TonyBet - Games

Age Limit
TonyBet
TonyBet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Games

Pavarësisht se është i njohur për ofertat e saj në kazino, veçanërisht për pokerin, TonyBet nuk ka reshtur së zgjeruari kufijtë e saj. Ato ofrojnë tregje konkurruese për aktivitetet kryesore të basteve eSports, si Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO), League of Legends dhe Dota 2, ndër të tjera.

Ofertat e eSports në TonyBet fatkeqësisht nuk kanë seksionin e tyre, për shkak të listës pa dyshim të shkurtër por të fuqishme të lojërave të disponueshme. Bastorët mund të gjejnë veprimet e basteve eSports që po kërkojnë nën skedën Sporte.

Sportet më të njohura

Duke thënë këtë, TonyBet ofron ngjarje të shumta nën një eSports. Për shembull, ka pothuajse 30 opsione bastesh të shpërndara në tetë ngjarje të ndryshme nën CS: GO që në momentin e shkrimit.

League of Legends është padyshim një nga lojërat më të njohura eSport në botë, dhe një nga eSportet më të njohura për të bastuar në TonyBet.

Njerëzit që përdorin TonyBet për të bastuar në lojërat e League of Legends kanë shumë opsione. Duket sikur TonyBet ka shumë më shumë baste se bastebërësit e tjerë, kështu që ju mund të bastoni më shumë sesa vetëm për fituesin e një ndeshjeje.

Njerëzit që vënë baste në gjëra të tilla si Worlds dhe MSI mund të presin të shohin shumë tregje të ndryshme bastesh. Ka gjithashtu shumë tregje bastesh për kampionate të rëndësishme rajonale, të tilla si LCS Europe dhe LCK.

Midis tyre janë bastet me handikap, bastet për numrin total të raundeve dhe bastet nëse çdo ekip do të fitonte të paktën një hartë ose kush do të fitonte secilën hartë.

Përveç kësaj, bastorët gjithashtu mund të parashikonin se cili ekip do të ishte i pari me pesë ose 10 vrasje dhe cili ekip do të merrte gjakun e parë.

Nëse bastorët do të donin të bastonin në një ndeshje të vogël LoL në ligat e zhvillimit, ata mund të bastnin vetëm se kush do ta fitonte ndeshjen. Kur bëhet fjalë për bastet në TonyBet, ka shumë për të pëlqyer në lidhje me numrin e tregjeve të League of Legends që ata kanë.

Bastet e drejtpërdrejta të sporteve

Pra, si funksionon shërbimi i basteve live të TonyBet kundër konkurrencës? Fatkeqësisht, nuk duket të ketë asnjë zgjedhje të transmetimit të drejtpërdrejtë. Kjo do të thotë që lojtarët kanë vetëm rezultatin e drejtpërdrejtë për t'i ndihmuar ata të bëjnë baste esports në TonyBet.

Fatmirësisht, duket se shërbimi i basteve të drejtpërdrejta të TonyBet ka punuar pak më shumë për t'u ofruar bastorëve një gamë të gjerë opsionesh për bastet e tyre në lojëra elektronike.

Për shembull, bastorët mund të përdorin tregjet e basteve në lojë të TonyBet si fituesi i ndeshjes, bastet me handikap, apo edhe të parashikojnë fituesin e secilës hartë individuale në kohë reale për një ngjarje standarde CSGO DreamHack.

CS: SHKO

Jo vetëm që është CS: SHKO një nga gjuajtësit më të njohur në vetën e parë në botë, por është gjithashtu një opsion fantastik në TonyBet. Këtu do të gjeni një përzgjedhje të larmishme ndeshjesh të disponueshme në të gjitha lojërat, duke përfshirë garat e rëndësishme si CS: GO Major Championship dhe Blast Premier Series.

Tregjet e basteve janë të moderuara dhe konkurruese kur krahasohen me mesataren e industrisë. Përveç situatës tipike të fituesit të ndeshjes, në varësi të ngjarjes dhe ndeshjes, do të gjeni 5 deri në 20 tregje të tjera bastesh.

Ndërsa definitivisht nuk është vend për të kërkuar baste ekzotike, TonyBet më shumë që mbulon atë që një bastuesi i rastësishëm ose i rregullt ka nevojë për sa i përket veprimit CS: GO.

Dota 2

Dota 2 është një lojë strategjike në kohë reale që kërkon vendime të shumta taktike, njohuri të mprehta dhe një nivel të lartë komunikimi ekipor.

Pjesa më e madhe e ofruesve të basteve esports, si TonyBet, lejojnë bastet DotA 2. Është i aksesueshëm në shumicën e kundërshtarëve të specializuar dhe ngjarjeve një herë, me opsione të aksioneve duke përfshirë bastet kokë më kokë në ndeshjet e entiteteve dhe kampionët e turneut si The Invitational dhe BTS Pro Series.

Ka disa opsione dhe perspektiva për bastorët Dota kur bëhet fjalë për bastet live të TonyBet. Bastet në lojë janë një lloj kumari më emocionues, veçanërisht për Dota 2, sepse mund ta shikoni aksionin drejtpërdrejt dhe ta bazoni strategjinë tuaj të basteve në ngjarjet e ndeshjeve.

