Vlerësimi i librave Unibet - FAQ

Age Limit
Unibet
Unibet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

FAQ

Cilat janë pyetjet më të shpeshta në lidhje me bastet e sporteve në Unibet? Gjeni përgjigjet e këtyre pyetjeve këtu.

Sa kohë duhet për të bërë depozita ose për të tërhequr para?

Depozitat dhe tërheqjet varen nga mënyra e pagesës dhe ku ndodhet Unibet në të gjithë botën. Depozitat zakonisht janë të shpejta dhe kalojnë brenda pak minutash. Tërheqjet varen nga verifikimi i njerëzve në çdo vend. Mund të duhen ditë për të kaluar. Megjithatë, verifikimi rigoroz është thelbësor për parandalimin e mashtrimit dhe aktiviteteve të tjera të padëshirueshme.

Çfarë lloj bastesh mund të bëjnë kumarxhinjtë?

Bastet përfshijnë vrasjet e para, shumicën e vrasjeve, artikujt, linjën e parave, fituesit e ndeshjeve, një fitues të raundit të pistoletës, fituesin e hartës, ekipet, lojtarët me më shumë fitore, rezultatet e sakta dhe shumë më tepër. Bastet esports janë një mënyrë krejtësisht e re dhe unike për të luajtur lojëra. Kjo është një arsye e mirë për ta kontrolluar atë. Është i freskët dhe diçka që do të jetë jashtë zakonit për shumë lojtarë afatgjatë të mësuar me lojërat e zakonshme të kazinosë ose bastet sportive.

Kur do të shfaqen më shumë lojëra esports?

Duket sikur shumica e faqeve të internetit të basteve me sporte elektronike kanë lloje të ngjashme lojërash. Shumë varet nga krijuesit dhe popullariteti i lojërave të reja. Unibet duhet të sigurojë që çdo lojë e re të jetë një sipërmarrje fitimprurëse. Kjo do të thotë se më shumë eSports janë në rrugë e sipër, por duhet të jetë edhe ekonomike dhe e drejtë për lojtarët dhe Unibet. Së fundi, lojërat duhet të shijohen nga një audiencë e gjerë, dhe lojërat e mira ndoshta nuk do të hyjnë në faqe.

Pse duhet t'i besohet Unibet?

Unibet nuk do të funksionojë pa licencim adekuat dhe e merr seriozisht sigurinë e lojtarëve. Është një detyrim ligjor që ata e respektojnë gjithmonë. Ata përdorin enkriptimin (SSL) dhe procesin më të fundit të vërtetimit për verifikimin e lojtarëve. Për më tepër, Unibet ka marrë shumë vlerësime të favorshme në sajte dhe vazhdon të njihet si një faqe e besueshme bastesh.

Në cilat sporte elektronike mund të bastoj?

Lojërat përfshijnë Counter-Strike: GO, Dota2, League of Legends dhe Starcraft 2. Lojërat e tjera shpesh shfaqen të shkurtra në faqe. Ka një sërë gjërash të ndryshme për të bastuar, siç janë turnet.

Kush mund të luajë esports me Unibet?

Çdokush mbi moshën 18 vjeç ose 21 vjeç mund të luajë esports me Unibet. Lojtarët gjithashtu duhet të kenë një adresë emaili, identifikim dhe informacione të tjera thelbësore për t'u regjistruar. Lojtarët e rinj do të duhet gjithashtu të kenë një nga mënyrat e pagesës të përshkruara në faqen e internetit. Lojtarët me probleme serioze të lojërave të fatit duhet të përmbahen nga faqja.

Ku mund të hyjnë lojtarët amerikanë në Unibet?

Vetëm disa shtete lejojnë bastet në Unibet në SHBA. Ato përfshijnë New Jersey, Pennsylvania, Indiana dhe Virginia. Ka zëra se disa shtete të tjera po tregojnë interes për Unibet. Në të ardhmen, aksesi në Unibet mund të bëhet edhe më i madh në Shtetet e Bashkuara.

