Unibet - Tips & Tricks

Age Limit
Unibet
Unibet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Tips & Tricks

Hulumtoni me kujdes sportet elektronike përpara se të vendosni një bast duke kontrolluar bloget dhe seksionet e lajmeve të Unibet. Informacioni shpërndahet për ndeshjet dhe turnetë e fundit. Ai gjithashtu përmban veçoritë ose bonuset e reja të Unibet. 

Disa faqe parashikimesh janë shfaqur gjithashtu në internet dhe ato japin informacione rreth statistikave dhe faktorëve të tjerë për t'u menduar. Informacione të tjera përfshijnë historinë e ndeshjeve, formën aktuale dhe lëndimet, ndër të tjera. Do të japë një kuptim më të thellë të asaj për të cilën është vënë bast. Kjo është një strategji afatgjatë që do të rezultojë në më shumë fitore dhe një bankroll më të mirë.

Menaxhimi i një bankroll

Lojtarët duhet të menaxhojnë siç duhet një bankroll që të kenë sukses dhe të shijojnë bastet dhe bastet për sportet elektronike. Merrni parasysh shanset dhe cila është shuma më e mirë për të vënë bast për një bast të vetëm. Një strategji bastesh që respekton humbjet dhe fiton pa shumë emocione është e rëndësishme. Lojtarët duhet të marrin në konsideratë një rritje ose ulje të basteve bazuar në historinë e mëparshme.

Së fundi, është e rëndësishme të ndani para të mjaftueshme për bastin tjetër. Kjo do të thotë që çdo humbje e mundshme nuk do të rezultojë në fund të bastit. Bastet e radhës mund të bëhen dhe ka potencial për më shumë kohë loje dhe mundësi për të rikthyer humbjet.

Tarifat për bërjen e depozitave dhe tërheqjeve duhet të merren parasysh në një bankroll. Marrja në konsideratë e kufijve është një pjesë tjetër e bankrollit sepse mund të ndikojë në rrjedhën e fitimeve ose humbjeve. Kur ekziston një strategji e duhur e bankrollit, sigurohuni që të përdorni paratë e lëna mënjanë për lojërat e fatit.

Vendosja e disa rregullave që pasqyrojnë idetë personale për lojërat e fatit dhe kryerja e llogaritjeve krijon hapësirë për t'u argëtuar më shumë në esports. Ajo merr një pjesë të supozimeve dhe ankthit nga vetë loja aktuale.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1997
BonusetBonuset (6)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus të mirëpritur
Bonusi high roller
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (17)
Angleze
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Italiane
Lituaneze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Spanjolle
Çeke
LicencatLicencat (10)
AAMS Italy
Belgian Gaming Commission
Danish Gambling Authority
Greek Gaming Commission
Hungary Gambling Supervision Department
Malta Gaming Authority
Official National Gaming Office
Poland Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (55)
Azuree Blackjack
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GODota 2
Dragon Tiger
Formula 1
French Roulette Gold
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kriketi
League of Legends
Live Immersive Roulette
Live Texas Holdem Bonus
MMA
Motorsport
Poker
Poker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportet dimërore
Sportet virtuale
Sportive
StarCraft 2
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (12)
Bank Wire Transfer
Credit Cards
Debit Card
MaestroMasterCardNetellerPaysafe CardSkrill
Swish
Ukash
Visa
Visa Electron
MonedhatMonedhat (16)
Dollari Kanadez
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Zvicerane
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuna Kroate
Latvian lati
Leu rumun
Lithuanian litai
Paund sterlina
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Kindred Affiliates
ShtetetShtetet (14)
Australia
Belgjika
Danimarka
Finlanda
Gjermania
Greqia
Hungaria
Italia
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Polonia
Rumania
Suedia
SoftwareSoftware (14)
Blueprint Gaming
GTS
Genesis Gaming
IGT (WagerWorks)
Jadestone
Microgaming
NetEnt
Nyx Interactive
Play'n GO
Push Gaming
Quickspin
Relax Gaming
Skillzzgaming
Thunderkick