Unibet Rishikimi i basteve eSports 2024 - Games

UnibetResponsible Gambling
CASINORANK
9/10
BonusBonus i mirëseardhjes 100% deri në 100 €
Besuar që nga viti 1997
Libri Legjendar Sportiv
Kazino fituese e çmimeve
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Besuar që nga viti 1997
Libri Legjendar Sportiv
Kazino fituese e çmimeve
Unibet is not available in your country. Please try:
Games

Games

Unibet ka ndjekur trendin dhe ka shtuar shumë sporte elektronike në katalogun e faqes së internetit. Kërkon kohë për të gjetur lojëra të tilla në faqe, dhe kërkohet akoma më shumë mësim për shumë amatorë që janë të rinj në këtë lloj bastesh. Sidoqoftë, Unibet ka bërë një punë të shkëlqyer për të krijuar lojëra konkurruese me një gamë të gjerë bastesh.

Tregu i esports është i vogël dhe ngadalë po fiton tërheqje në shumë vende në të gjithë botën.

Sportet kryesore të preferuara elektronike në Unibet

Disa nga lojërat kryesore të esporteve përfshijnë Counter-Strike: GO, Dota2, League of Legends dhe Starcraft 2. Të gjitha faqet kanë lloje të ndryshme lojërash dhe turnetë. Ka gjithashtu shumë opsione të ndryshme për baste, të tilla si baste paraprake, përhapje pikësh ose baste me para. Baste të tjera përfshijnë vrasjet e para, shumicën e vrasjeve dhe mënyra të tjera për të provuar dhe për të fituar. Kjo është vetëm një shije e basteve unike të disponueshme. Këtu janë disa nga lojërat e ofruara nga Unibet;

CS: SHKO

CS: SHKO është një gjuajtës në personin e parë i krijuar në vitin 2012. Lojtarët duhet të fitojnë fushat e betejës kundër ekipeve të tjera me armë dhe strategji. Çdo ekip ka rreth pesë lojtarë dhe bashkohet me një betejë ose turne për para dhe baste. Disa turne të ndryshëm këtu përfshijnë DreamHack Open, ESEA Premier dhe shumë të tjera. Dikush mund të bast për vrasjet e para, shumicën e vrasjeve, artikujt dhe shumë më tepër.

Liga e Legjendave

LoL është një tjetër i preferuar për shumë lojtarë në një mjedis të vjetër lufte. Lojtarët duhet të shkatërrojnë një ushtri tjetër për të fituar. Është një lojë shumë e njohur dhe përmban shumë turne si LPL Spring dhe shumë të tjera. Ka shumë mënyra për të vënë baste në këtë sajt dhe përfshin paratë, fituesit e ndeshjeve dhe baste të tjera.

StarCraft II

StarCraft II është një lojë strategjike e vendosur në të ardhmen. Loja mund të luhet deri në tetë lojtarë, dhe lojtarët përpiqen të shkatërrojnë të tjerët për të mbijetuar ose për të fituar lojën. Sulmi dhe mbrojtja janë mënyra të rëndësishme për të fituar këto lojëra esports. Turnetë e njohura përfshijnë. TeamLiquid, StarLeague dhe turne të tjera. Njerëzit mund të bastojnë në Moneyline, fituesit e ndeshjeve dhe së pari të vrasin bastet.

Dota 2

Ky është një tjetër lloj loje video loje MOBA e krijuar për shkëmbime me shumë lojtarë midis dy ekipeve me rreth pesë lojtarë. Dota 2 has është një lojë e shkëlqyer e bërë e njohur në mbarë botën për shkak të eksitimit dhe grumbullimit të parave të çmimeve. Turnetë përfshijnë DOTA Pro Circuit, Epic League Sezonin 3 dhe më shumë turne. Ekziston një mundësi tjetër për të bastuar fituesin e ndeshjes dhe më shumë.

Disa lloje të tjera bastesh mund të përfshijnë fituesin e raundit të Pistol, fituesin e hartës, ekipet, lojtarët me më shumë fitore, rezultatet e sakta dhe shumë më tepër. Kjo mund të ndryshojë në varësi të lojës, kështu që kontrolloni faqen për më shumë informacion rreth basteve.