Cilat mënyra pagese janë të disponueshme?

Metodat specifike të shtetit përfshijnë kartat e parapaguara, PayNearMe, kartat e kreditit dhe të debitit. Kontaktoni mbështetjen e klientit për më shumë informacion se cila metodë pagese është e përshtatshme. Çdo vend është paksa i ndryshëm. Sidoqoftë, Unibet siguron që ata të përdorin metoda të besueshme pagese.

A ka mbështetje të mirë në dispozicion?

Unibet ofron mbështetje për klientët e saj përmes bisedës live, telefonatave dhe emaileve. Faqja e ofron këtë shërbim në mënyrë që klientët e saj të mund të përjetojnë shërbim dhe siguri të shkëlqyer ndaj klientit. Mbështetja e klientit ndihmon klientët me regjistrimin, zgjidhjen e çështjeve të pagesave, problemet e hyrjes dhe tërheqjen e parave nga një llogari në internet, ndër të tjera.

A do të ketë Unibet më shumë esports në të ardhmen?

Ekziston një gamë e gjerë opsionesh bastesh esports në Unibet. Lojërat përfshijnë Counter-Strike:GO, Dota2, League of Legends dhe Starcraft 2. Lojëra të tjera shpesh shfaqen të shkurtra në faqe. Lojëra si World of Warcraft, Hearthstone dhe Call of Duty shfaqen gjithashtu në Unibet. FIFA, Street Fighter dhe Dragon Ball FighterZ janë gjithashtu të disponueshme në kohë të caktuara. Kontrolloni në një faqe të Unibet për të parë se çfarë po ofrohet.

A mund të depozitojë një kriptomonedhë?

Nuk ka asnjë tregues që Unibet do të përqafojë kriptovalutat në këtë moment. Lojtarët që duan të përdorin kriptomonedhën do të duhet të kërkojnë një mënyrë tjetër pagese në faqen e Unibet. Sidoqoftë, askush nuk mund të përjashtojë mundësinë që faqja të përqafojë kripto-n në të ardhmen.

Total score9.0
Përfitimet
+ Besuar që nga viti 1997
+ Libri Legjendar Sportiv
+ Kazino fituese e çmimeve

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1997
BonusetBonuset (6)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus të mirëpritur
Bonusi high roller
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (17)
Angleze
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Italiane
Lituaneze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Spanjolle
Çeke
LicencatLicencat (10)
AAMS Italy
Belgian Gaming Commission
Danish Gambling Authority
Greek Gaming Commission
Hungary Gambling Supervision Department
Malta Gaming Authority
Official National Gaming Office
Poland Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (55)
Azuree Blackjack
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GODota 2
Dragon Tiger
Formula 1
French Roulette Gold
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kriketi
League of Legends
Live Immersive Roulette
Live Texas Holdem Bonus
MMA
Motorsport
Poker
Poker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportet dimërore
Sportet virtuale
Sportive
StarCraft 2
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (12)
Bank Wire Transfer
Credit Cards
Debit Card
MaestroMasterCardNetellerPaysafe CardSkrill
Swish
Ukash
Visa
Visa Electron
MonedhatMonedhat (16)
Dollari Kanadez
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Zvicerane
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuna Kroate
Latvian lati
Leu rumun
Lithuanian litai
Paund sterlina
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Kindred Affiliates
ShtetetShtetet (14)
Australia
Belgjika
Danimarka
Finlanda
Gjermania
Greqia
Hungaria
Italia
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Polonia
Rumania
Suedia
SoftwareSoftware (14)
Blueprint Gaming
GTS
Genesis Gaming
IGT (WagerWorks)
Jadestone
Microgaming
NetEnt
Nyx Interactive
Play'n GO
Push Gaming
Quickspin
Relax Gaming
Skillzzgaming
Thunderkick