Unibet - Bonuses

Age Limit
Unibet
Unibet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Bonuses

Unibet është i njohur për bonuset dhe promovimet e tij, të cilat janë ose specifike për sportin ose për më të mirët e përgjithshëm. Lojtarët duhet të kenë kujdes për kodet që kërkohen në të gjithë uebin. Këto kode aktivizojnë bonuse dhe promovime. 

Bonuset vijnë në formën e bonuseve të depozitave, bonuseve të kthimit të parave dhe shumë më tepër. Ato bazohen në lloje të ndryshme bastesh si sportet, pokeri dhe madje edhe sportet elektronike. Kontrolloni rregullisht promovimet dhe bonuset dhe mbani mend se Unibet ka informacione specifike për vendin dhe shtetin nën skedat e bonusit të tyre

Bonuset dhe depozitat e esports në Unibet

Unibet Casino ka një absurditet bonus mirëseardhjeje e cila varet nga vendndodhja e lojtarit. Përdoruesit marrin para bonus bazuar në shumën e depozituar në depozitën e parë. Bonuset varen nga vendi ose zona e Shteteve si New Jersey, Pennsylvania dhe Virginia. Ata të gjithë ofrojnë shuma të ndryshme për bonusin e mirëseardhjes dhe promovime të tjera. Është e pamundur të jepet një bonus i saktë i mirëseardhjes për SHBA-në sepse aplikohen bonuse specifike për zonën.

Shumica e lojtarëve të rinj marrin një bonus mirëseardhjeje, i cili zakonisht është 100% vetëm për krijimin e një llogarie dhe depozitimin e fondeve. Bonuse të tjera përfshijnë rimbushjen e bonuseve të cilat shpërblejnë fondet për më shumë depozita. Bastet e linjës parash japin një nxitje për më shumë fitime dhe bonuse të parakohshme, të cilat gjithashtu i shtojnë një përqindje bastit. Bonuset specifike të sporteve elektronike shfaqen gjithashtu herë pas here.

Procesi i regjistrimit në Unibet

Përdoruesit duhet të regjistrohen dhe të krijojnë një llogari për të aktivizuar një kod bonus mirëseardhjeje. Lojtarët gjithashtu duhet të shkojnë në faqen e internetit të Unibet dhe të klikojnë në butonin 'Regjistrohu' ose 'Bashkohu'. Ndiqni procesin, plotësoni të dhënat personale dhe krijoni një emër përdoruesi dhe fjalëkalim. Futni kodin e bonusit Unibet dhe më pas bëni një depozitë për një bonus dhe verifikoni adresën e emailit. Kontaktoni shërbimin e klientit përmes emailit, bisedës së drejtpërdrejtë dhe telefonit për më shumë informacion rreth regjistrimit.

Kërkesat për bonus në Unibet

Kërkesat e bonusit ndryshojnë në faqet e internetit të Unibet. Një shembull i një bonusi fillon me një kod promocional për të marrë një bonus kazino prej 10 dollarësh plus një ndeshje 100% në një depozitë të parë deri në 500 dollarë. Zbatohet bast, si p.sh. kërkesa për rikthim dhe një datë skadimi. Bonuset kanë shuma minimale dhe maksimale që mund të jepen.

Sigurohuni që të lexoni plotësisht termat dhe kushtet e bonusit Unibet përpara se të aktivizoni bonusin. Kërkesat e basteve mund të jenë një burim zhgënjimi për shumë lojtarë të painformuar, prandaj jini të kujdesshëm

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1997
BonusetBonuset (6)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus të mirëpritur
Bonusi high roller
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (17)
Angleze
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Italiane
Lituaneze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Spanjolle
Çeke
LicencatLicencat (10)
AAMS Italy
Belgian Gaming Commission
Danish Gambling Authority
Greek Gaming Commission
Hungary Gambling Supervision Department
Malta Gaming Authority
Official National Gaming Office
Poland Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (55)
Azuree Blackjack
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GODota 2
Dragon Tiger
Formula 1
French Roulette Gold
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kriketi
League of Legends
Live Immersive Roulette
Live Texas Holdem Bonus
MMA
Motorsport
Poker
Poker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportet dimërore
Sportet virtuale
Sportive
StarCraft 2
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (12)
Bank Wire Transfer
Credit Cards
Debit Card
MaestroMasterCardNetellerPaysafe CardSkrill
Swish
Ukash
Visa
Visa Electron
MonedhatMonedhat (16)
Dollari Kanadez
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Zvicerane
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuna Kroate
Latvian lati
Leu rumun
Lithuanian litai
Paund sterlina
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Kindred Affiliates
ShtetetShtetet (14)
Australia
Belgjika
Danimarka
Finlanda
Gjermania
Greqia
Hungaria
Italia
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Polonia
Rumania
Suedia
SoftwareSoftware (14)
Blueprint Gaming
GTS
Genesis Gaming
IGT (WagerWorks)
Jadestone
Microgaming
NetEnt
Nyx Interactive
Play'n GO
Push Gaming
Quickspin
Relax Gaming
Skillzzgaming
Thunderkick