Vlerësimi i librave Unibet - Account

Age Limit
Unibet
Unibet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Account

Krijimi i një llogarie në Unibet është i shpejtë dhe i thjeshtë. Mund të konfigurohet përmes një laptopi ose telefoni celular në pak minuta. Kur llogaria është konfiguruar, lojtari mund të hyjë në esports përmes cilësdo prej atyre pajisjeve. Konfigurimi i llogarisë është si më poshtë;

Së pari, lojtari do të shkojë në faqen kryesore të Unibet dhe do të zgjedhë butonin bashkohu. Butoni do ta çojë lojtarin e ri drejt disa hapave. Hapi i parë është të futni një adresë të vlefshme emaili dhe ta konfirmoni atë. Më pas plotësoni emrin dhe mbiemrin, numrin e telefonit, adresën fizike, vendndodhjen dhe informacione të tjera.

Pasi të kenë përfunduar këto hapa, lojtari do të duhet të identifikohet duke përdorur kodin e dhënë. Pas një hyrje të suksesshme, lojtari do të shtojë të dhënat bankare dhe do të bëjë një depozitë, e cila do të kreditohet në llogarinë e tij, në mënyrë që lojtari të marrë pjesë plotësisht në lojërat online.

Nuk është e vështirë të krijosh një llogari pasi hapat janë të paktë dhe të drejtpërdrejtë. Lojtari duhet të japë informacion personal, i cili përfshin emrin, adresën dhe emrin e shtetit. Gjithashtu, lojtari duhet të sigurojë një numër telefoni aktiv, email, kartë identifikimi dhe të dhënat e llogarisë bankare ose kartës për depozitën. Një bonus mirëseardhjeje zakonisht pason krijimin e një llogarie.

Total score9.0
Përfitimet
+ Besuar që nga viti 1997
+ Libri Legjendar Sportiv
+ Kazino fituese e çmimeve

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1997
BonusetBonuset (6)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus të mirëpritur
Bonusi high roller
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (17)
Angleze
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Italiane
Lituaneze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Spanjolle
Çeke
LicencatLicencat (10)
AAMS Italy
Belgian Gaming Commission
Danish Gambling Authority
Greek Gaming Commission
Hungary Gambling Supervision Department
Malta Gaming Authority
Official National Gaming Office
Poland Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (55)
Azuree Blackjack
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GODota 2
Dragon Tiger
Formula 1
French Roulette Gold
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kriketi
League of Legends
Live Immersive Roulette
Live Texas Holdem Bonus
MMA
Motorsport
Poker
Poker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportet dimërore
Sportet virtuale
Sportive
StarCraft 2
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (12)
Bank Wire Transfer
Credit Cards
Debit Card
MaestroMasterCardNetellerPaysafe CardSkrill
Swish
Ukash
Visa
Visa Electron
MonedhatMonedhat (16)
Dollari Kanadez
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Zvicerane
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuna Kroate
Latvian lati
Leu rumun
Lithuanian litai
Paund sterlina
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Kindred Affiliates
ShtetetShtetet (14)
Australia
Belgjika
Danimarka
Finlanda
Gjermania
Greqia
Hungaria
Italia
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Polonia
Rumania
Suedia
SoftwareSoftware (14)
Blueprint Gaming
GTS
Genesis Gaming
IGT (WagerWorks)
Jadestone
Microgaming
NetEnt
Nyx Interactive
Play'n GO
Push Gaming
Quickspin
Relax Gaming
Skillzzgaming
Thunderkick