Vlerësimi i librave Unibet - Games

Age Limit
Unibet
Unibet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority
Total score9.0
Përfitimet
+ Besuar që nga viti 1997
+ Libri Legjendar Sportiv
+ Kazino fituese e çmimeve

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1997
BonusetBonuset (6)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus të mirëpritur
Bonusi high roller
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (17)
Angleze
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Italiane
Lituaneze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Spanjolle
Çeke
LicencatLicencat (12)
AAMS Italy
Belgian Gaming Commission
Danish Gambling Authority
Greek Gaming Commission
Hungary Gambling Supervision Department
Kansspel Commissie
Malta Gaming Authority
Official National Gaming Office
Oficiului Național pentru Jocuri de Noroc
Poland Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (55)
Azuree Blackjack
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GODota 2
Dragon Tiger
Formula 1
French Roulette Gold
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kriketi
League of Legends
Live Immersive Roulette
Live Texas Holdem Bonus
MMA
Motorsport
Poker
Poker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportet dimërore
Sportet virtuale
Sportive
StarCraft 2
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (12)
Bank Wire Transfer
Credit Cards
Debit Card
MaestroMasterCardNetellerPaysafe CardSkrill
Swish
Ukash
Visa
Visa Electron
MonedhatMonedhat (16)
Dollari Kanadez
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Zvicerane
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuna Kroate
Latvian lati
Leu rumun
Lithuanian litai
Paund sterlina
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Kindred Affiliates
ShtetetShtetet (14)
Australia
Belgjika
Danimarka
Finlanda
Gjermania
Greqia
Hungaria
Italia
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Polonia
Rumania
Suedia
SoftwareSoftware (14)
Blueprint Gaming
GTS
Genesis Gaming
IGT (WagerWorks)
Jadestone
Microgaming
NetEnt
Nyx Interactive
Play'n GO
Push Gaming
Quickspin
Relax Gaming
Skillzzgaming
Thunderkick

Games

Unibet ka ndjekur trendin dhe ka shtuar shumë sporte elektronike në katalogun e faqes së internetit. Kërkon kohë për të gjetur lojëra të tilla në faqe, dhe kërkohet akoma më shumë mësim për shumë amatorë që janë të rinj në këtë lloj bastesh. Sidoqoftë, Unibet ka bërë një punë të shkëlqyer për të krijuar lojëra konkurruese me një gamë të gjerë bastesh. 

Tregu i esports është i vogël dhe ngadalë po fiton tërheqje në shumë vende në të gjithë botën.

Sportet kryesore të preferuara elektronike në Unibet

Disa nga lojërat kryesore të esporteve përfshijnë Counter-Strike: GO, Dota2, League of Legends dhe Starcraft 2. Të gjitha faqet kanë lloje të ndryshme lojërash dhe turnetë. Ka gjithashtu shumë opsione të ndryshme për baste, të tilla si baste paraprake, përhapje pikësh ose baste me para. Baste të tjera përfshijnë vrasjet e para, shumicën e vrasjeve dhe mënyra të tjera për të provuar dhe për të fituar. Kjo është vetëm një shije e basteve unike të disponueshme. Këtu janë disa nga lojërat e ofruara nga Unibet;

CS: SHKO

CS: SHKO është një gjuajtës në personin e parë i krijuar në vitin 2012. Lojtarët duhet të fitojnë fushat e betejës kundër ekipeve të tjera me armë dhe strategji. Çdo ekip ka rreth pesë lojtarë dhe bashkohet me një betejë ose turne për para dhe baste. Disa turne të ndryshëm këtu përfshijnë DreamHack Open, ESEA Premier dhe shumë të tjera. Dikush mund të bast për vrasjet e para, shumicën e vrasjeve, artikujt dhe shumë më tepër.

Liga e Legjendave

LoL është një tjetër i preferuar për shumë lojtarë në një mjedis të vjetër lufte. Lojtarët duhet të shkatërrojnë një ushtri tjetër për të fituar. Është një lojë shumë e njohur dhe përmban shumë turne si LPL Spring dhe shumë të tjera. Ka shumë mënyra për të vënë baste në këtë sajt dhe përfshin paratë, fituesit e ndeshjeve dhe baste të tjera.

StarCraft II

StarCraft II është një lojë strategjike e vendosur në të ardhmen. Loja mund të luhet deri në tetë lojtarë, dhe lojtarët përpiqen të shkatërrojnë të tjerët për të mbijetuar ose për të fituar lojën. Sulmi dhe mbrojtja janë mënyra të rëndësishme për të fituar këto lojëra esports. Turnetë e njohura përfshijnë. TeamLiquid, StarLeague dhe turne të tjera. Njerëzit mund të bastojnë në Moneyline, fituesit e ndeshjeve dhe së pari të vrasin bastet.

Dota 2

Ky është një tjetër lloj loje video loje MOBA e krijuar për shkëmbime me shumë lojtarë midis dy ekipeve me rreth pesë lojtarë. Dota 2 has është një lojë e shkëlqyer e bërë e njohur në mbarë botën për shkak të eksitimit dhe grumbullimit të parave të çmimeve. Turnetë përfshijnë DOTA Pro Circuit, Epic League Sezonin 3 dhe më shumë turne. Ekziston një mundësi tjetër për të bastuar fituesin e ndeshjes dhe më shumë.

Disa lloje të tjera bastesh mund të përfshijnë fituesin e raundit të Pistol, fituesin e hartës, ekipet, lojtarët me më shumë fitore, rezultatet e sakta dhe shumë më tepër. Kjo mund të ndryshojë në varësi të lojës, kështu që kontrolloni faqen për më shumë informacion rreth basteve.