Vlerësimi i librave ROX Casino

Age Limit
ROX Casino
ROX Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisa
Trusted by
Curacao

Rreth ROX Casino

ROX Casino është një nga ESports tanë të provuar dhe të besuar, është themeluar në 2017 . ROX Casino është aktualisht në 8 vend nga 10 sipas vlerësimit tonë esportranker-al.com . Ne i vlerësojmë faqet e basteve esport bazuar në vlerësimet e lojtarëve, përvojën e të gjithë basteve, zgjedhjen e lojërave, bonuset dhe shumë më tepër.

Sportet elektronike të ofruara në ROX Casino

Në ROX Casino mund të gjeni të gjitha lojërat e njohura për të bastuar: FIFA, Rocket League, NBA 2K . Kur vizitoni esportranker-al.com , mund të dëshironi patjetër të hidhni një sy në bonuset e tyre të pazgjidhura ESports .

Metodat e depozitimit pranohen në ROX Casino

Për fat të mirë, ju mund të luani nga shumë vende të ndryshme, për shembull nga . ROX Casino ka gjithashtu mënyra të ndryshme pagese për të ofruar. Sa herë që bëhet fjalë për depozitat dhe tërheqjet, në ROX Casino jeni të mirëpritur të zgjidhni nga Visa, Tether, Bitcoin, MasterCard, Skrill dhe shumë më tepër.

Pse të luani në ROX Casino ?

Ne, në ESports renditim faqet e basteve esports për ta bërë më të lehtë zgjedhjen tuaj. esportranker-al.com mund të jetë miku juaj më i mirë kur bëhet fjalë për bastet. ROX Casino u vlerësua si 8 në listën tonë, e cila dallohet për sigurinë, listën e sporteve dhe përvojën e përgjithshme të basteve.

ROX Casino kujdeset vërtet për nevojat e lojtarëve të tyre. Ata janë shumë bujarë me përzgjedhjen e tyre të lojërave, shpërblimet dhe metodat e depozitimit: Visa, Tether, Bitcoin, MasterCard, Skrill .

Nëse keni pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme ose keni nevojë për ndihmë, ju lutemi vizitoni faqet e internetit më poshtë për informacione të mëtejshme.

Total score8.0

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (15)
Baste falas
Bitcoin Bonus
Bonus cashbackBonus pa depozitëBonus referimi
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (1)
Ruse
LicencatLicencat (1)
Curacao
LojëraLojëra (49)
Live Bet on Poker
2 Hand Casino Hold'em
Andar Bahar
Auto Live Roulette
Auto Live Roulette
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
Bileta gërvishtëse
Bingo
Blackjack
Crazy Time
Deal or No Deal Live
Dream Catcher
European Roulette
FIFA
Futboll
Golden Wealth Baccarat
Gonzo's Treasure Hunt
Hokej mbi akull
Infinite Blackjack
Keno
Lightning Dice
Lightning Roulette
Live Speed Baccarat
Live Speed Blackjack
Live Super Six
Lojë shfaqje
Mahjong
Mini Baccarat
NBA 2K
Poker
Poker me tre letra
Punto Banco
Rocket League
Ruletë
Rummy
Sic Bo
Side Bet City
Slotat
Sportet virtuale
Sportive
Teen Patti
Tenisi
Texas Holdem
Video Poker
Volejbolli
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Ethereum
Litecoin
MasterCard
Piastrix
Ripple
SkrillTetherVisa
eVoucher
ShtetetShtetet (3)
Kazakistani
Rusia
Ukraina
SoftwareSoftware (34)
Amatic Industries
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Boomerang
Booongo Gaming
CT Gaming
Edict (Merkur Gaming)
Endorphina
Evoplay Entertainment
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Hacksaw Gaming
Mascot Gaming
NetEnt
Nolimit City
Play'n GO
Playson
Playtech
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SmartSoft Gaming
Spinomenal
Thunderkick
Tom Horn Enterprise
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet