Roku - Languages

Age Limit
Roku
Roku is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Languages

Mbështetja gjuhësore në një faqe bastesh eSports është ndër gjërat më të rëndësishme për të cilat duhet të mendojnë bastorët. Megjithatë, shpesh është ai që njerëzit e marrin si të mirëqenë. Faqet më të mira të basteve eSport duhet të jenë në gjendje të kujdesen për njerëzit duke ofruar mundësinë për të kuptuar faqen e internetit në të cilën po luajnë.

Bastorët mund të mos i kuptojnë kërkesat e basteve, shërbimet mbështetëse, apo edhe Termat dhe Kushtet, sepse nuk ka mundësi të mjaftueshme gjuhësore. Kjo mund të çojë në mbylljen e llogarisë dhe humbjen e parave të tyre nëse thyejnë aksidentalisht rregullat për shkak të pengesave gjuhësore.

Duke qenë se Roku pranon klientë nga shumë vende, ata kanë marrë iniciativën për të vënë në dispozicion faqen e tyre të internetit në shumë gjuhë.

Këtu janë gjuhët e mbështetura nga faqja e basteve Roku eSports.

  • Portugez brazilian
  • anglisht
  • Hindi
  • japoneze
  • norvegjeze
  • portugeze
  • Spanjisht
  • turk
Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (3)
Bonus të mirëpritur
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Hindi
Japoneze
Norvegjeze
Portugeze
Spanjolle
Turke
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (78)
2 Hand Casino Hold'em
Arena of Valor
Auto Live Roulette
Baccarat
Baccarat Multiplay
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste online
Bejsbolli
Biatlon
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GOCall of Duty
Caribbean Stud
Classic Roulette Live
Craps
Crazy Time
Dota 2
Dream Catcher
European Roulette
Ezugi No Commission Baccarat
Formula 1
French Roulette Gold
Futboll
Futbolli Australian
Futsalli
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Hurling
Jackpot Roulette
Karlingu
Kazino Holdem
Keno
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Lightning Dice
Lightning Roulette
Live Lightning Baccarat
Live Progressive Baccarat
Live Speed Roulette
MMA
Monopoly Live
Motorsport
Pai Gow
Poker
Poker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Rocket League
Ruletë
Rummy
Shah
Shigjetat
Sic Bo
Skvosh
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
Sportive
StarCraft 2
Surfing
Tenis tavoline
Tenisi
Texas Holdem
Unlimited Blackjack
Valorant
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (16)
AstroPay
Bank transfer
Crypto
E-wallets
EcoPayz
Flexepin
Interac
Jeton
MasterCard
MiFinity
Multibanco
Neosurf
Neteller
RuPay
SticPay
Visa
MonedhatMonedhat (13)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Forintë Hungarisht
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Lira Turke
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Reali Brazilian
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Alpha Affiliates
ShtetetShtetet (10)
Argjentina
Brazili
Guatemala
India
Kili
Kolumbia
Meksika
Panamaja
Peruja
Portugalia
SoftwareSoftware (35)
1x2Gaming
Amatic Industries
Betsoft
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
GameArt
Gamomat
Golden Hero
Habanero
Hacksaw Gaming
Kalamba Games
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
Oryx Gaming
Play'n GO
Playson
Playtech
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Red Rake Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Swintt
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet