Webbyslot

Age Limit
Webbyslot
Webbyslot is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Rreth Webbyslot

Webbyslot është një nga ESports tanë të provuar dhe të besuar, është themeluar në 2018 . Webbyslot është aktualisht në 7.8 vend nga 10 sipas vlerësimit tonë esportranker-al.com . Ne i vlerësojmë faqet e basteve esport bazuar në vlerësimet e lojtarëve, përvojën e gjithëmbarshme të basteve, zgjedhjen e lojërave, bonuset dhe shumë më tepër.

Sportet elektronike të ofruara në Webbyslot

Në Webbyslot mund të gjeni të gjitha lojërat e njohura për të bastuar: CS:GO, Call of Duty, League of Legends, Arena of Valor, Dota 2 . Kur vizitoni esportranker-al.com , mund të dëshironi patjetër të hidhni një sy në bonuset e tyre të pazgjidhura ESports .

Metodat e depozitimit pranohen në Webbyslot

Për fat të mirë, ju mund të luani nga shumë vende të ndryshme, për shembull nga . Webbyslot ka gjithashtu mënyra të ndryshme pagese për të ofruar. Sa herë që bëhet fjalë për depozitat dhe tërheqjet, në Webbyslot jeni të mirëpritur të zgjidhni nga Neteller, Paysafe Card, MasterCard, Visa, EcoPayz dhe shumë më tepër.

Pse të luani në Webbyslot ?

Ne, në ESports renditim faqet e basteve esports për ta bërë më të lehtë zgjedhjen tuaj. esportranker-al.com mund të jetë miku juaj më i mirë kur bëhet fjalë për bastet. Webbyslot u vlerësua si 7.8 në listën tonë, e cila dallohet për sigurinë, listën e sporteve dhe përvojën e përgjithshme të basteve.

Webbyslot kujdeset vërtet për nevojat e lojtarëve të tyre. Ata janë shumë bujarë me përzgjedhjen e tyre të lojërave, shpërblimet dhe metodat e depozitimit: Neteller, Paysafe Card, MasterCard, Visa, EcoPayz .

Nëse keni pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme ose keni nevojë për ndihmë, ju lutemi vizitoni faqet e internetit më poshtë për informacione të mëtejshme.

Total score7.8

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (3)
Bonus të mirëpriturBonusi i besnikërisëBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (27)
Angleze
Bullgare
Daneze
Finlandeze
Gjermane
Greke
Hungareze
Indoneziane
Islandeze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Kroate
Malajziane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Shqipe
Sllovake
Sllovene
Spanjolle
Tajlandeze
Turke
Çeke
LicencatLicencat (1)
Curacao
LojëraLojëra (43)
Arena of Valor
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
Biatlon
Blackjack
Boks
CS:GOCall of DutyDota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kazino Holdem
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Motorsport
Poker
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shah
Shigjetat
Sic Bo
Skvosh
Slotat
Snooker
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (13)
Bitcoin
Credit Cards
Crypto
Debit Card
EcoPayz
Ethereum
Litecoin
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe CardSkrillVisa
ShtetetShtetet (6)
Afrika e Jugut
Argjentina
Australia
Polonia
Republika Çeke
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (30)
1x2Gaming
Amatic Industries
Apollo Games
Asia Live Tech
Authentic Gaming
Betsoft
Booming Games
EGT Interactive
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
GameArt
Habanero
Kiron Interactive
LuckyStreak
Microgaming
Mr. Slotty
NetEnt
PariPlay
Patagonia Entertainment
Platipus Gaming
Play'n GO
Playson
Pragmatic Play
Quickspin
Spigo
Spinomenal
Tom Horn Gaming
World Match
iSoftBet