Vlerësimi i librave Unibet - Bonuses

UnibetResponsible Gambling
CASINORANK
9/10
Bonus100% deri në 100 €
Besuar që nga viti 1997
Libri Legjendar Sportiv
Kazino fituese e çmimeve
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Besuar që nga viti 1997
Libri Legjendar Sportiv
Kazino fituese e çmimeve
Unibet is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Unibet është i njohur për bonuset dhe promovimet e tij, të cilat janë ose specifike për sportin ose për më të mirët e përgjithshëm. Lojtarët duhet të kenë kujdes për kodet që kërkohen në të gjithë uebin. Këto kode aktivizojnë bonuse dhe promovime.

Bonuset vijnë në formën e bonuseve të depozitave, bonuseve të kthimit të parave dhe shumë më tepër. Ato bazohen në lloje të ndryshme bastesh si sportet, pokeri dhe madje edhe sportet elektronike. Kontrolloni rregullisht promovimet dhe bonuset dhe mbani mend se Unibet ka informacione specifike për vendin dhe shtetin nën skedat e bonusit të tyre

Bonuset dhe depozitat e esports në Unibet

Unibet Casino ka një absurditet bonus mirëseardhjeje e cila varet nga vendndodhja e lojtarit. Përdoruesit marrin para bonus bazuar në shumën e depozituar në depozitën e parë. Bonuset varen nga vendi ose zona e Shteteve si New Jersey, Pennsylvania dhe Virginia. Ata të gjithë ofrojnë shuma të ndryshme për bonusin e mirëseardhjes dhe promovime të tjera. Është e pamundur të jepet një bonus i saktë i mirëseardhjes për SHBA-në sepse aplikohen bonuse specifike për zonën.

Shumica e lojtarëve të rinj marrin një bonus mirëseardhjeje, i cili zakonisht është 100% vetëm për krijimin e një llogarie dhe depozitimin e fondeve. Bonuse të tjera përfshijnë rimbushjen e bonuseve të cilat shpërblejnë fondet për më shumë depozita. Bastet e linjës parash japin një nxitje për më shumë fitime dhe bonuse të parakohshme, të cilat gjithashtu i shtojnë një përqindje bastit. Bonuset specifike të sporteve elektronike shfaqen gjithashtu herë pas here.

Procesi i regjistrimit në Unibet

Përdoruesit duhet të regjistrohen dhe të krijojnë një llogari për të aktivizuar një kod bonus mirëseardhjeje. Lojtarët gjithashtu duhet të shkojnë në faqen e internetit të Unibet dhe të klikojnë në butonin 'Regjistrohu' ose 'Bashkohu'. Ndiqni procesin, plotësoni të dhënat personale dhe krijoni një emër përdoruesi dhe fjalëkalim. Futni kodin e bonusit Unibet dhe më pas bëni një depozitë për një bonus dhe verifikoni adresën e emailit. Kontaktoni shërbimin e klientit përmes emailit, bisedës së drejtpërdrejtë dhe telefonit për më shumë informacion rreth regjistrimit.

Kërkesat për bonus në Unibet

Kërkesat e bonusit ndryshojnë në faqet e internetit të Unibet. Një shembull i një bonusi fillon me një kod promocional për të marrë një bonus kazino prej 10 dollarësh plus një ndeshje 100% në një depozitë të parë deri në 500 dollarë. Zbatohet bast, si p.sh. kërkesa për rikthim dhe një datë skadimi. Bonuset kanë shuma minimale dhe maksimale që mund të jepen.

Sigurohuni që të lexoni plotësisht termat dhe kushtet e bonusit Unibet përpara se të aktivizoni bonusin. Kërkesat e basteve mund të jenë një burim zhgënjimi për shumë lojtarë të painformuar, prandaj jini të kujdesshëm