Royal Panda

Age Limit
Royal Panda
Royal Panda is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission

Royal Panda

Të apasionuarit pas sporteve po i japin Royal Panda trajtimin mbretëror. Me komente pozitive në internet, faqja e internetit është një nga destinacionet më të njohura të bazuara në ueb për bastorët ndërkombëtarë të sporteve elektronike. Që nga viti 2010, faqja e internetit ka ofruar shërbime të mira online të basteve eSports për klientët.

Autoriteti i Lojërave të Maltës miratoi licencimin për numrat e licencës Royal Panda, siç bëri me numrin e licencës së Komisionit të Kumarit të Britanisë së Madhe 000-039221-R-319351-009. Pronari i platformës, Royal Panda Limited, ndjek rregulla strikte për t'iu përmbajtur kërkesave të licencimit për faqet e saj të basteve të lojërave video.

Që nga viti 2014, platforma ka ofruar mundësi kryesore të lojërave duke u ofruar klientëve disa nga pagesat më të mëdha të jackpot-it në industri. Me më shumë se 3,000 tituj të lojërave elektronike në bibliotekën e saj, promovimet tërheqëse të faqes në internet dhe maskota gjigante e pandave janë të njohura ndërkombëtarisht.

Me një shumëllojshmëri të gjerë opsionesh argëtimi, si softuer, aplikacione dhe lojëra, Royal Panda ka siguruar një vend të spikatur në peizazhin e lojërave elektronike dixhitale. Përveç kësaj, marka ofron shanse konkurruese bastesh dhe mundësi emocionuese bastesh eSports për lojtarët e rinj dhe me përvojë.

Komuniteti i basteve eSports është i thjeshtë për t'u bashkuar dhe i lehtë për t'u naviguar. Thjesht plotësoni kërkesat e platformës për t'u regjistruar dhe hapur një llogari në disa hapa të thjeshtë. Pasi të konfirmohet, një përdorues mund të hyjë në llogarinë e tij për të depozituar fonde dhe për të kërkuar bonuse tërheqëse.

Sportet elektronike të ofruara në Royal Panda

Regjistrimi është i thjeshtë për të regjistruarit që dëshirojnë bast në videolojëra me libralidhësin eSports. Jepni informacionin e kërkuar, konfirmoni detajet e kontaktit dhe pranoni t'u përmbaheni kushteve të libralidhësit. Bonuset e mirëseardhjes u ofrojnë lojtarëve mundësinë për të vënë baste pa rrezik në gara të shumta eSports, duke përfshirë ato që përmbajnë titujt e mëposhtëm.

CS: SHKO

Në një lojë zgjuarsie, CS: SHKO lojtarët luftojnë me anëtarët e ekipit kundërshtar në një garë midis terroristëve dhe kundër-terroristëve. Terroristët vendosin bomba dhe kundër-terroristët përpiqen të neutralizojnë aktivitetet e liga të ekipit kundërshtar. Kundër-terroristët shpëtojnë pengjet ndërsa përpiqen të mposhtin opozitën në mënyra të ndryshme të lojës. Me nëntë mënyra gjithsej, loja ofron përvoja unike, si dhe harta dhe mënyra të personalizuara në serverët e komunitetit. CS: Turnetë GO tërheqin baste të gjera të lojërave video.

Dota 2

E ndjekin edhe entuziastët Dota 2 mundësi bastesh në lojëra elektronike. Duke shfaqur një arenë dixhitale beteje, Dota 2 u ofron lojtarëve të shumtë mundësinë për të konkurruar në ndeshjet midis ekipeve kundërshtare. Me pesë lojtarë në secilin ekip, anëtarët e ekipit mbrojnë kampet bazë në një hartë virtuale.

Çdo lojtar kontrollon një personazh, të quajtur "hero", i cili shfaq fuqi ekstreme në mbrojtjen e bazës dhe sulmin ndaj ekipit kundërshtar. Në betejën lojtar me lojtar, skuadra fituese mposht heronjtë individualë në ekipin e armikut dhe shkatërron "Ancient", një strukturë e madhe në bazën e operacioneve të ekipit kundërshtar.

Pagesat në Royal Panda

Pas regjistrimit, lojtarët mund të regjistrohen për herë të parë për të depozituar fonde dhe për të marrë pjesë në bastet online eGaming. Si një markë e njohur globalisht, Royal Panda ofron opsione pagese nga institucione financiare të respektuara mirë. Nga kuletat dixhitale te kriptovalutat, platforma i lejon lojtarët të depozitojnë fonde shpejt në monedhën e zgjedhur nga lista e disponueshme përmes faqes së internetit.

Duke ofruar akses në markat financiare globale, krijuesi i basteve hap rrugën për bastet në eSports. Metodat e pagesës Royal Panda përfshijnë kartat e debitit/kreditit, kuletat dixhitale, transfertat bankare dhe opsionet e tjera të besueshme të pagesave dixhitale. Afati kohor për depozitimin dhe tërheqjen e fondeve varet nga mënyra e pagesës që zgjedh përdoruesi. Kuletat dixhitale ofrojnë depozita të menjëhershme.

Të tjera menyra pagese mund të duhet më shumë kohë për të postuar në llogaritë e përdoruesve të Royal Panda. Tërheqjet janë gjithashtu të kushtëzuara nga mënyra e pagesës. Për shembull, në varësi të institucionit financiar, një tërheqje bankare mund të marrë ditë për të postuar në një llogari.

