Vlerësimi i librave Roku - Languages

RokuResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
Bonus
Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
Shumë Promo të ndryshme
Aplikacioni celular
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
Shumë Promo të ndryshme
Aplikacioni celular
Roku
Deposit methodsMasterCardVisaNeteller
Merr bonusin
Languages

Languages

Mbështetja gjuhësore në një faqe bastesh eSports është ndër gjërat më të rëndësishme për të cilat duhet të mendojnë bastorët. Megjithatë, shpesh është ai që njerëzit e marrin si të mirëqenë. Faqet më të mira të basteve eSport duhet të jenë në gjendje të kujdesen për njerëzit duke ofruar mundësinë për të kuptuar faqen e internetit në të cilën po luajnë.

Bastorët mund të mos i kuptojnë kërkesat e basteve, shërbimet mbështetëse, apo edhe Termat dhe Kushtet, sepse nuk ka mundësi të mjaftueshme gjuhësore. Kjo mund të çojë në mbylljen e llogarisë dhe humbjen e parave të tyre nëse thyejnë aksidentalisht rregullat për shkak të pengesave gjuhësore.

Duke qenë se Roku pranon klientë nga shumë vende, ata kanë marrë iniciativën për të vënë në dispozicion faqen e tyre të internetit në shumë gjuhë.

Këtu janë gjuhët e mbështetura nga faqja e basteve Roku eSports.

  • Portugez brazilian
  • anglisht
  • Hindi
  • japoneze
  • norvegjeze
  • portugeze
  • Spanjisht
  • turk
1xBet:Deri në 1500 € + 150 rrotullime falas
Merr bonusin
22BET
22BET:Deri në 600 dollarë
Loot.bet
Loot.bet:100 € Bonus depozite

Mos i humb këto oferta me bonus

1xBet
1xBet
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin1xBet komento
22BET
22BET
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin22BET komento
Loot.bet
Loot.bet
100 € Bonus depozite
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Merr bonusinLoot.bet komento
Close