Tërheqje e shpejtë e parave

Një libralidhës me tërheqje të menjëhershme është ajo që do t'i lejojë lojtarët të tërheqin fitimet e tyre dhe të paguajnë brenda 24 orëve. Koha që duhet varet shumë nga faqja e përdorur e kazinosë ose e basteve elektronike dhe vendi ku lojtari është i vendosur. Në këtë kohë ka vetëm disa sajte bastesh në internet eSport që do të lejojnë tërheqje të menjëhershme në SHBA dhe Australi.

Flag

Kazinotë më të mira

al Country FlagCheckmark

1xBet

al Country FlagCheckmark
BonusDeri në 1500 € + 150 rrotullime falas
Show less...Shfaq më shumë
Merr bonusin
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve
Show less...
Shfaq më shumë
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve

Bota e sporteve elektronike mund të jetë shumë konfuze për ata që nuk janë mësuar me të. Megjithatë, askush nuk mund ta mohojë se është gjithashtu shumë emocionuese dhe interesante. E njëjta gjë mund të thuhet për kazinotë në internet.

BonusDeri në 600 dollarë
Show less...Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive
Show less...
Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive

22Bet është në funksion që nga viti 2017. Është në pronësi të TECHSOLUTIONS NV, një organizatë me bazë në Curacao. Falë licencës së saj të lojërave të fatit Curacao që është e vlefshme deri më 23 nëntor 2023, shumica e lojtarëve në internet e gjejnë atë të sigurt sepse qeveria e Curacao vlerësohet shumë në peizazhin e lojërave në internet.

Bonus100% deri në 100 € + 150 rrotullime falas
Show less...Shfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit
Show less...
Shfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit

BetWinner është në pronësi dhe menaxhuar nga Marikit Holdings Limited dhe është themeluar në vitin 2018. Kjo e bën faqen një nga më të rejat në treg. Selia e kompanisë është gjithashtu e vendosur në vendin e Qipros.

Show less...Shfaq më shumë
 • Jackpote ditore
 • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
 • 1000+ lojëra elektronike
Show less...
Shfaq më shumë
 • Jackpote ditore
 • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
 • 1000+ lojëra elektronike

Asnjëherë më parë nuk ka pasur një kohë kaq emocionuese për bastet e lojërave elektronike në internet, me rreth 454 milionë njerëz që shikuan esports në vitin 2019. Ky audiencë pritej të arrinte në 728.8 milionë, falë faqeve kryesore të basteve esports si BetVictor.com. Libri i sporteve i ka rrënjët që nga Victor Chandler në 1946 si një nga faqet më të vjetra të basteve. BetVictor u zgjerua për të lançuar versionin e saj online në fillim të viteve 2000. Nuk duhet të jetë për t'u habitur që këta njerëz i njohin të gjitha gjërat në industrinë e lojërave të fatit dhe kështu vetëm mund t'u ofrojnë lojtarëve të njëjtën gjë. E regjistruar zyrtarisht në Gjibraltar, BetVictor mban licenca lojrash nga Ontario, Kanada, Britania e Madhe dhe Irlanda. Origjina evropiane mund të jetë një arsye e madhe që ky titullar përmban shumë liga evropiane dhe librin e tij të plotë sportiv.

Show less...Shfaq më shumë
 • Një përzgjedhje e gjerë e basteve sportive
 • Rezultatet e drejtpërdrejta dhe statistikat e drejtpërdrejta
 • Kazino online dhe live
Show less...
Shfaq më shumë
 • Një përzgjedhje e gjerë e basteve sportive
 • Rezultatet e drejtpërdrejta dhe statistikat e drejtpërdrejta
 • Kazino online dhe live

Si një nga prodhuesit më të vjetër të basteve elektronike të Evropës Lindore, Parimatch ofron bastet online eSports shërbime në Bjellorusi, Qipro, Rusi dhe Kazakistan, sipas Bookmaker.bet. Që nga viti 2000, prania në internet e faqes në internet ka vazhduar të angazhojë fansat e eSports në rajon.

Show less...Shfaq më shumë
 • Kazino bastesh sportive
 • Gamë e gjerë softuerësh
 • Shpërblime të larta
Show less...
Shfaq më shumë
 • Kazino bastesh sportive
 • Gamë e gjerë softuerësh
 • Shpërblime të larta

Ndërsa sportet elektronike nuk kanë ushtruar gjithmonë të njëjtin ndikim në jetën e bastorëve si tani, ata gjithmonë kanë fituar admirim. Ndërsa Esports u rrit në popullaritet, po ashtu u rrit edhe mjedisi përreth. Bastet e sporteve fituan shpejt popullaritet dhe vazhduan të rriteshin në popullaritet krahas Esports në përgjithësi.

Show less...Shfaq më shumë
 • Bisedë e drejtpërdrejtë shumëgjuhëshe 24/7
 • Lojëra miqësore me celular
 • Opsione të shumta pagese
Show less...
Shfaq më shumë
 • Bisedë e drejtpërdrejtë shumëgjuhëshe 24/7
 • Lojëra miqësore me celular
 • Opsione të shumta pagese

Arlekin Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2021 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Arlekin Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

Show less...Shfaq më shumë
 • Kthim i pakufizuar parash
 • Short javor me fat deri në 100,000 dollarë
 • Platforma e vetme në Azi me tryezë të dedikuar për lojëra evolucioni
Show less...
Shfaq më shumë
 • Kthim i pakufizuar parash
 • Short javor me fat deri në 100,000 dollarë
 • Platforma e vetme në Azi me tryezë të dedikuar për lojëra evolucioni

Las Vegas dikur njihej si shtëpia e lojërave të fatit. Sot, lojtarët në mbarë botën mund të konkurrojnë në çdo kohë të ditës përmes basteve esports dhe kazinove online. Në Singapor, një faqe e tillë e basteve esports që fiton famë të konsiderueshme është Maxim88. Lojtarët në Malajzi dhe Singapor mund të bastojnë në esport lehtësisht dhe me lehtësi në këtë faqe. Themeluar në vitin 2006, Maxim88 ka ruajtur një histori të gjatë të etikës me reputacion të lojërave që i tërheq lojtarët. Ajo operon nën një licencë të Korporatës së Argëtimit dhe Lojërave Filipine (PAGCOR).

BonusDeri në 100% + 500 rrotullime falas
Show less...Shfaq më shumë
Show less...
Shfaq më shumë

  Jet Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2020 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Jet Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

  Show less...Shfaq më shumë
  Show less...
  Shfaq më shumë

   Justbit është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2021 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Justbit është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

   Show less...Shfaq më shumë
   • Shpërblime VIP
   • Mbështetje 24/7
   • KYC dhe regjistrime të thjeshta!
   Show less...
   Shfaq më shumë
   • Shpërblime VIP
   • Mbështetje 24/7
   • KYC dhe regjistrime të thjeshta!

   Stake.com është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2017 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Stake.com është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

   BonusBonus i mirëseardhjes 100% deri në 688 MYR
   Show less...Shfaq më shumë
   • 150% bonus mirëseardhjeje
   • Cashback për depozitën e parë dhe të dytë!
   Show less...
   Shfaq më shumë
   • 150% bonus mirëseardhjeje
   • Cashback për depozitën e parë dhe të dytë!

   VTBET88 është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2017 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, VTBET88 është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

   BonusDeri në 200% + 200 rrotullime falas
   Show less...Shfaq më shumë
   • Mbështetje 24/7
   • Tërheqje të shpejta
   • Mbi 5000 lojëra
   Show less...
   Shfaq më shumë
   • Mbështetje 24/7
   • Tërheqje të shpejta
   • Mbi 5000 lojëra

   Volna Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2022 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Volna Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

   Show less...Shfaq më shumë
   • Llogari shumëvalutore
   • Bonuset sportive
   • Kthim parash javor
   Show less...
   Shfaq më shumë
   • Llogari shumëvalutore
   • Bonuset sportive
   • Kthim parash javor

   ROX Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2017 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, ROX Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

   Show less...Shfaq më shumë
   • Opsione të shumta pagese
   • Mbështetje 24/7 e disponueshme
   • Shumëllojshmëri lojërash
   Show less...
   Shfaq më shumë
   • Opsione të shumta pagese
   • Mbështetje 24/7 e disponueshme
   • Shumëllojshmëri lojërash

   Cili është ndryshimi midis një librari mesatar dhe më të mirës që industria ka për të ofruar? Libri më i mirë sportiv do t'i bëjë bastuesit të lumtur që nga fjala go dhe do ta ruajnë vazhdimisht atë brez. Kjo është diçka që Zotabet ka aspiruar të bëjë, siç mund të shihet në përvojën e lojërave dhe se si faqja trajton klientët e saj.

   Bonus100% deri në 6000 BRL
   Show less...Shfaq më shumë
   • Top bastet sportive
   • Sportet e disponueshme
   • Kripto-miqësore
   Show less...
   Shfaq më shumë
   • Top bastet sportive
   • Sportet e disponueshme
   • Kripto-miqësore

   Lulëzimi i industrisë së esports ka parë rritjen e basteve esports gjatë dekadës së fundit. Industria është diversifikuar dhe rritur, me të ardhurat e saj vjetore që parashikohen të arrijnë mbi 2 miliardë dollarë në 2023. Edhe pse bastet sportive janë goditur rëndë vitet e fundit, industria e esports ka parë një fluks lojtarësh të të gjitha moshave. CopaGolBet është ndër faqet e fundit të sporteve elektronike të lançuara në vitin 2022. Ajo synon tregun brazilian pasi ai ka shpërthyer vitet e fundit. Ai u mundëson të gjithë lojtarëve brazilianë që kanë akses në internet të bastojnë në gara të shumta esports, të tilla si Counter-Strike:Global Offensive (CS:GO), DOTA 2, Rainbow Six Siege dhe League of Legends (LoL).

   Bonus100% deri në 1000 €
   Show less...Shfaq më shumë
   • Shtëpia e ofruesve kryesorë të softuerit
   • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
   • Dizajn miqësor për celularin
   Show less...
   Shfaq më shumë
   • Shtëpia e ofruesve kryesorë të softuerit
   • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
   • Dizajn miqësor për celularin

   Shumë site lojërash fati premtojnë një përvojë epike dhe emocionuese, por pak e përmbushin këtë premtim. Sidoqoftë, Rolletto ka përmirësuar strategjinë e tij të lojërave për të ofruar argëtim të pakufizuar për lojtarët. Në Rolletto.com, lojtarët kanë gjithmonë diçka për të pritur – përvojën emocionuese të lojërave, një kontroll të shëndoshë nga bonuset dhe promovimet jashtë kësaj bote dhe listën e plotë të lojërave nga librari.

   Show less...Shfaq më shumë
   • SGD 28 Bonus pa depozite + 300 SGD pas regjistrimit
   • Jackpote ditore për kazino të drejtpërdrejta dhe lojëra elektronike
   • 500 SGD Bonusi javor i shpëtimit
   Show less...
   Shfaq më shumë
   • SGD 28 Bonus pa depozite + 300 SGD pas regjistrimit
   • Jackpote ditore për kazino të drejtpërdrejta dhe lojëra elektronike
   • 500 SGD Bonusi javor i shpëtimit

   GemBet është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2020 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, GemBet është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

   Bonus100% deri në 500 € + 200 rrotullime falas
   Show less...Shfaq më shumë
   • Mbështetje për klientët 24/7
   • Mijëra lojëra
   • Baste sportive dhe esports
   Show less...
   Shfaq më shumë
   • Mbështetje për klientët 24/7
   • Mijëra lojëra
   • Baste sportive dhe esports

   Në vitin 2022, bastet e lojërave video nxitën ndërprerje të shumta në mbarë botën në komunitetin e basteve. Janë hapur faqe të ndryshme bastesh në esport, me librat e njohur sportivë që shtojnë një seksion të ri. Megjithatë, lojtarët duhet të kënaqen me një sajt të fundit esports që ofron një përzgjedhje të gjerë të sporteve elektronike, shanse të shkëlqyera, opsione bastesh live, lloje të ndryshme bastesh, bonuse, baste celulare dhe mënyra të sigurta pagese. Një libralidhës i dedikuar duhet të presë opsionet e basteve para ndeshjes dhe të drejtpërdrejta për esports me marketing të shumtë bastesh.

   Show less...Shfaq më shumë
   • Temë e butë
   • Kazino fituese e çmimeve
   • Lojëra elektronike ekskluzive
   Show less...
   Shfaq më shumë
   • Temë e butë
   • Kazino fituese e çmimeve
   • Lojëra elektronike ekskluzive

   Mr Green është një platformë bastesh sportive e përqendruar rreth lojërave të gjelbra. Themeluar në vitin 2007 dhe lançuar për herë të parë në 2008, libri sportiv është i licencuar nga Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar dhe Autoriteti i Lojërave të Maltës.

   Shfaq më shumë
   Show less

   Për të gjetur faqen e duhur të tërheqjes së menjëhershme, rekomandohet që përdoruesit të marrin kohë për të bërë kujdesin e tyre të duhur. Leximi i komenteve të përdoruesve do të japë një ide të qartë se sa shpejt paguan çdo faqe. Nuk është gjithmonë e mundur të tregohet efikasiteti i procesit të tërheqjes thjesht nga shkallët kohore të ofruara nga faqja.

