Roku - Bonuses

Age Limit
Roku
Roku is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Bonuses

Ofertat e bonusit janë një nga avantazhet e të luajturit në një kazino online. Kazinotë ofrojnë stimuj dhe promovime për të inkurajuar lojtarët e rinj. Për më tepër, bonuset inkurajojnë lojtarët ekzistues të vazhdojnë të luajnë.

Së pari, duhet të dini se shpërblimet i nënshtrohen disa kufijve dhe kërkesave. Merrni kohë për të lexuar termat dhe kushtet e faqes zyrtare të internetit të Roku për t'u siguruar që kuptoni se çfarë jeni dakord.

Bonusi i mirëseardhjes i përputhshëm i depozitave

Mbani një sy të ngushtë për shumat minimale të depozitave dhe kërkesat e lojës, pasi këto mund të ndikojnë në mënyrën se si aplikohen bonuset tuaja.

Bonusi i mirëseardhjes i Rokut duket standard për aq sa bonuse të mirëseardhjes shko. Faqja e basteve në internet ofron një bonus depozite të përputhur 100% deri në 300 € në depozitën e parë të bastit.

Ndërsa kjo duket fitimprurëse, mbani në mend se bastet maksimale gjatë bastit për këtë bonus është 1 €, me një kërkesë të plotë të bastit prej 40x të bonusit të depozitës. Pesha e lojërave të ndryshme në kërkesat e basteve ndryshon, ndërsa disa mund të mos kontribuojnë në të.

Fondet e lojtarit të bastit do të shpenzohen së pari gjatë lojës me një bonus aktiv. Fondet e bonusit do të shpenzohen nëse paratë e një lojtari humbasin. Zbatohen T&C të tjera.

Bonus i mirëseardhjes për depozitat sportive

Ky bonus duket mjaft standard për bonuset e mirëseardhjes. Megjithatë, ky bonus ka një kufi maksimal të ndryshëm nga bonusi i mirëpritur i depozitave të përmendur më parë.

Bonusi i mirëseardhjes sportive ende përputhet me a depozita e parë e bastit deri në 100%, por vetëm deri në 100 € me një minimum prej 10 € depozitë. Megjithatë, ky bonus ka një bast maksimal prej 5 € dhe një kërkesë falje bastesh 20 herë. Të tjera

Për të tërhequr, bastorët duhet të vënë bast vlerën e bonusit shtatë herë në një ose më shumë baste me një koeficient minimal prej 1.50. Zbatohen T&C të tjera.

50% Bonus sportiv i së premtes

Roku u ofron bastorëve një bonus sportiv prej 50% deri në 100 € për t'u përgatitur për një argëtim bastesh gjatë fundjavës.

Për t'u kualifikuar për bonus, bastorët duhet të depozitojnë të paktën 10 €. Basti maksimal për bonusin është 5 € i drejtë, me një kërkesë të plotë të bastit prej 20 herë më shumë se shuma e bonusit të marrë.

Që bastorët të tërheqin fitimet e tyre nga ky bonus, lojtarët duhet të kenë vënë bast vlerën e bonusit 7 (shtatë) herë në një ose më shumë baste me një koeficient minimal prej 1.50. Zbatohen T&C të tjera.

50% Bonus i rifreskimit të së premtes

Bastorët në Roku mund të shijojnë një të premte 50% Bonusi i ringarkimit deri në 300 €

Minimumi i depozitave që duhet të bëjnë bastet është të paktën 10 €, e cila do të krahasohet me 50%, e kufizuar në 300 €. Kërkesa maksimale për bast është 5 € e arsyeshme dhe një kërkesë e plotë e bastit prej 40x.

Peshimi i lojërave të ndryshme në kërkesat e basteve ndryshon dhe disa mund të mos kontribuojnë.

Fondet e bastit do të shpenzohen së pari me një bonus aktiv gjatë gjithë lojës. Bastorët do të shpenzojnë pagesat e bonusit nëse paratë e një lojtari humbasin. Zbatohen T&C të tjera.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (3)
Bonus të mirëpritur
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Hindi
Japoneze
Norvegjeze
Portugeze
Spanjolle
Turke
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (78)
2 Hand Casino Hold'em
Arena of Valor
Auto Live Roulette
Baccarat
Baccarat Multiplay
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste online
Bejsbolli
Biatlon
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GOCall of Duty
Caribbean Stud
Classic Roulette Live
Craps
Crazy Time
Dota 2
Dream Catcher
European Roulette
Ezugi No Commission Baccarat
Formula 1
French Roulette Gold
Futboll
Futbolli Australian
Futsalli
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Hurling
Jackpot Roulette
Karlingu
Kazino Holdem
Keno
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Lightning Dice
Lightning Roulette
Live Lightning Baccarat
Live Progressive Baccarat
Live Speed Roulette
MMA
Monopoly Live
Motorsport
Pai Gow
Poker
Poker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Rocket League
Ruletë
Rummy
Shah
Shigjetat
Sic Bo
Skvosh
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
Sportive
StarCraft 2
Surfing
Tenis tavoline
Tenisi
Texas Holdem
Unlimited Blackjack
Valorant
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (16)
AstroPay
Bank transfer
Crypto
E-wallets
EcoPayz
Flexepin
Interac
Jeton
MasterCard
MiFinity
Multibanco
Neosurf
Neteller
RuPay
SticPay
Visa
MonedhatMonedhat (13)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Forintë Hungarisht
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Lira Turke
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Reali Brazilian
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Alpha Affiliates
ShtetetShtetet (10)
Argjentina
Brazili
Guatemala
India
Kili
Kolumbia
Meksika
Panamaja
Peruja
Portugalia
SoftwareSoftware (35)
1x2Gaming
Amatic Industries
Betsoft
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
GameArt
Gamomat
Golden Hero
Habanero
Hacksaw Gaming
Kalamba Games
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
Oryx Gaming
Play'n GO
Playson
Playtech
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Red Rake Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Swintt
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet