Vlerësimi i librave TonyBet - Bonuses

TonyBetResponsible Gambling
CASINORANK
8.2/10
Bonus
Kazino bastesh sportive
Gamë e gjerë softuerësh
Shpërblime të larta
Gama e gjerë e opsioneve të basteve
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kazino bastesh sportive
Gamë e gjerë softuerësh
Shpërblime të larta
Gama e gjerë e opsioneve të basteve
TonyBet is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Një nga përfitimet e basteve në një kazino online është oferta bonus. Kazinotë ofrojnë bonuse dhe promovime për të tërhequr lojtarë të rinj. Për më tepër, bonuset inkurajojnë lojtarët ekzistues që të vazhdojnë të luajnë.

Për të filluar, duhet të kuptoni se stimujt vijnë me një sërë kufizimesh dhe kushtesh. Merrni kohë për të lexuar termat dhe kushtet në faqen zyrtare të Tonybet për t'u siguruar që kuptoni se për çfarë po angazhoheni.

Oferta e mirëseardhjes për depozitën e parë të Esports

Kini kujdes për shumat minimale të depozitave dhe kushtet e basteve, pasi këto mund të ndryshojnë mënyrën se si përdoren bonuset tuaja.

Bastorët e sportit që bëjnë depozitën e tyre të parë në TonyBet mund të përfitojë nga oferta e mirëseardhjes së TonyBet. Kjo ofron një përputhje 100% me depozitën tuaj fillestare deri në 100 €.

Për t'u kualifikuar për këtë promovim, bastorët duhet të bëjnë një depozitë fillestare prej të paktën 10 € duke përdorur një mënyrë pagese të ndryshme nga Neteller ose Skrill. Për më tepër, ata duhet të fusin kodin e bonusit ESPORT100 në këtë pikë.

Nëse lojtarët ndjekin me sukses këtë procedurë, ata automatikisht do të marrin fondet e basteve bonus. Megjithatë, përpara se të nxitoni për t'u bashkuar me klubin TonyBet, duhet të plotësoni kërkesat e basteve të bonusit, të cilat kërkojnë që të vendosni shumën e bonusit dhjetë herë me koeficientët e esports 1.70 ose më shumë brenda 30 ditëve.

Gjithmonë lexoni me kujdes T&C për të parandaluar surpriza të pakëndshme. Fatkeqësisht, ky Bonus Esports mund të mos jetë i disponueshëm për banorët e të gjitha vendeve. Megjithatë, nëse ky është rasti për ju, TonyBet ka krijuar gjithashtu një ofertë të rëndësishme të mirëseardhjes që zbatohet si për sportet ashtu edhe për sportet elektronike! Zbatohen T&C të tjera.

Programi VIP i sportit

TonyBet ofron një program VIP për bastet sportive të cilët vazhdimisht bëjnë baste duke përdorur shërbimet e tyre. Për fat të mirë, kjo përfshin bastet e Sporteve.

Çdo bastues bëhet i pranueshëm dhe është anëtar i Programi VIP i sportit automatikisht, që do të thotë se nuk ka hapa shtesë për të kërkuar bonuset e besnikërisë që vijnë nga Programi Sportiv VIP.

Çdo lojtar niset në Nivelin 1, me gjithsej 6 nivele për t'u ngjitur. Ata do të mbledhin pikë - të quajtura pikë Kompjuterike (CP) - duke vënë baste në baste me para reale.

CP për baste jepet si 1 CP për 2 € të totalit të basteve nga ngjarjet me një koeficient minimal total prej 1.3.

Më poshtë është një tabelë që ilustron pikët e nevojshme për t'u ngritur në nivel, si dhe pikë bonus që lojtarët mund të marrin pasi të kalojnë në një nivel të ri.

Niveli VIPCP kërkohet për të arritur këtë nivelBonus CP për të arritur këtë nivel
1 (Më e ulëta)0 CP (Automatike pas regjistrimit)N/A
2150 CP+200 CP
31500 CP+2000 CP
47500 CP+10,000 CP
550,000 CP+40,000 CP
6 (Më i larti)200,000 CP+250,000 CP

Në fillim të një muaji të ri, nivelet rivendosen dhe CP-të e fituara gjatë muajit të mëparshëm zhvendosen në bilancin e bonusit. Ato më pas mund të shndërrohen në baste falas në masën 1 € për çdo 100 CP.

Bonusi i parashikimit

Ngjarja e Bonusit të Parashikimit u lejon bastorëve të kualifikuar të kenë mundësinë për të fituar deri në 1000 € duke parashikuar rezultatet.

Bastorët që kanë depozituar një shumë totale prej 20 € - ose ekuivalentin e monedhës - gjatë 5 ditëve të fundit janë kualifikuar për këtë ngjarje. Në bonusin Forecast, bastorët do të parashikojnë rezultatin e dhjetë ngjarjeve sportive të parazgjedhura nga TonyBet.

Nëse një bastuni parashikon saktë dhjetë nga dhjetë ngjarje, ai do të marrë 1,000 €. Nëse ata marrin 9 ngjarje të sakta, ata fitojnë 100 €. Për 8 ngjarje të sakta, ata marrin 50 €. Është e rëndësishme të theksohet se këto vlera janë të një ekuivalenti të bastit Falas.

Basti Falas mund të vihet si një bast i vetëm ose me shumë bast në cilindo nga ngjarjet e TonyBet Sportsbook. Mbani në mend se fitimet nga këto Baste Falas do të paguhen si fonde të tërheqshme në bilancin tuaj, por vlera e bastit Falas nuk do të kthehet me asnjë nga fitimet e tyre. Zbatohen T&C të tjera.