TonyBet - Bonuses

Age Limit
TonyBet
TonyBet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Bonuses

Një nga përfitimet e basteve në një kazino online është oferta bonus. Kazinotë ofrojnë bonuse dhe promovime për të tërhequr lojtarë të rinj. Për më tepër, bonuset inkurajojnë lojtarët ekzistues që të vazhdojnë të luajnë.

Për të filluar, duhet të kuptoni se stimujt vijnë me një sërë kufizimesh dhe kushtesh. Merrni kohë për të lexuar termat dhe kushtet në faqen zyrtare të Tonybet për t'u siguruar që kuptoni se për çfarë po angazhoheni.

Oferta e mirëseardhjes për depozitën e parë të Esports

Kini kujdes për shumat minimale të depozitave dhe kushtet e basteve, pasi këto mund të ndryshojnë mënyrën se si përdoren bonuset tuaja.

Bastorët e sportit që bëjnë depozitën e tyre të parë në TonyBet mund të përfitojë nga oferta e mirëseardhjes së TonyBet. Kjo ofron një përputhje 100% me depozitën tuaj fillestare deri në 100 €.

Për t'u kualifikuar për këtë promovim, bastorët duhet të bëjnë një depozitë fillestare prej të paktën 10 € duke përdorur një mënyrë pagese të ndryshme nga Neteller ose Skrill. Për më tepër, ata duhet të fusin kodin e bonusit ESPORT100 në këtë pikë.

Nëse lojtarët ndjekin me sukses këtë procedurë, ata automatikisht do të marrin fondet e basteve bonus. Megjithatë, përpara se të nxitoni për t'u bashkuar me klubin TonyBet, duhet të plotësoni kërkesat e basteve të bonusit, të cilat kërkojnë që të vendosni shumën e bonusit dhjetë herë me koeficientët e esports 1.70 ose më shumë brenda 30 ditëve.

Gjithmonë lexoni me kujdes T&C për të parandaluar surpriza të pakëndshme. Fatkeqësisht, ky Bonus Esports mund të mos jetë i disponueshëm për banorët e të gjitha vendeve. Megjithatë, nëse ky është rasti për ju, TonyBet ka krijuar gjithashtu një ofertë të rëndësishme të mirëseardhjes që zbatohet si për sportet ashtu edhe për sportet elektronike! Zbatohen T&C të tjera.

Programi VIP i sportit

TonyBet ofron një program VIP për bastet sportive të cilët vazhdimisht bëjnë baste duke përdorur shërbimet e tyre. Për fat të mirë, kjo përfshin bastet e Sporteve.

Çdo bastues bëhet i pranueshëm dhe është anëtar i Programi VIP i sportit automatikisht, që do të thotë se nuk ka hapa shtesë për të kërkuar bonuset e besnikërisë që vijnë nga Programi Sportiv VIP.

Çdo lojtar niset në Nivelin 1, me gjithsej 6 nivele për t'u ngjitur. Ata do të mbledhin pikë - të quajtura pikë Kompjuterike (CP) - duke vënë baste në baste me para reale.

CP për baste jepet si 1 CP për 2 € të totalit të basteve nga ngjarjet me një koeficient minimal total prej 1.3.

Më poshtë është një tabelë që ilustron pikët e nevojshme për t'u ngritur në nivel, si dhe pikë bonus që lojtarët mund të marrin pasi të kalojnë në një nivel të ri.

Niveli VIPCP kërkohet për të arritur këtë nivelBonus CP për të arritur këtë nivel
1 (Më e ulëta)0 CP (Automatike pas regjistrimit)N/A
2150 CP+200 CP
31500 CP+2000 CP
47500 CP+10,000 CP
550,000 CP+40,000 CP
6 (Më i larti)200,000 CP+250,000 CP

Në fillim të një muaji të ri, nivelet rivendosen dhe CP-të e fituara gjatë muajit të mëparshëm zhvendosen në bilancin e bonusit. Ato më pas mund të shndërrohen në baste falas në masën 1 € për çdo 100 CP.

Bonusi i parashikimit

Ngjarja e Bonusit të Parashikimit u lejon bastorëve të kualifikuar të kenë mundësinë për të fituar deri në 1000 € duke parashikuar rezultatet.

Bastorët që kanë depozituar një shumë totale prej 20 € - ose ekuivalentin e monedhës - gjatë 5 ditëve të fundit janë kualifikuar për këtë ngjarje. Në bonusin Forecast, bastorët do të parashikojnë rezultatin e dhjetë ngjarjeve sportive të parazgjedhura nga TonyBet.

Nëse një bastuni parashikon saktë dhjetë nga dhjetë ngjarje, ai do të marrë 1,000 €. Nëse ata marrin 9 ngjarje të sakta, ata fitojnë 100 €. Për 8 ngjarje të sakta, ata marrin 50 €. Është e rëndësishme të theksohet se këto vlera janë të një ekuivalenti të bastit Falas.

Basti Falas mund të vihet si një bast i vetëm ose me shumë bast në cilindo nga ngjarjet e TonyBet Sportsbook. Mbani në mend se fitimet nga këto Baste Falas do të paguhen si fonde të tërheqshme në bilancin tuaj, por vlera e bastit Falas nuk do të kthehet me asnjë nga fitimet e tyre. Zbatohen T&C të tjera.

Total score8.2
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2009
BonusetBonuset (14)
Baste falasBonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus nuk ka bastesh
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (10)
Angleze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Gjermane austriake
Irlandeze
Islandeze
Polake
Ruse
LicencatLicencat (4)
Estonian Tax and Customs Board
Kahnawake Gaming Commission
The Irish Office of the Revenue Commissioners
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (59)
Arena of Valor
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Bileta gërvishtëse
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GOCall of Duty
Caribbean Stud
Casino War
Craps
Dota 2
Dream Catcher
FIFA
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kazino Holdem
Keno
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Lotaria
MMA
Mahjong
Mini Baccarat
Motorsport
Poker
Poker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Rummy
Shigjetat
Sic Bo
Slotat
Snooker
Sportive
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Texas Holdem
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (24)
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
Bitcoin
Crypto
EcoPayz
Euteller
Interac
Jeton
Litecoin
MasterCardMuchBetter
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Perfect Money
Rapid Transfer
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofort
Trustly
Visa
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (8)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Paund sterlina
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (7)
Austria
Estonia
Finlanda
Irlanda
Kanadaja
Letonia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (59)
1x2Gaming
4ThePlayer
August Gaming
BB Games
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Boomerang
Booming Games
Booongo Gaming
Caleta
Casino Technology
DreamTech
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Evoplay Entertainment
Fantasma Games
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Games Labs
Gamevy
Gamomat
Golden Hero
Habanero
Hacksaw Gaming
Igrosoft
Iron Dog Studios
Kalamba Games
Leander Games
Mascot Gaming
Max Win Gaming
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
Northern Lights Gaming
Nucleus Gaming
OneTouch Games
Oryx Gaming
Platipus Gaming
Play'n GO
Playson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
ReelPlay
Relax Gaming
Spinomenal
Sthlm Gaming
Swintt
Thunderkick
Tom Horn Enterprise
True Lab
Wazdan
iSoftBet