Power Casino

Age Limit
Power  Casino
Power Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Rreth Power Casino

Power Casino është një nga ESports tanë të provuar dhe të besuar, është themeluar në 2018 . Power Casino është aktualisht në 7.5 vend nga 10 sipas vlerësimit tonë esportranker-al.com . Ne i vlerësojmë faqet e basteve esport bazuar në vlerësimet e lojtarëve, përvojën e gjithëmbarshme të basteve, zgjedhjen e lojërave, bonuset dhe shumë më tepër.

Sportet elektronike të ofruara në Power Casino

Në Power Casino mund të gjeni të gjitha lojërat e njohura për të bastuar: King of Glory, Dota 2, StarCraft 2, CS:GO, League of Legends . Kur vizitoni esportranker-al.com , mund të dëshironi patjetër të hidhni një sy në bonuset e tyre të pazgjidhura ESports .

Metodat e depozitimit pranohen në Power Casino

Për fat të mirë, ju mund të luani nga shumë vende të ndryshme, për shembull nga Turqia, Serbia, Maqedonia . Power Casino ka gjithashtu mënyra të ndryshme pagese për të ofruar. Sa herë që bëhet fjalë për depozitat dhe tërheqjet, në Power Casino jeni të mirëpritur të zgjidhni nga Skrill, Paysafe Card, Bitcoin, MasterCard, Neteller dhe shumë më tepër.

Pse të luani në Power Casino ?

Ne, në ESports renditim faqet e basteve esports për ta bërë më të lehtë zgjedhjen tuaj. esportranker-al.com mund të jetë miku juaj më i mirë kur bëhet fjalë për bastet. Power Casino u vlerësua si 7.5 në listën tonë, e cila dallohet për sigurinë, listën e sporteve dhe përvojën e përgjithshme të basteve.

Power Casino kujdeset vërtet për nevojat e lojtarëve të tyre. Ata janë shumë bujarë me përzgjedhjen e tyre të lojërave, shpërblimet dhe metodat e depozitimit: Skrill, Paysafe Card, Bitcoin, MasterCard, Neteller .

Nëse keni pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme ose keni nevojë për ndihmë, ju lutemi vizitoni faqet e internetit më poshtë për informacione të mëtejshme.

Total score7.5

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (8)
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpritur
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (13)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Italiane
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Turke
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (1)
Curacao
LojëraLojëra (43)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
Biatlon
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GOCall of DutyDota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
King of Glory
Kriketi
League of Legends
MMA
Poker
Politika
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Skijimi
Skvosh
Slotat
Snooker
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Texas Holdem
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (13)
Bitcoin
Boleto
Credit Cards
Crypto
Debit Card
E-wallets
EcoPayz
Jeton
MasterCardNetellerPaysafe CardSkrillVisa
ShtetetShtetet (54)
Argjentina
Armenia
Austria
Azerbajxhani
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Bullgaria
Danimarka
Ekuador
El Salvador
Estonia
Filipinet
Finlanda
Gjeorgjia
Honduras
Hungaria
India
Indonezia
Irlanda
Islanda
Japonia
Kanadaja
Kazakistani
Kirgistani
Kolumbia
Kosta Rika
Kroacia
Lihtenshtajni
Lituania
Malajzia
Maqedonia
Meksika
Moldavia
Norvegjia
Panamaja
Paraguaj
Peruja
Portugalia
Qipro
Republika Dominikane
Serbia
Singapor
Tajlandë
Turkmenistani
Turqia
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Venezuela
Vietnami
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (27)
1x2Gaming
Amatic Industries
Apollo Games
BGAMING
Betsoft
Booming Games
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
GameArt
Habanero
Leap Gaming
Mascot Gaming
NetEnt
Paltipus
Play'n GO
Pragmatic Play
Quickspin
Red Tiger Gaming
Spinomenal
Thunderkick
Tom Horn Gaming
VIVO Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming