Unibet Rishikimi i basteve eSports 2024 - Account

UnibetResponsible Gambling
CASINORANK
9/10
BonusBonus i mirëseardhjes 100% deri në 100 €
Besuar që nga viti 1997
Libri Legjendar Sportiv
Kazino fituese e çmimeve
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Besuar që nga viti 1997
Libri Legjendar Sportiv
Kazino fituese e çmimeve
Unibet is not available in your country. Please try:
Account

Account

Krijimi i një llogarie në Unibet është i shpejtë dhe i thjeshtë. Mund të konfigurohet përmes një laptopi ose telefoni celular në pak minuta. Kur llogaria është konfiguruar, lojtari mund të hyjë në esports përmes cilësdo prej atyre pajisjeve. Konfigurimi i llogarisë është si më poshtë;

Së pari, lojtari do të shkojë në faqen kryesore të Unibet dhe do të zgjedhë butonin bashkohu. Butoni do ta çojë lojtarin e ri drejt disa hapave. Hapi i parë është të futni një adresë të vlefshme emaili dhe ta konfirmoni atë. Më pas plotësoni emrin dhe mbiemrin, numrin e telefonit, adresën fizike, vendndodhjen dhe informacione të tjera.

Pasi të kenë përfunduar këto hapa, lojtari do të duhet të identifikohet duke përdorur kodin e dhënë. Pas një hyrje të suksesshme, lojtari do të shtojë të dhënat bankare dhe do të bëjë një depozitë, e cila do të kreditohet në llogarinë e tij, në mënyrë që lojtari të marrë pjesë plotësisht në lojërat online.

Nuk është e vështirë të krijosh një llogari pasi hapat janë të paktë dhe të drejtpërdrejtë. Lojtari duhet të japë informacion personal, i cili përfshin emrin, adresën dhe emrin e shtetit. Gjithashtu, lojtari duhet të sigurojë një numër telefoni aktiv, email, kartë identifikimi dhe të dhënat e llogarisë bankare ose kartës për depozitën. Një bonus mirëseardhjeje zakonisht pason krijimin e një llogarie.