Vlerësimi i librave TonyBet

TonyBetResponsible Gambling
CASINORANK
8.2/10
Bonus
Kazino bastesh sportive
Gamë e gjerë softuerësh
Shpërblime të larta
Gama e gjerë e opsioneve të basteve
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kazino bastesh sportive
Gamë e gjerë softuerësh
Shpërblime të larta
Gama e gjerë e opsioneve të basteve
TonyBet
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Bonuses

Bonuses

Një nga përfitimet e basteve në një kazino online është oferta bonus. Kazinotë ofrojnë bonuse dhe promovime për të tërhequr lojtarë të rinj. Për më tepër, bonuset inkurajojnë lojtarët ekzistues që të vazhdojnë të luajnë.

Për të filluar, duhet të kuptoni se stimujt vijnë me një sërë kufizimesh dhe kushtesh. Merrni kohë për të lexuar termat dhe kushtet në faqen zyrtare të Tonybet për t'u siguruar që kuptoni se për çfarë po angazhoheni.

Lista e plotë e bonuseve të TonyBet
+10
+8
Mbylle
Games

Games

Pavarësisht se është i njohur për ofertat e saj në kazino, veçanërisht për pokerin, TonyBet nuk ka reshtur së zgjeruari kufijtë e saj. Ato ofrojnë tregje konkurruese për aktivitetet kryesore të basteve eSports, si Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO), League of Legends dhe Dota 2, ndër të tjera.

Ofertat e eSports në TonyBet fatkeqësisht nuk kanë seksionin e tyre, për shkak të listës pa dyshim të shkurtër por të fuqishme të lojërave të disponueshme. Bastorët mund të gjejnë veprimet e basteve eSports që po kërkojnë nën skedën Sporte.

Software

Për t'u ofruar klientëve të tij një përzgjedhje të gjerë lojërash, TonyBet bashkëpunon me liderët e industrisë në zhvillimin e softuerit. Sa i përket softuerit, emra të tillë si janë ndër më të njohurit, për shkak të veçorive të tyre moderne dhe lojërave me cilësi të lartë.

Payments

Payments

Ekziston një shumëllojshmëri e gjerë mënyrash pagese të disponueshme në TonyBet për të plotësuar nevojat e bastorëve të sporteve elektronike. Ato ofrojnë metoda të sigurta depozitimi, të tilla si MasterCard, Neteller, Bitcoin, Skrill, Paysafe Card , për t'u siguruar që mund të shtoni me lehtësi fonde në llogarinë tuaj. Për më tepër, TonyBet ofron disa metoda të besueshme të tërheqjes, duke ju lehtësuar aksesin në fitimet tuaja.

Deposits

Është e thjeshtë dhe e shpejtë të shtoni një depozitë në llogarinë tuaj në TonyBet . TonyBet pranon shumë metoda të ndryshme depozitimi, duke përfshirë MasterCard, Neteller, Bitcoin, Skrill, Paysafe Card dhe shumë të tjera. Ekipi i TonyBet është i përkushtuar për ta bërë të thjeshtë dhe të sigurt për përdoruesit e tyre që të financojnë llogaritë e tyre duke përdorur ndonjë nga opsionet e shumta të depozitave që ofrojnë. Falë përpunimit të shpejtë të pagesave të TonyBet , mund të filloni menjëherë të vini baste në lojërat tuaja të preferuara eSports.

Withdrawals

Ekzistojnë disa mënyra tërheqjeje të disponueshme për të tërhequr fitimet tuaja nga llogaria juaj e eSports në TonyBet . Tërheqjet në TonyBet gjithashtu përpunohen shpejt dhe me efikasitet, kështu që ju mund t'i merrni fitimet tuaja në kohë. Është e rëndësishme të theksohet se metodat specifike të tërheqjes mund të kërkojnë kohë më të gjata përpunimi dhe tarifat përkatëse. Në rast të pyetjeve ose shqetësimeve në lidhje me procesin e tërheqjes, mund të mbështeteni gjithmonë te ekipi i mbështetjes së klientit TonyBet për të marrë ndihmën e nevojshme.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Languages

Mbështetja gjuhësore në një sajt bastesh eSports është ndoshta një nga faktorët më të rëndësishëm që bastorët duhet të marrin në konsideratë, megjithatë ai bëhet më i anashkaluari. Një sajt i mirë i basteve eSports ofron opsione të shumta gjuhësore, pasi që lojtarët të lundrojnë në një faqe interneti që ata nuk mund ta kuptojnë është e kundërta e drejtpërdrejtë e lojës së ndershme.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

TonyBet bën një përpjekje shtesë kur bëhet fjalë për sigurinë e përdoruesve të tij. Ofruesi ndjek të gjitha rregullat dhe udhëzimet strikte për lojërat e sigurta dhe të përgjegjshme në internet. TonyBet është i licencuar dhe i rregulluar nga autoritete me reputacion të lojërave, gjë që ndihmon për të siguruar që ofruesi të funksionojë në mënyrë të drejtë dhe transparente.

