VBET

Age Limit
VBET
VBET is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionCuracao

VBET

E themeluar në vitin 2003, VBET, e quajtur më parë Vivarobet, është një markë me bazë në Armeni, e cila zotëron 190 plus qendra bastesh. Deri në vitin 2008, prodhuesi i basteve eSports kishte hapur faqet e basteve në internet. Me opsionet multiview, libër sportiv evropian u ofron bastorëve përfitime konkurruese, të cilat përmirësojnë përvojën e basteve.

Si partneri zyrtar i basteve i Monakos, VBET është një sajt i basteve eSports i mirënjohur dhe i themeluar që ka më shumë se 40 ofrues softuerësh dhe mijëra lojëra. Transmetimi i tij i drejtpërdrejtë nuk mbulon turnetë dhe ngjarjet kryesore, por siguron qasje ditore në më shumë se 1000 gara.

Me një vlerësim në uebsajtin e Esport Ranker 7/10, VBET është një ofrues i besuar i basteve në internet eSports. E licencuar nga Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar, me numër licence 44662 dhe rregullatorët e Curacao, me numër licence 5536/JAZ, faqja e internetit është e hapur për klientët globalë. VBET është i bllokuar në vende të caktuara. Sidoqoftë, faqja tërheq një audiencë ndërkombëtare duke ofruar faqe interneti rajonale të lidhura që kujdesen për bastorët vendas. Nën një licencë rajonale, faqja synon entuziastët francezë të eSports. Përveç kësaj, faqja e internetit gjermane u shërben lojtarëve në atë vend.

Me praninë e tij unike dhe të këndshme në internet, VBET po shkëlqen në tregun e basteve në internet eSports. Pronari i Kazinove Radon BV dhe CEO aktual i platformës, Vigen Badalyan, ofrojnë një shërbim që vazhdon të marrë vlerësime të përgjithshme pozitive në internet.

Sportet elektronike të ofruara në VBET

Për klientët e rinj, procesi i regjistrimit në VBET është i lehtë për t'u naviguar. Thjesht hyni në faqen e regjistrimit për të futur informacionin e kërkuar. Konfirmoni llogarinë me email dhe bëni një depozitë për të bastuar në lojërat video. Duke pranuar një bonus mirëseardhjeje, një lojtar mund të provojë faqen e internetit përpara se të bastojë me paratë e depozituara. Megjithatë, kërkesat e bastit shpesh zbatohen për të mirëpritur përfitimet e bonusit.

Në VBET, lojtarët duhet të vënë bast 30 herë për një bonus 10 dollarë përpara se të kërkojnë një pagesë. Për më tepër, një klient ka vetëm 15 ditë për të plotësuar kërkesën e bastit nga dita e pranimit të bonusit. Duke ofruar mundësi bastesh për disa gara të lojërave video, faqja e internetit shfaq ngjarje që paraqesin disa nga titujt e mëposhtëm të eSports.

Starcraft II

StarCraft II kap imagjinatën e audiencës në mbarë botën. Sfondi i saj fantastiko-shkencor ushtarak paraqet një luftë për dominim midis racave imagjinare të StarCraft. Blizzard Entertainment krijoi projektin, i cili ka tre këste, duke u fokusuar në tre gara të ndryshme në të ardhmen imagjinare.

Dota 2

Me një arenë virtuale, Dota 2 betejat shfaqin ekipe kundërshtare. Çdo lojtar kontrollon një personazh "hero" me fuqi të forta për të sulmuar armikun dhe për të mbrojtur bazën. Lojtari kundër betejës së lojtarëve përcakton se cili ekip do të dalë fitimtar duke shkatërruar Ancientin e armikut, një strukturë e madhe në bazën e operacionit të ekipit kundërshtar.

Pagesat në VBET

VBET ofron disa të themeluara mënyrat e pagesës për bastet e lojërave video. Gjatë regjistrimit, një mbajtës llogarie mund të zgjedhë nga kuletat dixhitale, transfertat bankare, kartat e debitit/kreditit dhe opsione të tjera për të financuar një llogari. Sigurimi i aksesit në markat e fuqishme financiare si Visa, MasterCard, Neteller dhe Skrill e ndihmon platformën të përdorë transferta të sigurta parash për të financuar bastet e saj të lojërave elektronike në internet.

