Roku Rishikimi i basteve eSports 2024 - Bonuses

RokuResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus i mirĂ«seardhjes 100% deri nĂ« 450 €
Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
Shumë Promo të ndryshme
Aplikacioni celular
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
Shumë Promo të ndryshme
Aplikacioni celular
Roku is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Ofertat e bonusit janë një nga avantazhet e të luajturit në një kazino online. Kazinotë ofrojnë stimuj dhe promovime për të inkurajuar lojtarët e rinj. Për më tepër, bonuset inkurajojnë lojtarët ekzistues të vazhdojnë të luajnë.

Së pari, duhet të dini se shpërblimet i nënshtrohen disa kufijve dhe kërkesave. Merrni kohë për të lexuar termat dhe kushtet e faqes zyrtare të internetit të Roku për t'u siguruar që kuptoni se çfarë jeni dakord.

Bonusi i mirëseardhjes i përputhshëm i depozitave

Mbani një sy të ngushtë për shumat minimale të depozitave dhe kërkesat e lojës, pasi këto mund të ndikojnë në mënyrën se si aplikohen bonuset tuaja.

Bonusi i mirĂ«seardhjes i Rokut duket standard pĂ«r aq sa bonuse tĂ« mirĂ«seardhjes shko. Faqja e basteve nĂ« internet ofron njĂ« bonus depozite tĂ« pĂ«rputhur 100% deri nĂ« 300 € nĂ« depozitĂ«n e parĂ« tĂ« bastit.

NdĂ«rsa kjo duket fitimprurĂ«se, mbani nĂ« mend se bastet maksimale gjatĂ« bastit pĂ«r kĂ«tĂ« bonus Ă«shtĂ« 1 €, me njĂ« kĂ«rkesĂ« tĂ« plotĂ« tĂ« bastit prej 40x tĂ« bonusit tĂ« depozitĂ«s. Pesha e lojĂ«rave tĂ« ndryshme nĂ« kĂ«rkesat e basteve ndryshon, ndĂ«rsa disa mund tĂ« mos kontribuojnĂ« nĂ« tĂ«.

Fondet e lojtarit të bastit do të shpenzohen së pari gjatë lojës me një bonus aktiv. Fondet e bonusit do të shpenzohen nëse paratë e një lojtari humbasin. Zbatohen T&C të tjera.

Bonus i mirëseardhjes për depozitat sportive

Ky bonus duket mjaft standard për bonuset e mirëseardhjes. Megjithatë, ky bonus ka një kufi maksimal të ndryshëm nga bonusi i mirëpritur i depozitave të përmendur më parë.

Bonusi i mirĂ«seardhjes sportive ende pĂ«rputhet me a depozita e parĂ« e bastit deri nĂ« 100%, por vetĂ«m deri nĂ« 100 € me njĂ« minimum prej 10 € depozitĂ«. MegjithatĂ«, ky bonus ka njĂ« bast maksimal prej 5 € dhe njĂ« kĂ«rkesĂ« falje bastesh 20 herĂ«. TĂ« tjera

Për të tërhequr, bastorët duhet të vënë bast vlerën e bonusit shtatë herë në një ose më shumë baste me një koeficient minimal prej 1.50. Zbatohen T&C të tjera.

50% Bonus sportiv i së premtes

Roku u ofron bastorĂ«ve njĂ« bonus sportiv prej 50% deri nĂ« 100 € pĂ«r t'u pĂ«rgatitur pĂ«r njĂ« argĂ«tim bastesh gjatĂ« fundjavĂ«s.

PĂ«r t'u kualifikuar pĂ«r bonus, bastorĂ«t duhet tĂ« depozitojnĂ« tĂ« paktĂ«n 10 €. Basti maksimal pĂ«r bonusin Ă«shtĂ« 5 € i drejtĂ«, me njĂ« kĂ«rkesĂ« tĂ« plotĂ« tĂ« bastit prej 20 herĂ« mĂ« shumĂ« se shuma e bonusit tĂ« marrĂ«.

Që bastorët të tërheqin fitimet e tyre nga ky bonus, lojtarët duhet të kenë vënë bast vlerën e bonusit 7 (shtatë) herë në një ose më shumë baste me një koeficient minimal prej 1.50. Zbatohen T&C të tjera.

50% Bonus i rifreskimit të së premtes

BastorĂ«t nĂ« Roku mund tĂ« shijojnĂ« njĂ« tĂ« premte 50% Bonusi i ringarkimit deri nĂ« 300 €

Minimumi i depozitave qĂ« duhet tĂ« bĂ«jnĂ« bastet Ă«shtĂ« tĂ« paktĂ«n 10 €, e cila do tĂ« krahasohet me 50%, e kufizuar nĂ« 300 €. KĂ«rkesa maksimale pĂ«r bast Ă«shtĂ« 5 € e arsyeshme dhe njĂ« kĂ«rkesĂ« e plotĂ« e bastit prej 40x.

Peshimi i lojërave të ndryshme në kërkesat e basteve ndryshon dhe disa mund të mos kontribuojnë.

Fondet e bastit do të shpenzohen së pari me një bonus aktiv gjatë gjithë lojës. Bastorët do të shpenzojnë pagesat e bonusit nëse paratë e një lojtari humbasin. Zbatohen T&C të tjera.