Vlerësimi i librave VTBET88

Age Limit
VTBET88
VTBET88 is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

Rreth VTBET88

VTBET88 është një nga ESports tanë të provuar dhe të besuar, është themeluar në 2017 . VTBET88 është aktualisht në 7 vend nga 10 sipas vlerësimit tonë esportranker-al.com . Ne i vlerësojmë faqet e basteve esport bazuar në vlerësimet e lojtarëve, përvojën e të gjithë basteve, zgjedhjen e lojërave, bonuset dhe shumë më tepër.

Sportet elektronike të ofruara në VTBET88

Në VTBET88 mund të gjeni të gjitha lojërat e njohura për të bastuar: Dota 2, CS:GO, NBA 2K, League of Legends, Halo . Kur vizitoni esportranker-al.com , mund të dëshironi patjetër të hidhni një sy në bonuset e tyre të pazgjidhura ESports .

Metodat e depozitimit pranohen në VTBET88

Për fat të mirë, ju mund të luani nga shumë vende të ndryshme, për shembull nga . VTBET88 ka gjithashtu mënyra të ndryshme pagese për të ofruar. Sa herë që bëhet fjalë për depozitat dhe tërheqjet, në VTBET88 jeni të mirëpritur të zgjidhni nga Bank transfer dhe shumë më tepër.

Pse të luani në VTBET88 ?

Ne, në ESports renditim faqet e basteve esports për ta bërë më të lehtë zgjedhjen tuaj. esportranker-al.com mund të jetë miku juaj më i mirë kur bëhet fjalë për bastet. VTBET88 u vlerësua si 7 në listën tonë, e cila dallohet për sigurinë, listën e sporteve dhe përvojën e përgjithshme të basteve.

VTBET88 kujdeset vërtet për nevojat e lojtarëve të tyre. Ata janë shumë bujarë me përzgjedhjen e tyre të lojërave, shpërblimet dhe metodat e depozitimit: Bank transfer .

Nëse keni pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme ose keni nevojë për ndihmë, ju lutemi vizitoni faqet e internetit më poshtë për informacione të mëtejshme.

Total score7.0

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (10)
Bonus referimiBonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
Roulette Bonus
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Kineze
Malajziane
LicencatLicencat (1)
Curacao
LojëraLojëra (94)
Live 3 Card Brag
Live Bet on Poker
2 Hand Casino Hold'em
All Bets Blackjack
Auto Live Roulette
Auto Live Roulette
Azuree Blackjack
Baccarat
Baccarat AGQ Vegas
Baccarat Dragon Bonus
Baccarat Multiplay
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Bingo
Blackjack
Blackjack Bet Behind
Blackjack Party
Boks
CS:GO
Classic Roulette Live
Deal or No Deal Live
Dota 2FIFA
First Person Baccarat
First Person Blackjack
First Person Dragon Tiger
Free Bet Blackjack
French Roulette Gold
Futboll
Futboll Amerikan
Golden Wealth Baccarat
Golf
Gonzo's Treasure Hunt
Halo
Hendboll
Hokej mbi akull
Hurling
Infinite Blackjack
Kazino Holdem
Kriketi
League of Legends
Lightning Dice
Lightning Roulette
Live American Blackjack
Live Baccarat Lounge No Commission
Live Blackjack Early Payout
Live Blackjack Salon Prive
Live Blackjack VIP
Live Deal or No Deal The Big Draw Playtech
Live Dragon Tiger AGIN Vegas
Live Football Studio
Live Mega Ball
Live Mega Sic Bo Pragmatic Play
Live Mega Wheel
Live Silent Blackjack LeoVegas
Live Speed Baccarat
Live Speed Blackjack
Live Speed Roulette
Live Super Color Sic Bo Macau
Live Sweet Bonanza Candyland Pragmatic Play
Live Switch Blackjack
Live Texas Holdem Bonus
Lojë shfaqje
Lotaria
Lucky 7
MMA
Mini Baccarat
Monopoly Live
Motorsport
NBA 2K
No Commission Baccarat
One Blackjack 2 Indigo Pragmatic Play
Online Pokies
Poker
Poker me tre letra
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Sic Bo
Sportet virtuale
Sportive
Super Sic Bo
Tenis tavoline
Tenisi
Texas Holdem
Volejbolli
Wheel of Fortune
Who Wants to be a Millionare
asia-gaming
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
ATM
ATM Online
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Fast Bank Transfer
Instant Bank
Instant Banking
Instant bank transfer
Local Bank Transfer
Local/Fast Bank Transfers
Online Bank Transfer
ShtetetShtetet (3)
Bangladeshi
Malajzia
Singapor
SoftwareSoftware (29)
AE Casino
Allbet Gaming
Asia Gaming
Asia Live Tech
BTG
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
CQ9 Gaming
Dragoon Soft
DreamGaming
DreamTech
EA Gaming
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Extreme Live Gaming
Ezugi
LuckyStreak
Microgaming
NetEnt
PlayStar
Playtech
Pragmatic Play
Quickspin
RTG
Real Time Gaming
Red Tiger Gaming
SA Gaming
Sexy Baccarat
Virtual Tech