Mbreti i Lavdisë

King of Glory është një sport popullor kinez që tërheq dhjetëra mijëra shikues dhe ka një çmim të madh të madh. Një nga aspektet unike të KOG është se është një nga shumë pak esporte vetëm për celular.

Megjithëse tifozët mund të shikojnë lojëra në një ekran të madh, në YouTube ose në platforma të tjera, të gjitha ndeshjet profesionale luhen në pajisje celulare. Është gjithashtu një lojë esportesh e lirë për t'u luajtur, e cila shton tërheqjen e saj të qëndrueshme.

Fituesi i ndeshjes, rezultati i saktë, fituesit e raundit, ekipi që do të nxjerrë gjakun e parë, i pari për të shkatërruar një frëngji dhe opsione të tjera bastesh janë të disponueshme në King of Glory, shumë prej të cilave janë të disponueshme edhe në MOBA të tjera të njohura si Dota 2 ose LoL.

Ylber Gjashtë

Rainbow Six Siege është një gjuajtës taktik në internet me shumë lojtarë që vendos një theks të rëndësishëm në strategjinë dhe punën në grup. R6 dallon nga gjuajtësit e tjerë në treg, si Call of Duty, CS: GO dhe Valorant Betting.

Qëllimi i lojës është të mbrojë ose të sulmojë një objektiv kundër një ekipi armik, i cili mund të jetë një peng, një bombë ose një zonë e sigurt.

Ekosistemi i përgjithshëm i sporteve elektronike të kësaj loje është zhvilluar vazhdimisht gjatë viteve, duke u dhënë më shumë mundësi ekipeve për të konkurruar. Më shumë ngjarje nënkuptojnë më shumë shanse bastesh R6S, veçanërisht për turnetë më të mëdhenj të esporteve Rainbow Six, siç është The Six Invitational.

Fituesit e drejtpërdrejtë, fituesit e ndeshjeve, shumica e vrasjeve dhe bastet specifike, të tilla si nëse pengu është plagosur apo jo dhe kush çaktivizon më shumë bomba, janë disa nga tregjet më të spikatura të basteve eSports.

FIFA

FIFA është një nga lojërat më tërheqëse dhe tërheqëse të Esports për të parë. Është emocionuese të shohësh lojtarë profesionistë të FIFA-s të luftojnë njëri-tjetrin, të shënojnë gola mahnitës dhe të menaxhojnë lojtarët e tyre sikur të jenë plotësisht robotikë.

Është një lojë e shkëlqyer Esports që paraqet rivalitetin pothuajse real midis lojtarëve dhe ekipeve më të mëdha. Kjo e bën atë tërheqës si për lojtarët ekspertë ashtu edhe për fillestarët, pasi ka shumë aktivitet dhe baste.

FIFA Esports është rritur jashtëzakonisht gjatë viteve, ku viti 2022 është një vit në të cilin FIFA do të mbajë tre turne të mëdhenj, duke përfshirë Serinë e Klubeve FIFAe 2022, Serinë e Kombeve FIFAe 2022 dhe Kupën e Botës FIFAe 2022.

Total score8.2
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2009
BonusetBonuset (14)
Baste falasBonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus nuk ka bastesh
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (10)
Angleze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Gjermane austriake
Irlandeze
Islandeze
Polake
Ruse
LicencatLicencat (4)
Estonian Tax and Customs Board
Kahnawake Gaming Commission
The Irish Office of the Revenue Commissioners
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (59)
Arena of Valor
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Bileta gërvishtëse
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GOCall of Duty
Caribbean Stud
Casino War
Craps
Dota 2
Dream Catcher
FIFA
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kazino Holdem
Keno
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Lotaria
MMA
Mahjong
Mini Baccarat
Motorsport
Poker
Poker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Rummy
Shigjetat
Sic Bo
Slotat
Snooker
Sportive
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Texas Holdem
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (24)
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
Bitcoin
Crypto
EcoPayz
Euteller
Interac
Jeton
Litecoin
MasterCardMuchBetter
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Perfect Money
Rapid Transfer
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofort
Trustly
Visa
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (8)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Paund sterlina
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (7)
Austria
Estonia
Finlanda
Irlanda
Kanadaja
Letonia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (59)
1x2Gaming
4ThePlayer
August Gaming
BB Games
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Boomerang
Booming Games
Booongo Gaming
Caleta
Casino Technology
DreamTech
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Evoplay Entertainment
Fantasma Games
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Games Labs
Gamevy
Gamomat
Golden Hero
Habanero
Hacksaw Gaming
Igrosoft
Iron Dog Studios
Kalamba Games
Leander Games
Mascot Gaming
Max Win Gaming
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
Northern Lights Gaming
Nucleus Gaming
OneTouch Games
Oryx Gaming
Platipus Gaming
Play'n GO
Playson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
ReelPlay
Relax Gaming
Spinomenal
Sthlm Gaming
Swintt
Thunderkick
Tom Horn Enterprise
True Lab
Wazdan
iSoftBet