Këto opsione të njohura të transferimit të fondeve sigurojnë që depozitat të jenë të disponueshme në llogari shpejt. Duke zgjedhur një monedhë të disponueshme të zgjedhur, një lojtar mund të bast me llojin e parave që ai ose ajo përdor çdo ditë për bastet e lojërave video. Afatet kohore të tërheqjes mund të ndryshojnë në varësi të llojit të mënyrës së pagesës që lojtari zgjedh.

Kuletat dixhitale u ofrojnë lojtarëve opsione të depozitimit të menjëhershëm për baste në eSports. Metodat e tjera të tërheqjes mund të zgjasin më shumë. Kohët e tërheqjes ndryshojnë gjithashtu sipas platformës së pagesave. Për shembull, disponueshmëria e fondeve të transfertave bankare mbështetet vetëm në zgjedhjen e institucionit financiar nga mbajtësi i llogarisë. Ndërsa VBET fillon të përpunojë shpejt pagesat për të tërhequr fondet nga bastet në eSports, banka vendos kur fondet janë në dispozicion të përdoruesit.

Kartat e kreditit janë një metodë e përdorur gjerësisht për depozitimin e fondeve në llogaritë e librave sportiv në internet. Si Visa ashtu edhe MasterCard lehtësojnë transaksione të shpejta për miliarda klientë çdo ditë. Me këto metoda të besuara, depozitimi dhe tërheqja e fondeve është po aq e thjeshtë sa futja e numrit të kartës dhe shtypja e butonit "Dërgo".

Çfarë bonusesh ofron VBET?

Stimulimi i mirëseardhjes me tre pjesë të VBET përfshin një përputhje 100 për qind deri në 100 € për depozitën e parë. Depozita e dytë është një ndeshje 50 për qind deri në 150 €, dhe e treta bonus depozite u ofron klientëve një ndeshje depozite prej 125 përqind deri në 250 €.

Megjithatë, si shumica e faqeve të internetit të basteve eSports të nivelit të lartë, bonusi i mirëseardhjes i VBET është vetëm fillimi i disa stimujve që ofron faqja për të përmirësuar përvojën e basteve eSports. Me promovime të gjera dhe kode promocionale, ofertat e VBET janë konkurruese në industri. Nga bonuset tek promovimet, platforma arrin të tërheqë lojtarë të rinj dhe që kthehen.

Kërkesat e bastit

Bonuset në para vijnë gjithashtu me kërkesa për bast. Është jetike për lojtarët që të lexojnë kushtet e faqes së internetit përpara se të kërkojnë një bonus. Kontrollimi i koeficienteve të basteve eSports është gjithashtu i mençur përpara bastit. Në VBET, një lojtari kërkohet të vë bast një shumë të caktuar parash në një afat kohor të caktuar përpara se të tërheqë fonde. Këto kufizime janë të lidhura me shpërblimet, duke përfshirë bonus mirëseardhjeje dhe bonusin e ringarkimit të platformës.

Ndërsa nuk ekziston asnjë program besnikërie, lojtarët që vazhdojnë të bastojnë mund të marrin bonuse specifike të softuerit, të cilat janë të integruara në përvojën e basteve. Ofruesit e softuerëve krijojnë jackpots, bonuse dhe stimuj për lojtarët që vazhdojnë të vënë bast fonde. Për bastet në internet eSports, lojtarët marrin bonuse direkt nga faqja e basteve ose brenda një përvoje specifike të lojës.

Pse bast në VBET?

VBET ka një reputacion të mirë me vlerësime pozitive në internet. Pas viteve të furnizimit të basteve eSports dhe opsioneve të tjera të lojërave të fatit për kompanitë evropiane, platforma vazhdon të rritet. Megjithëse faqja online e basteve eSports fokusohet te lojtarët në Evropë, platforma është e hapur për lojtarë të tjerë që nuk janë të kufizuar nga ligjet specifike të vendit.

