rregulluar nga autoritete me reputacion të lojërave, gjë që ndihmon për të siguruar që ofruesi të funksionojë në mënyrë të drejtë dhe transparente.

Security

William Hill Casino ka një mjedis të sigurt dhe të sigurt për lojtarët që të shijojnë lojërat e kazinosë nga kudo. Faqja përdor softuer të enkriptimit të të dhënave 128-bit për të mbrojtur të gjithë informacionin që po transferohet.

Kontrollet e sigurisë janë vendosur, që do të thotë se lojtarët mund të jenë të sigurt se informacioni i tyre personal do të mbetet gjithmonë i mbrojtur gjatë përdorimit të faqes së internetit. Për më tepër, ekziston një garanci mashtrimi dhe një garanci lojrash për t'u siguruar që lojtarët të mbrohen sa herë që luajnë.

Responsible Gaming

Është mirë të kujdeseni për një nxitim të adrenalinës, por mbani mend se mund të jetë mjaft e rrezikshme dhe problematike nëse dikush e lë të dalë jashtë kontrollit.

Do të ndihmonte nëse dikush do të konsideronte edhe ndonjë detyrim ose angazhim që mund të ketë përpara se të lidhte një kontratë me kazinonë. Nëse dikush është i sigurt se gjithçka është në rregull mes tyre dhe faqes së tyre të preferuar të lojërave të fatit, atëherë nuk ka asnjë arsye pse ata nuk mund të fillojnë të luajnë menjëherë.

Mjetet e Vetë Kufizimit

 • Mjeti i limitit të depozitave
 • Mjeti i kufirit të sesionit kohor
 • Mjeti i Vetëpërjashtimit
 • Vegla e mbarimit të kohës së ftohjes
 • Mjeti i Vetëvlerësimit
About

About

William Hill u themelua në vitin 1934 dhe ka qenë gjithmonë një konkurrent kryesor në industrinë e basteve. Ajo ka ofruar gjithmonë platformat më të mira të basteve si në kazino ashtu edhe në baste sportive. Gjatë ekzistencës së tij, mbretëria shpesh rishpik veten për t'u përshtatur me kërkesat e basteve/lojrave të ditës.

Ishte ndër shtëpitë e para tradicionale të lojërave që përqafuan një prani në internet. Ajo ka vazhduar të rritet ndërsa hapësira e lojërave në internet zhvillohet. Gjithmonë duke shtuar tituj të rinj dhe duke punuar me zhvilluesit më të mirë, kjo është një shtëpi lojrash në një kategori më vete.

Fakte te shpejta

Kompania: WILLIAM HILL ORGANIZATION LIMITED, WHG (International) Limited
Viti i themelimit: 1998
Faqja e internetit: William Hill

Account

William Hill Casino ka gjithashtu një proces verifikimi që lojtarët duhet të plotësojnë duke përdorur të gjitha veçoritë e faqes. Kjo përfshin verifikimin e mënyrës së pagesës, moshën, vendndodhjen, identitetin dhe madje edhe adresën. Lojtarët mund ta bëjnë këtë duke dërguar forma të ndryshme identifikimi në departamentin e shërbimit ndaj klientit. Pasi lojtari të ketë përfunduar këtë hap, llogaria do të jetë gati për përdorim.

Support

Është e thjeshtë të kontaktosh përfaqësuesit e shërbimit ndaj klientit përmes emailit ose telefonit. Ekziston edhe një funksion Live Chat që funksionon 24/7. Lojtarët mund të gjejnë shumicën e informacionit të nevojshëm në sajt, duke përfshirë seksionin FAQ dhe si të ndryshojnë detajet e tyre.

Orari i hapur: 24/7
Bisedë e drejtpërdrejtë: Yes
Mbështetje telefonike: 1:+080 0085-6296, 2: +008 003-551-3551

Tips & Tricks

Lojtarët ekspertë mbështeten në disa teknika të provuara dhe të testuara për t'u siguruar që ata të përfitojnë sa më shumë nga përvoja e tyre. Edhe pse bastet dhe bixhozi janë lojëra fati, këto teknika i ndihmojnë lojtarët të qëndrojnë të niveluar pavarësisht nëse fitojnë apo humbasin.

Ai i ndihmon lojtarët së pari të familjarizohen me të gjitha veçoritë e sajtit për të ditur se si të luajnë lojërat e ndryshme që ofrohen. Për lojëra të reja si sportet elektronike, lojtarët duhet të mësojnë rregullat e lojës. Këto u mundësojnë atyre të bëjnë zgjedhje më të mira të tregjeve të basteve për t'u shfrytëzuar.

Promotions & Offers

Bastorët e rinj dhe aktualë të eSports mund të përfitojnë nga një gamë e gjerë ofertash dhe bonusesh nga William Hill . Ju mund t'i jepni një shtysë basteve tuaja eSports duke marrë disa promovime interesante të ofruara nga William Hill - veçanërisht ato me terma dhe kushte të shkëlqyera.

FAQ

Pyetjet më të shpeshta në lidhje me bastet esports në William Hill.

1xBet:Deri në 1500 € + 150 rrotullime falas
Merr bonusin
22BET
22BET:Deri në 600 dollarë
Loot.bet
Loot.bet:100 € Bonus depozite
William Hill; Faqja më e mirë e basteve eSports?
2022-04-07

William Hill; Faqja më e mirë e basteve eSports?

William Hill është një nga faqet më të mira të basteve sportive. Ndërsa është e njohur për bastet tradicionale sportive, kompania ka hapur krahët e saj në skenën e basteve eSports dhe është renditur ndër faqet më të mira të basteve eSports sot. Pra, çfarë fshihet pas suksesit të këtij prezantuesi? Kjo është ajo që ky artikull ka të bëjë. Por përpara se të zhyteni në detaje, këtu janë pikat kryesore të kompanisë.

Mos i humb këto oferta me bonus

1xBet
1xBet
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin1xBet komento
22BET
22BET
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin22BET komento
Loot.bet
Loot.bet
100 € Bonus depozite
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Merr bonusinLoot.bet komento
Close