   Disa do të premtojnë tërheqje të menjëhershme brenda 24 orëve, por mund të zgjasë më shumë se kaq. Disa mund të thonë 72 orë, por mund të jetë i menjëhershëm. Ajo ndikohet gjithashtu nga lloji i metodës së transferimit që përdor lojtari. Ndonjëherë mënyra e vetme për ta ditur me të vërtetë është ta provoni atë.

   Bastet e sporteve online janë bërë jashtëzakonisht të njohura dhe kjo është arsyeja pse është kaq e rëndësishme që lojtarët të sigurohen që po përdorin faqen e duhur – atë që do të përpunojë transaksionet e tyre shpejt dhe me efikasitet.

   Section icon
   Faqet më të mira të basteve eSport për tërheqje të menjëhershme 2021

   Faqet më të mira të basteve eSport për tërheqje të menjëhershme 2021

   Tërheqja e menjëhershme është e disponueshme nga një numër i faqeve kryesore të basteve esports.

   • 1xBetMënyra më e shpejtë e tërheqjes është Bitcoin, ku transaksionet mund të kryhen brenda 15 minutave.

   • Betfair është një faqe kryesore me një opsion Fondesh të Shpejtë ku paratë mund të dërgohen në një llogari bankare brenda pak sekondash. Kjo funksionon për klientët që kanë një kartë Visa Debit ose një kartë me parapagesë.

   • Paddy Power ka ofruar tërheqje të menjëhershme që nga viti 2019. Përsëri, është për klientët që përdorin një kartë Visa Debit ose me parapagesë.

   • Ladbrokes ofron opsionin e fondeve të shpejta për përdoruesit e Visa Debit, por nuk përdor fjalën "i menjëhershëm". Procesi do të vazhdojë të funksionojë brenda pak orësh.

   • Koral ofron tërheqje të fondeve të shpejta me një shumë maksimale prej 2000 £ dhe thotë se fondet duhet të merren brenda katër orëve.

   • William Hill ka një sistem të drejtpërdrejtë të vizave për një kthesë katër-orëshe të tërheqjes.

   • BetwayOpsioni i shpejtë i 's është një tërheqje në një portofol në internet, ku mund të duhen deri në 24 orë për t'u shfaqur në llogari.

   • Bet365 ka opsionin e debitimit të menjëhershëm të vizës me një shumë maksimale shumë më të lartë se sa për metodat e tjera.

   • Rivarisht është një faqe ku opsioni më i shpejtë është një evalet si Skrill dhe kërkon deri në 24 orë.

   • 22 Bast gjithashtu ofron opsione të shpejta të evaletit për tërheqje brenda 24 orëve.

   Faqet më të mira të basteve eSport për tërheqje të menjëhershme 2021
   Pse disa basteshkruesve u duhet kaq shumë kohë për të paguar?

   Pse disa basteshkruesve u duhet kaq shumë kohë për të paguar?

   Disa faqe bastesh eSports nuk do të kenë dikë që merret me tërheqje gjatë gjithë kohës dhe nëse nuk e bëjnë, atëherë ky duhet të jetë një flamur i kuq për klientin, në fund të fundit, ata janë të lumtur të marrin para gjatë gjithë kohës. Ata duhet të jenë në gjendje të përpunojnë menjëherë kërkesat për tërheqje.

   Në disa raste, klienti mund të mos ketë kaluar në procesin e duhur të verifikimit dhe nëse këto hapa janë ende të pazgjidhura, atëherë faqja mund të dëshirojë të marrë më shumë informacion përpara se të përpunojë kërkesën për tërheqje. Shembujt e ID që mund t'u nevojiten përfshijnë pasaportën, patentën e shoferit dhe vërtetimin e adresës. Është një ide e mirë të siguroheni që këto hapa të përfundojnë sa më shpejt që të jetë e mundur, në mënyrë që të mos ketë kohë pritjeje kur nevojitet një tërheqje.

   Klienti duhet të jetë gjithashtu shumë i kujdesshëm ndaj çdo faqeje që kërkon më shumë se një ditë për të përpunuar një kërkesë tërheqjeje. Disa prej tyre vonojnë pagesat në përpjekje për të inkurajuar lojtarët që të vazhdojnë bastet me fitimet në vend që t'i transferojnë ato në një llogari të jashtme. Nuk ka asnjë arsye të mirë që çdo faqe interneti t'i duhet më shumë se një ditë për të paguar, kështu që sapo një lojtar të takojë një sajt që e bën këtë, ai thjesht duhet të zbrazë llogarinë dhe të gjejë një faqe tjetër.

   Pse disa basteshkruesve u duhet kaq shumë kohë për të paguar?
   A mund të tërhiqni ndonjë shumë parash nga një faqe bastesh?

   A mund të tërhiqni ndonjë shumë parash nga një faqe bastesh?

   Ka disa sajte që mund të vendosin një kufi në shumën që përdoruesi mund të tërheqë në çdo kohë. Është mirë ta kontrolloni këtë paraprakisht përpara se të filloni të përdorni faqen. Për shembull, nëse ka një kufi tërheqjeje prej 50 £, por përdoruesi ka 100 £, atëherë kjo do të thotë tërheqje të shumëfishta për të qenë në gjendje të arrijë tek paratë e veta.

   Sigurimi që ata kanë metodat më të shpejta të tërheqjes është një ide e mirë për këdo që përdor një faqe bastesh eSports. Ka dy elementë për shpejtësinë e tërheqjes. E para është koha e marrë nga faqja për të përpunuar kërkesën. E dyta është koha që kërkon metoda e zgjedhur e tërheqjes për të përpunuar kërkesën në fund të tyre.

   Një eWallet konsiderohet të jetë një nga opsionet më të shpejta dhe PayPal bie në këtë kategori, por është realisht i disponueshëm vetëm në MB dhe Evropë. Aktualisht nuk ka asnjë sistem eWallet në SHBA. Sistemi tjetër më i shpejtë është eTransfer. Kjo është një lidhje midis tregtarit dhe llogarisë bankare të përdoruesit. Depozitat dhe tërheqjet janë të shpejta dhe detajet aktuale të llogarisë bankare nuk i zbulohen kurrë tregtarit.

   A mund të tërhiqni ndonjë shumë parash nga një faqe bastesh?
   Të mirat dhe të këqijat e libralidhësve me pagesë në 24 orë

   Të mirat dhe të këqijat e libralidhësve me pagesë në 24 orë

   Ka disa avantazhe dhe disavantazhe të përdorimit të faqeve të basteve elektronike të tërheqjes së menjëhershme. Në anën pozitive:

   • Një pagesë e shpejtë në 24 orë do të thotë që përdoruesi do të jetë në gjendje të ketë akses në paratë e tij shumë më shpejt. Kjo më pas do t'u japë atyre më shumë opsione për luajtjen e mëtejshme në atë sajt ose në një sajt tjetër.

   • Kjo tregon se faqja e basteve online esport ka një fokus të fortë në shërbimin ndaj klientit, në vend që të përpiqet të mbajë paratë e klientit të tyre për aq kohë sa të jetë e mundur.

   • Me kaq shumë metoda për të tërhequr para nga faqet e basteve esport, sigurisht që ekziston një metodë e shpejtë që do t'i përshtatet pothuajse çdo klienti, kështu që askush nuk duhet të presë më shumë se 24 orë për paratë e tij.

   • Transaksionet e shpejta do të thotë që paratë shpenzojnë më pak kohë në faqe dhe ka më pak tundime për të vendosur baste spontane.

   Nga ana tjetër, vështirë se ka disavantazhe për një faqe tërheqjeje 24-orëshe, megjithëse përdoruesit mund të dëshirojnë të mendojnë se mund të mos jetë gjëja më e rëndësishme në lidhje me shërbimin e tyre. Disa përdorues mund të preferojnë të kenë shërbim cilësor ndaj klientit ose një gamë të gjerë esports për të bastuar.

   Të mirat dhe të këqijat e libralidhësve me pagesë në 24 orë

   Kazinotë më të mira

   NiveliCasinoBonusRating
   11xBetDeri në 1500 € + 150 rrotullime falas9.2
   222BETDeri në 600 dollarë8.7
   3Betwinner100% deri në 100 € + 150 rrotullime falas8.91
   4BetVictor8.21
   5Parimatch8.47
   6TonyBet8.2
   7Arlekin Casino8
   8Maxim887
   9Jet CasinoDeri në 100% + 500 rrotullime falas7
   10Justbit8

   Mos i humb këto oferta me bonus

   1xBet
   1xBet
   Metodat e depozitimit
   SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
   Merr bonusin1xBet komento
   22BET
   22BET
   Metodat e depozitimit
   SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
   Merr bonusin22BET komento
   Loot.bet
   Loot.bet
   100 € Bonus depozite
   Metodat e depozitimit
   SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
   Merr bonusinLoot.bet komento
   Close