Vlerësimi i librave SilverPlay

Age Limit
SilverPlay
SilverPlay is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Rreth SilverPlay

SilverPlay është një nga ESports tona të provuara dhe të besuara, është themeluar në 2021 . SilverPlay është aktualisht në 7.5 vend nga 10 sipas vlerësimit tonë esportranker-al.com . Ne i vlerësojmë faqet e basteve esport bazuar në vlerësimet e lojtarëve, përvojën e gjithëmbarshme të basteve, zgjedhjen e lojërave, bonuset dhe shumë më tepër.

Sportet elektronike të ofruara në SilverPlay

Në SilverPlay mund të gjeni të gjitha lojërat e njohura për të bastuar: King of Glory, NBA 2K, FIFA, CS:GO, Rainbow Six Siege . Kur vizitoni esportranker-al.com , mund të dëshironi patjetër të hidhni një sy në bonuset e tyre të pazgjidhura ESports ​.

Metodat e depozitimit pranohen në SilverPlay

Për fat të mirë, ju mund të luani nga shumë vende të ndryshme, për shembull nga . SilverPlay ka gjithashtu mënyra të ndryshme pagese për të ofruar. Sa herë që bëhet fjalë për depozitat dhe tërheqjet, në SilverPlay jeni të mirëpritur të zgjidhni nga Paysafe Card, EcoPayz, Neteller, Skrill dhe shumë më tepër.

Pse të luani në SilverPlay ?

Ne, në ESports renditim faqet e basteve esports për ta bërë më të lehtë zgjedhjen tuaj. esportranker-al.com mund të jetë miku juaj më i mirë kur bëhet fjalë për bastet. SilverPlay u vlerësua si 7.5 në listën tonë, e cila dallohet për sigurinë, listën e sporteve dhe përvojën e përgjithshme të basteve.

SilverPlay kujdeset vërtet për nevojat e lojtarëve të tyre. Ata janë shumë bujarë me përzgjedhjen e tyre të lojërave, shpërblimet dhe metodat e depozitimit: Paysafe Card, EcoPayz, Neteller, Skrill .

Nëse keni pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme ose keni nevojë për ndihmë, ju lutemi vizitoni faqet e internetit më poshtë për informacione të mëtejshme.

Total score7.5

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (1)
Bonus të mirëpritur
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Franceze
Gjermane
Italiane
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Curacao
LojëraLojëra (56)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Bileta gërvishtëse
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Caribbean Stud
Craps
Dota 2
Dragon Tiger
Eurovizion
FIFA
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Kazino Holdem
Keno
King of Glory
Kriketi
MMA
Motorsport
NBA 2K
Pai Gow
Poker
Poker me tre letra
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Rummy
Shigjetat
Sic Bo
Slotat
Snooker
Sportet dimërore
Sportet virtuale
Sportive
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Texas Holdem
Video Poker
Volejbolli
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (8)
EcoPayz
Interac
NetellerPaysafe Card
QIWI
Rapid Transfer
Skrill
WebMoney
ShtetetShtetet (5)
Austria
Gjermania
Hungaria
Irlanda
Kanadaja
SoftwareSoftware (8)
Betsoft
Endorphina
Evolution Gaming
GameArt
Microgaming
Play'n GO
Tom Horn Enterprise
VIVO Gaming