Vlerësimi i librave Roku - FAQ

Age Limit
Roku
Roku is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

FAQ

Loja ngrin ose nuk fillon. Cfare duhet te bej?

Provoni të rifreskoni faqen. Mos u shqetësoni për humbjen e të dhënave. Loja do të rifillojë nga pika kur u ndërpre. Nëse nuk funksionon dhe shfletuesi ngrin përsëri, provo ta rifillosh. Nëse kjo nuk funksionon, provoni të pastroni cache-in e shfletuesit. Nëse asnjë nga zgjidhjet e sipërpërmendura nuk funksionon, ju lutemi kontaktoni stafin mbështetës.

Sa shpejt tërhiqen fondet?

Koha e përpunimit të kërkesave për tërheqje varion nga 0 deri në 48 orë. Tërheqjet e fondeve në fundjavë nuk lejohen. Shpejtësia e pagesës përcaktohet nga mënyra e tërheqjes që keni zgjedhur. Në shumicën e rrethanave, fondet dërgohen shpejt; për shembull, pagesat në kartat e kreditit përpunohen nga banka brenda 1-3 ditëve bankare.

Çfarë është një bast bonus?

Bastet ndodhin gjatë gjithë procesit të kumarit në lojërat e lejuara sipas kushteve të bonusit. Në bast, bastet tuaja grumbullohen derisa vlera totale e asaj shume të arrijë vlerën e synuar. Në përgjithësi është një shumë bonus e shumëzuar me shumën e bastit. Për shembull, nëse bonusi është 100 € dhe basti është 50 €, do t'ju duhet të vendosni baste në total: 100 € 50 = 5,000 € për të përfunduar bast.

Çfarë duhet të bëj nëse nuk jam në gjendje të bastoj një bonus?

Ju lutemi lexoni termat dhe kushtet e bonusit. Ndoshta po përpiqeni ta vini bast me një shkelje të kushteve. Për shembull, ju vini bast në një bast më të lartë se sa lejohet ose luani një lojë që nuk lejon bastin e bonusit. Nëse nuk ka ndonjë gabim nga ana e bastit, ata duhet të kontaktojnë menjëherë mbështetjen e klientit.

A mund të hyj në Roku nga çdo shfletues uebi?

Për shkak se sajti përdor formën më të fundit të HTML5, të gjithë shfletuesit standardë, si Firefox, Chrome dhe Safari, duhet të jenë të pajtueshëm me të. Në rast se ka ndonjë problem me shfaqjen e faqes zyrtare të internetit, kërkoni ndonjë përmirësim për shfletuesin tuaj.

Total score8.0
Përfitimet
+ Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
+ Shumë Promo të ndryshme
+ Aplikacioni celular

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (3)
Bonus të mirëpritur
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Hindi
Japoneze
Norvegjeze
Portugeze
Spanjolle
Turke
LicencatLicencat (2)
Curacao
Panama Gaming Control Board
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (78)
2 Hand Casino Hold'em
Arena of Valor
Auto Live Roulette
Baccarat
Baccarat Multiplay
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste online
Bejsbolli
Biatlon
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GOCall of Duty
Caribbean Stud
Classic Roulette Live
Craps
Crazy Time
Dota 2
Dream Catcher
European Roulette
Ezugi No Commission Baccarat
Formula 1
French Roulette Gold
Futboll
Futbolli Australian
Futsalli
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Hurling
Jackpot Roulette
Karlingu
Kazino Holdem
Keno
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Lightning Dice
Lightning Roulette
Live Lightning Baccarat
Live Progressive Baccarat
Live Speed Roulette
MMA
Monopoly Live
Motorsport
Pai Gow
Poker
Poker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Rocket League
Ruletë
Rummy
Shah
Shigjetat
Sic Bo
Skvosh
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
Sportive
StarCraft 2
Surfing
Tenis tavoline
Tenisi
Texas Holdem
Unlimited Blackjack
Valorant
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (16)
AstroPay
Bank transfer
Crypto
E-wallets
EcoPayz
Flexepin
Interac
Jeton
MasterCard
MiFinity
Multibanco
Neosurf
Neteller
RuPay
SticPay
Visa
MonedhatMonedhat (13)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Forintë Hungarisht
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Lira Turke
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Reali Brazilian
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Alpha Affiliates
ShtetetShtetet (11)
Argjentina
Brazili
Guatemala
Hungaria
India
Kili
Kolumbia
Meksika
Panamaja
Peruja
Republika Çeke
SoftwareSoftware (35)
1x2Gaming
Amatic Industries
Betsoft
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
GameArt
Gamomat
Golden Hero
Habanero
Hacksaw Gaming
Kalamba Games
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
Oryx Gaming
Play'n GO
Playson
Playtech
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Red Rake Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Swintt
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet