Vlerësimi i librave TonyBet - FAQ

Age Limit
TonyBet
TonyBet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

FAQ

A është e nevojshme që unë të kem llogari të ndryshme për sporte, kazino dhe poker?

Jo. Tonybet nuk kërkon llogari të shumta. Pas regjistrimit, bastorët do të jenë në gjendje të vendosin baste në çdo lojë kazino, poker ose sportive dhe çdo shërbim tjetër të ofruar nga Tonybet. Kur bastorët vendosin para në llogaritë e tyre, ato do të jenë të disponueshme në çdo lojë.

Si mund të bëj një bast me shumë baste në Tonybet?

Zgjidhni të paktën dy rezultate alternative të ngjarjeve të veçanta për të vendosur një bast shumëfish. Butoni i shumë basteve do të shfaqet në fletën tuaj të bastit. Klikoni mbi shanset e ndryshme mbi të cilat dëshironi të luani kumar për të shtuar baste në bast shumëfish.

Pas vendosjes së basteve në multi-bast, bastorët mund të vendosin shumën që synojnë të investojnë. Numri maksimal i basteve të lejuara për shumë bast është tridhjetë. Nëse ata janë të kënaqur me zgjedhjet e tyre, ata duhet të klikojnë konfirmojnë për të vendosur bast.

A është e mundur të tërhiqni bonusin e Tonybet pa kumar?

Tonybet dhe faqet e tjera të lojërave kanë masa mbrojtëse për t'ju parandaluar të tërhiqni bonusin tuaj pa vënë bast më parë. Shumica e faqeve të lojërave të fatit do të kishin dalë jashtë funksionit nëse nuk do të ekzistonin kufizime të tilla. Mashtruesit do të abuzojnë me të, dhe ata thjesht do të marrin paratë dhe do të ikin.

Cila është procedura për paraqitjen e një ankese kundër Tonybet?

Nëse lind një vështirësi, duhet të kontaktoni stafin e Ndihmës së Klientit të Tonybet përmes bisedës së drejtpërdrejtë, emailit ose mediave sociale dhe ata do të trajtojnë çështjen tuaj. Nëse nuk jeni të kënaqur me rezultatin përfundimtar, mund të paraqisni një ankesë tek rregullatori.

A do të më lejojë TonyBet të anuloj bastet e librave sportiv?

Ju nuk mund ta ktheni atë pasi të vendosni një bast, edhe nëse nuk ishte ai që dëshironit. Kjo është arsyeja pse zakonisht është një ide e mirë të kontrolloni dy herë bastin tuaj përpara se ta vendosni atë.

Kam bërë një depozitë, por fondet nuk janë ende në llogarinë time.

TonyBet bën gjithçka të nevojshme për t'i bërë transaksionet financiare sa më të shpejta dhe të lehta. Megjithatë, koha që duhet për të përpunuar një depozitë ndryshon nga koha në kohë. Këto shkaktohen nga vetë mënyrat e pagesës, mbi të cilat faqja e basteve eSports nuk ka kontroll.

Nëse kanë kaluar më shumë se 72 orë pasi keni bërë depozitën tuaj dhe bilanci juaj nuk është plotësuar, ju lutemi kontaktoni Mbështetjen e Klientit të TonyBet dhe jepni dëshmi të pagesës.

Total score8.2
Përfitimet
+ Kazino bastesh sportive
+ Gamë e gjerë softuerësh
+ Shpërblime të larta
+ Gama e gjerë e opsioneve të basteve

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2009
BonusetBonuset (14)
Baste falasBonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus nuk ka bastesh
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (12)
Angleze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Gjermane austriake
Irlandeze
Islandeze
Letonisht
Polake
Portugeze
Ruse
LicencatLicencat (6)
DGOJ Spain
Estonian Tax and Customs Board
Kahnawake Gaming Commission
Lotteries and Gambling Supervisory Inspection Latvia
The Irish Office of the Revenue Commissioners
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (59)
Arena of Valor
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Bileta gërvishtëse
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GOCall of Duty
Caribbean Stud
Casino War
Craps
Dota 2
Dream Catcher
FIFA
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kazino Holdem
Keno
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Lotaria
MMA
Mahjong
Mini Baccarat
Motorsport
Poker
Poker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Rummy
Shigjetat
Sic Bo
Slotat
Snooker
Sportive
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Texas Holdem
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
Bitcoin
Crypto
EcoPayz
Euteller
Google Pay
Interac
Jeton
Litecoin
MasterCardMuchBetter
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Perfect Money
Rapid Transfer
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofort
Trustly
Visa
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (8)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Paund sterlina
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (14)
Austria
Estonia
Finlanda
Irlanda
Islanda
Kanadaja
Kili
Letonia
Lihtenshtajni
Luksemburgu
Mbretëria e Bashkuar
Peruja
Spanja
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (59)
1x2Gaming
4ThePlayer
August Gaming
BB Games
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Boomerang
Booming Games
Booongo Gaming
Caleta
Casino Technology
DreamTech
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Evoplay Entertainment
Fantasma Games
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Games Labs
Gamevy
Gamomat
Golden Hero
Habanero
Hacksaw Gaming
Igrosoft
Iron Dog Studios
Kalamba Games
Leander Games
Mascot Gaming
Max Win Gaming
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
Northern Lights Gaming
Nucleus Gaming
OneTouch Games
Oryx Gaming
Platipus Gaming
Play'n GO
Playson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
ReelPlay
Relax Gaming
Spinomenal
Sthlm Gaming
Swintt
Thunderkick
Tom Horn Enterprise
True Lab
Wazdan
iSoftBet