TonyBet - Support

Age Limit
TonyBet
TonyBet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Support

Departamentet mbështetëse të faqeve të basteve ESports janë po aq vendimtare sa çdo tjetër. Të kesh dikë në krah mund të bëjë të gjithë ndryshimin në botë. Nuk ka asnjë arsye pse duhet të jetë ndryshe në industrinë e lojërave të fatit.

Përfaqësuesit e shërbimit ndaj klientit të Tonybet janë të sjellshëm dhe të dobishëm. Ata marrin kohë për t'iu përgjigjur pyetjeve tuaja në një mënyrë të sjellshme.

Si mund të kontaktoj TonyBet?

Ju mund të merrni ndihmë për çdo problem të vogël në çdo ditë të javës, duke përfshirë të dielat dhe festat.'

Për më tepër, emaili i tyre është i disponueshëm për pyetje, por do t'ju duhet të prisni mesatarisht 24 orë për një përgjigje.

Këtu janë mënyrat se si mund të lidheni me TonyBet.

  • Mbështetje telefonike pa pagesë: +44 2037 690147
  • Mbështetja me email: info@tonybet.com
  • Bisedë e drejtpërdrejtë

TonyBet mbulon të gjitha fushat kur bëhet fjalë për të shërbimi ndaj klientit. Ata ofrojnë shumë mënyra që lojtarët të kontaktojnë operatorët e tyre, duke përfshirë bisedën live. Ky shërbim është i aksesueshëm 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë, kështu që ju mund të merrni ndihmë sa herë që ju nevojitet. Ekziston edhe një opsioni i telefonit për ata që kërkojnë ndihmë të menjëhershme.

Përpara se të përdorni ndonjë nga këto qasje, mbani në mend se faqja FAQ ka përgjigje të plota për pyetjet e bëra shpesh. Jo vetëm kaq, por lidhja Na Kontaktoni në fund të faqes ju lejon të paraqisni çdo pyetje, sugjerim ose kritikë.

Gjuhët mbështetëse

Pavarësisht se ka një përzgjedhje mjaft të larmishme gjuhësore për faqen e internetit, gjuhët e mbështetjes së klientit duket se mungojnë. Kjo mund të jetë një pengesë e madhe për bastorët që nuk flasin gjuhët e mbështetura, të cilat janë:

  • anglisht,
  • Estonisht, dhe
  • frëngjisht
Total score8.2
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2009
BonusetBonuset (14)
Baste falasBonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus nuk ka bastesh
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (10)
Angleze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Gjermane austriake
Irlandeze
Islandeze
Polake
Ruse
LicencatLicencat (4)
Estonian Tax and Customs Board
Kahnawake Gaming Commission
The Irish Office of the Revenue Commissioners
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (59)
Arena of Valor
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Bileta gërvishtëse
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GOCall of Duty
Caribbean Stud
Casino War
Craps
Dota 2
Dream Catcher
FIFA
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kazino Holdem
Keno
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Lotaria
MMA
Mahjong
Mini Baccarat
Motorsport
Poker
Poker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Rummy
Shigjetat
Sic Bo
Slotat
Snooker
Sportive
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Texas Holdem
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (24)
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
Bitcoin
Crypto
EcoPayz
Euteller
Interac
Jeton
Litecoin
MasterCardMuchBetter
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Perfect Money
Rapid Transfer
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofort
Trustly
Visa
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (8)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Paund sterlina
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (7)
Austria
Estonia
Finlanda
Irlanda
Kanadaja
Letonia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (59)
1x2Gaming
4ThePlayer
August Gaming
BB Games
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Boomerang
Booming Games
Booongo Gaming
Caleta
Casino Technology
DreamTech
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Evoplay Entertainment
Fantasma Games
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Games Labs
Gamevy
Gamomat
Golden Hero
Habanero
Hacksaw Gaming
Igrosoft
Iron Dog Studios
Kalamba Games
Leander Games
Mascot Gaming
Max Win Gaming
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
Northern Lights Gaming
Nucleus Gaming
OneTouch Games
Oryx Gaming
Platipus Gaming
Play'n GO
Playson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
ReelPlay
Relax Gaming
Spinomenal
Sthlm Gaming
Swintt
Thunderkick
Tom Horn Enterprise
True Lab
Wazdan
iSoftBet