Vlerësimi i librave Poker Stars

Age Limit
Poker Stars
Poker Stars is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

Rreth Poker Stars

Poker Stars është një nga ESports tanë të provuar dhe të besuar, është themeluar në undefined . Poker Stars është aktualisht në 8 vend nga 10 sipas vlerësimit tonë esportranker-al.com . Ne i vlerësojmë faqet e basteve esport bazuar në vlerësimet e lojtarëve, përvojën e të gjithë basteve, zgjedhjen e lojërave, bonuset dhe shumë më tepër.

Sportet elektronike të ofruara në Poker Stars

Në Poker Stars mund të gjeni të gjitha lojërat e njohura për të bastuar: eSports, Rainbow Six Siege, CS:GO . Kur vizitoni esportranker-al.com , mund të dëshironi patjetër të hidhni një sy në bonuset e tyre të pazgjidhura ESports .

Metodat e depozitimit pranohen në Poker Stars

Për fat të mirë, ju mund të luani nga shumë vende të ndryshme, për shembull nga . Poker Stars ka gjithashtu mënyra të ndryshme pagese për të ofruar. Sa herë që bëhet fjalë për depozitat dhe tërheqjet, në Poker Stars jeni të mirëpritur të zgjidhni nga Visa, MasterCard, Neteller, Bank transfer, Skrill dhe shumë më tepër.

Pse të luani në Poker Stars ?

Ne, në ESports renditim faqet e basteve esports për ta bërë më të lehtë zgjedhjen tuaj. esportranker-al.com mund të jetë miku juaj më i mirë kur bëhet fjalë për bastet. Poker Stars u vlerësua si 8 në listën tonë, e cila dallohet për sigurinë, listën e sporteve dhe përvojën e përgjithshme të basteve.

Poker Stars kujdeset vërtet për nevojat e lojtarëve të tyre. Ata janë shumë bujarë me përzgjedhjen e tyre të lojërave, shpërblimet dhe metodat e depozitimit: Visa, MasterCard, Neteller, Bank transfer, Skrill .

Nëse keni pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme ose keni nevojë për ndihmë, ju lutemi vizitoni faqet e internetit më poshtë për informacione të mëtejshme.

Total score8.0

Fakte të shpejta të kazinosë

BonusetBonuset (5)
Bonus nuk ka bastesh
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Rumune
Suedeze
LicencatLicencat (4)
AAMS Italy
DGOJ Spain
Malta Gaming Authority
Official National Gaming Office
LojëraLojëra (35)
Live 3 Card Brag
2 Hand Casino Hold'em
Auto Live Roulette
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Bejsbolli
Biatlon
Blackjack
Boks
CS:GO
Classic Roulette Live
Flop Poker
Futboll
Futboll Amerikan
Futsalli
Hendboll
Hokej mbi akull
Kazino Holdem
Kriketi
Lightning Roulette
Live American Blackjack
MMA
Poker
Poker me tre letra
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Tenisi
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (14)
Apple Pay
Bank transfer
Credit Cards
Debit Card
MasterCardMuchBetterNetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Swish
Trustly
Visa
WebMoney
ShtetetShtetet (1)
Rumania
SoftwareSoftware (13)
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
EGT Interactive
Elk Studios
Evolution Gaming
NetEnt
Nyx Interactive
Play'n GO
Playtech
Pragmatic Play
Stakelogic
Thunderkick
Yggdrasil Gaming