Kartat e debitit dhe të kreditit janë një nga mënyrat më të njohura për të depozituar fonde në llogaritë e librave sportiv në internet. Duke pranuar Visa dhe MasterCard, Royal Panda hap shërbimet e saj për miliarda klientë potencialë globalë. Me një numër të madh transaksionesh ditore, mbajtësit e kartave të kreditit shpesh zgjedhin një nga markat kryesore për të depozituar fonde.

Çfarë bonusesh ofron Royal Panda?

Në Royal Panda, lojtarët marrin një pikë kompliment për çdo bast prej 10 dollarësh. Pas 100 pikëve, lojtari merr një bonus prej 1$. Faqja ofron gjithashtu bonuset e depozitave. Opsionet pa rrezik kanë përfitimet e tyre, por zbatohen kërkesat e bastit. Kumarxhinjtë duhet të lexojnë kushtet për të kuptuar se si pretendimi i një bonusi të mirëseardhjes ndikon në aftësinë e një lojtari për të tërhequr fonde.

Shanset e sporteve mund të ndikojnë gjithashtu në bastet në Royal Panda. Për fat të mirë, entuziastët e eSports që vazhdojnë të bastojnë marrin promovime, të cilat përmirësojnë përvojën e basteve. Është një mënyrë se si platforma inkurajon lojtarët të vazhdojnë të bastojnë.

Shërbimet online të basteve Royal Panda janë të njohura për promovime të gjera, të cilat rivalizojnë shumicën e platformave eSports në treg. Natyra konkurruese e biznesit detyron platformat e nivelit të lartë t'u ofrojnë klientëve promovime dhe shpërblime krijuese. Nga pikët e bonusit deri te shpërblimet e besnikërisë, Royal Panda përdor fuqinë e promovimeve për të tërhequr dhe mbajtur biznesin. Ofertat e bonusit mund të ndryshojnë.

Bonus i mirëseardhjes

Duke filluar me bonus mirëseardhjejeRoyal Panda u ofron konsumatorëve deri në 1000 dollarë. Është një nga mirëseardhjet më të larta në bastet online të eSports. Në depozitën e parë, lojtarët marrin një ndeshje 100 për qind deri në 200 dollarë. Depozita e dytë është një ndeshje 50 për qind deri në 300 dollarë. Depozita e tretë është një ndeshje tjetër 50 për qind deri në 500 dollarë. Këto bonuse të njëpasnjëshme tërheqin bastorët ndërkombëtarë që kërkojnë të shijojnë bastet e Sporteve online.

Pse të vini bast në Royal Panda?

Për vite, Royal Panda ka shfrytëzuar bonuse krijuese për të tërhequr klientët. Duke ofruar një nga strukturat më konkurruese të bonusit në të gjithë industrinë, platforma vazhdon të tërheqë dhe mbajë klientë në të gjithë globin. Me opsionin e basteve pa rrezik, lojtarët përjetojnë faqen e internetit përpara se të bastojnë fondet personale. Megjithatë, zbatohen kërkesat e bastit. Megjithatë, rishikimet në internet janë të qarta për bonuset, proceset dhe shërbimin ndaj klientit të platformës. Lojtarët janë të kënaqur me platformën në përgjithësi.

Ndërsa libri sportiv vazhdon të rritet, klientët e rinj përjetojnë angazhimin e Royal Panda për të ruajtur kërkesat e licencimit. Sipas librit sportiv, operatorët janë të përkushtuar të mbështesin kumarin e përgjegjshëm dhe integritetin operacional. Duket se e përmbush këtë premtim me vlerësime të larta në internet dhe komente pozitive nga përdorues të shumtë.

Procesi i thjeshtë i regjistrimit u jep lojtarëve mundësinë të bastojnë pasi të kenë dhënë informacionin e kërkuar dhe të pranojnë kushtet e faqes në internet. Me një bibliotekë të gjerë opsionesh eSports për të vënë bast, krijuesi i basteve ofron veprime emocionuese për baste drejtpërdrejt. Vlerësimi i tij i fortë është një tregues se sa mirë po ecën faqja në drejtim të ofrimit të shërbimeve të basteve eSports për një pjesë të madhe të konsumatorëve që janë të interesuar të bastojnë në eSports në internet.

Total score7.0

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2014
BonusetBonuset (6)
Bonus ndeshje
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (8)
Angleze
Gjermane
Japoneze
Kineze
Norvegjeze
Portugeze
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (2)
Malta Gaming Authority
UK Gambling Commission
LojëraLojëra (41)
Baccarat
Basketboll
Bejsbolli
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GODota 2
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kriketi
League of Legends
MMA
Motorsport
Poker
Poker me tre letra
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Roulette Double Wheel
Ruletë
Shah
Slotat
Snooker
Sportet dimërore
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
UFC
Valorant
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (28)
AGMO
Apple Pay
AstroPay
AstroPay Card
Bank transfer
Boleto
Credit Cards
Debit Card
DineroMail
Euteller
Fast Bank Transfer
FundSend
GiroPay
Google Pay
Instant Banking
Instant bank transfer
Lobanet
NetellerPaysafe Card
Przelewy24
SafetyPay
Skrill
Sofortuberwaisung
Todito Cash
Trustly
Ukash
eKonto
ewire
ShtetetShtetet (6)
Brazili
Gjermania
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Norvegjia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (12)
1x2Gaming
Aristocrat
Barcrest Games
Elk Studios
Evolution Gaming
Genesis Gaming
Microgaming
NetEnt
NextGen Gaming
Pragmatic Play
Rabcat
Thunderkick