Vlerësimi i librave Unibet - Support

UnibetResponsible Gambling
CASINORANK
9/10
Bonus100% deri në 100 €
Besuar që nga viti 1997
Libri Legjendar Sportiv
Kazino fituese e çmimeve
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Besuar që nga viti 1997
Libri Legjendar Sportiv
Kazino fituese e çmimeve
Unibet is not available in your country. Please try:
Support

Support

Unibet ofron mbështetje për klientët e saj përmes bisedës direkte të menjëhershme, telefonatave direkte dhe adresave të postës elektronike të dhëna në detajet e kontaktit. Unibet po ofron këto mjete komunikimi për të garantuar shërbim cilësor dhe siguri.

Mbështetja e klientit e ofruar përfshin ndihmën e klientëve për t'u regjistruar në internet, zgjidhjen e problemeve gjatë hyrjes, çështjet e pagesës dhe tërheqjen e parave nga një llogari kazino.

Një lojtar thjesht mund të kontaktojë Unibet 24/7. Klienti mund të ketë kontakt të shpejtë dhe të drejtpërdrejtë me ofruesin përmes bisedës direkte të çastit dhe telefonatave. Email-et mund të zgjasin nga një orë deri në tre orë për të marrë një përgjigje nga ofruesi. Megjithatë, ky lloj kontakti është i lehtë dhe i shpejtë.

Unibet zgjidh çdo shqetësim kur ka një zbulim të sulmeve kibernetike. Mund të bllokojë llogarinë e klientit për të parandaluar çdo aktivitet të mëtejshëm. Kompania vlerëson klientët e saj dhe dëshiron që ata të kenë një përvojë të qetë kur luajnë dhe luajnë kumar në internet.