Zbatimi i zgjuar i programeve të bonusit tërheq lojtarë të rinj për baste në VBET çdo ditë. Bonusi i tij i mirëseardhjes pa rrezik nuk kërkon që një entuziast i eSports të bastojë me fonde personale. Megjithatë, ka kufizime. Për të tërhequr fitimet, një lojtar duhet të vë bast fonde personale, të cilat ai i depoziton në llogarinë e tij VBET.

Si një platformë eSports që është e licencuar në shumë vende, libri i sporteve ruan licencimin e tij duke qëndruar në hap me rregulloret në zhvillim dhe kërkesat e licencimit. Në fakt, shumica e librave sportivë të licencuar u ofrojnë përdoruesve një deklaratë që siguron që operatorët të angazhohen për lojëra fati të përgjegjshme. Si një libër sportiv i licencuar në MB, VBET duhet t'u përmbahet angazhimeve strikte të përgjegjësisë së lojërave të fatit.

Është e thjeshtë të bashkohesh në komunitetin online të basteve VBET. Regjistrimi i shpejtë ofron akses të lehtë në bastet në videolojërat shpejt. Thjesht përgjigjuni disa pyetjeve për të konfirmuar llogarinë, për të depozituar fonde dhe për të hyrë në një bibliotekë të gjerë konkursesh me tituj të njohur të eSports.

Total score7.0

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2003
BonusetBonuset (5)
Bonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus të mirëpritur
Bonusi high roller
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (15)
Angleze
Arabe
Armene
Farsi
Gjeorgjiane
Gjermane
Japoneze
Kineze
Koreane
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Suedeze
Turke
Ukrainase
LicencatLicencat (4)
Curacao
Malta Gaming Authority
National Gambling Authority of France
UK Gambling Commission
LojëraLojëra (51)
Live Bet on Poker
Baccarat
Baccarat AGQ Vegas
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Craps
Dota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futsalli
Gjuajtje me Hark
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hokej mbi akull
Keno
League of Legends
Live Mega Wheel
MMA
Motorsport
Pai Gow
Poker
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shigjetat
Sic Bo
Skvosh
Slotat
Snooker
Soiree Blackjack
Sportet dimërore
StarCraft 2
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (68)
ATM
Accent Pay
AirPay
ApcoPay
AstroPay
AstroPay Direct
Banco do Brasil
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Bill Payment
Bradesco
CAIXA
Cashlib
Credit Cards
Crypto
Cubits
Debit Card
EPRO
EasyPay
EcoPayz
EnterCash
Entropay
Fast Bank Transfer
Hipay
Interac
Jeton
Moneta
MoneySafe
MuchBetter
Multibanco
Neteller
OKPay
Otopay
Pago efectivo
Papaya Card
Pay2
Pay4Fun
PayKasa
PayKwik
PayPal
PayU
Payeer
Paysafe Card
Perfect Money
Pix
Prepaid Cards
PugglePay
QIWI
Santander
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
SticPay
Swedbank
Ticket Premium
Todito Cash
Transferencia Bancaria Local
Triopay
TrustPay
UPayCard
UnionPay
Visa
Voucher
WeChat Pay
WebMoney
Yandex Money
dotpay
ePay
ShtetetShtetet (10)
Argjentina
Brazili
Gana
India
Kili
Malajzia
Mbretëria e Bashkuar
Peruja
Turqia
Ukraina
SoftwareSoftware (37)
1x2Gaming
Betconstruct
Betsoft
Booming Games
Casino Technology
Cryptologic (WagerLogic)
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Eye Motion
Ezugi
GameArt
Genesis Gaming
Genii
Habanero
Iron Dog Studios
Join Games
Microgaming
Mr. Slotty
Multislot
NetEnt
NextGen Gaming
OMI Gaming
Oryx Gaming
PariPlay
Playson
Pragmatic Play
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Spigo
Tom Horn Gaming
Wazdan
World Match
ZEUS PLAY
iSoftBet