Security

Këtu janë disa faktorë që ilustrojnë sigurinë dhe sigurinë e TonyBet.

  • Tonybet është i licencuar dhe qeveriset nga dy agjenci të mëdha rregullatore. Autoriteti Estonez i lojërave të fatit dhe Komisioni i lojërave të fatit në Mbretërinë e Bashkuar janë gjithashtu të përfshirë (UKGC).

Responsible Gaming

Për sa i përket eSports, TonyBet i jep përparësi inkurajimit të lojës etike dhe ofrimit të burimeve të ndryshme për të ndihmuar bastuesit të bastojnë me përgjegjësi. Ju lutemi vizitoni faqet e mëposhtme për më shumë burime mbi lojërat e përgjegjshme dhe trajtimin e varësisë: * GamCare * Gamble Aware * Kumarxhinj Anonimë

About

About

Ndërsa sportet elektronike nuk kanë ushtruar gjithmonë të njëjtin ndikim në jetën e bastorëve si tani, ata gjithmonë kanë fituar admirim. Ndërsa Esports u rrit në popullaritet, po ashtu u rrit edhe mjedisi përreth. Bastet e sporteve fituan shpejt popullaritet dhe vazhduan të rriteshin në popullaritet krahas Esports në përgjithësi.

Fakte te shpejta

Viti i themelimit: 2009
Faqja e internetit: TonyBet

Account

Krijimi i një llogarie me TonyBet është jashtëzakonisht i lehtë. Për të shijuar lojërat dhe turnet e eSports, thjesht vizitoni faqen e tyre të internetit, plotësoni formularin e regjistrimit dhe filloni!

Support

Departamentet mbështetëse të faqeve të basteve ESports janë po aq vendimtare sa çdo tjetër. Të kesh dikë në krah mund të bëjë të gjithë ndryshimin në botë. Nuk ka asnjë arsye pse duhet të jetë ndryshe në industrinë e lojërave të fatit.

Përfaqësuesit e shërbimit ndaj klientit të Tonybet janë të sjellshëm dhe të dobishëm. Ata marrin kohë për t'iu përgjigjur pyetjeve tuaja në një mënyrë të sjellshme.

Bisedë e drejtpërdrejtë: Yes

Tips & Tricks

  • Ndiqni ngjarjet dhe tendencat aktuale të botës eSports. Nëse doni të dini se kur ekipet dhe lojtarët tuaj të preferuar do të marrin pjesë në turnetë dhe ngjarjet e ardhshme, ndiqni ato në mediat sociale. * Përfitoni sa më shumë nga bonuset dhe ofertat speciale. Si një shërbim lider i lojërave, TonyBet u ofron shpesh përdoruesve të rinj dhe atyre që kthehen bonuse speciale. Mund të gjeni ofertat më të përditësuara duke kontrolluar faqen e promovimeve TonyBet . * Menaxhoni paratë tuaja me përgjegjësi. Bërja dhe mbajtja e një buxheti mund t'ju pengojë të humbni më shumë para sesa mund të përballoni. * Informohuni dhe mos humbisni lajmet më të fundit. Për të rritur shanset për të fituar një bast me TonyBet , rekomandohet të kryhen kërkime mbi ekipet dhe lojtarët e përfshirë dhe statistikat e tyre të fundit të performancës. * Kontrolloni gjithmonë shanset e TonyBet përpara se të vendosni një bast. Vazhdimi me shanset, tregjet dhe veçoritë më të fundit është i rëndësishëm nëse doni të përfitoni sa më shumë nga bastet tuaja në eSports.

Promotions & Offers

Bastorët e rinj dhe aktualë të eSports mund të përfitojnë nga një gamë e gjerë ofertash dhe bonusesh nga TonyBet . Ju mund t'i jepni një shtysë basteve tuaja eSports duke marrë disa promovime interesante të ofruara nga TonyBet - veçanërisht ato me terma dhe kushte të shkëlqyera.

Mobile

Mobile

Faqet celulare dhe ato të desktopit TonyBet janë jashtëzakonisht të ngjashme, kështu që kalimi midis tyre nuk është befasi. Dizajni i ngjyrave dhe lundrimi janë të krahasueshëm, kështu që bastorët do të dinë se ku të shkojnë nëse janë të rregullt. Nëse jo, ata e kanë kondensuar menunë e tyre në kategoritë e tyre më të njohura, me qasje të lehtë në seksione.

1xBet:Deri në 1500 € + 150 rrotullime falas
Merr bonusin
22BET
22BET:Deri në 600 dollarë
Loot.bet
Loot.bet:100 € Bonus depozite

Mos i humb këto oferta me bonus

1xBet
1xBet
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin1xBet komento
22BET
22BET
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin22BET komento
Loot.bet
Loot.bet
100 € Bonus depozite
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Merr bonusinLoot.bet komento
Close