Vlerësimi i librave Pixel.bet - Games

Pixel.betResponsible Gambling
CASINORANK
9.1/10
Bonus100% bonus mirëseardhjeje
Bonuset e mëdha
Dizajn i pastër
Shanset më të mira të basteve
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Bonuset e mëdha
Dizajn i pastër
Shanset më të mira të basteve
Pixel.bet
100% bonus mirëseardhjeje
Deposit methodsSkrillVisaTrustlyNeteller
Merr bonusin
Games

Games

Pixel.bet është një ofrues kryesor i sporteve elektronike, duke ofruar një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të lojërave të njohura esports për të bastuar. Të gjitha lojërat tuaja të preferuara, duke përfshirë Dota 2, Overwatch, Valorant, StarCraft 2, Hearthstone , janë të disponueshme në platformën e tyre. Me një ndërfaqe miqësore për përdoruesit dhe një përkushtim për të ofruar një eksperiencë të pandërprerë të basteve esports, Pixel.bet është zgjedhja perfekte si për bastet me përvojë, ashtu edhe për ata të sapoardhur në skenë.

Sportet elektronike më të njohura

Jo vetëm që është Counter-Strike: Global Offensive një nga gjuajtësit më ikonë të personit të parë në botë, por është gjithashtu aksioni më i popullarizuar i basteve eSports në PixelBet. Do të zbuloni ndeshje të ndryshme të luajtshme për të gjitha lojërat, duke përfshirë turne të rëndësishëm si CS: GO Kampionati i madh dhe Blast Premier Series.

Kur krahasohet me mesataren për industrinë, tregjet e basteve konsiderohen të jenë të moderuara dhe konkurruese. Përveç situatës konvencionale të basteve për fituesin e ndeshjes, do të ketë nga pesë deri në njëzet tregje alternative të basteve në dispozicion, në varësi të ngjarjes dhe ndeshjes.

Pixel.Bet mbulon gjithçka që i nevojitet një bastuesi rastësor ose i shpeshtë në lidhje me aktivitetin CS: GO, edhe pse padyshim nuk është vendi për të kërkuar baste të veçanta.

Bast Live

Një buton ju çon në mundësitë e basteve të drejtpërdrejta menjëherë nga faqja kryesore, duke e bërë këtë një faqe të shkëlqyeshme për bastet në esports. Këtu, ju mund të merrni një fletushkë mbi rezultatet e ndeshjeve që luhen aktualisht. Bastet e drejtpërdrejta kërkojnë një shqyrtim të plotë të informacionit të disponueshëm në faqen e internetit. Statistikat ofrojnë informacione të tilla si rezultatet e ndeshjeve të fundit dhe përqindja e fitoreve të arritura nga secila palë. Për të kaluar një milje shtesë, hetoni skuadrat në faqet e internetit alternative.

PixelBet ofron tregje të gjera për bastet e-sportive, me fituesin e ndeshjes që shërben sërish si zgjedhja kryesore. Nuk ka ende asnjë bast 'barazim' të përfshirë në këtë bast. Ju gjithashtu mund të bëni një bast 2-kahëshe ose 3-kahëshe se cila skuadër do të ketë më shumë vrasje në një lojë konkurruese të Dota 2. Libërbërësi juaj duhet të rimbursojë paratë tuaja nëse vendosni një bast 2-kahëshe dhe loja përfundon në barazim .

PixelBet's zona e basteve live ka një sërë tregjesh bastesh, duke përfshirë atë se cili ekip do të grumbullojë më shumë kazerma. Një treg për bastet nëse rezultatet përfundimtare do të jenë të sakta do të jetë gjithashtu i disponueshëm dhe ai do të zhvillohet ndërsa skuadrat shënojnë gola.

Është e rëndësishme të theksohet se bastet shpesh vihen në pritje ndërsa lojërat përparojnë. Kjo për shkak se ndryshimet e rëndësishme në lojë bëjnë të nevojshme që krijuesi i basteve të rillogarisë shanset. Kjo është arsyeja pse është e rëndësishme të kontrolloni dy herë bastet tuaja sa më shpejt të jetë e mundur.

Gjithashtu, PixelBet ofron transmetim të drejtpërdrejtë Twitch të ngjarjeve të sporteve elektronike për klientët e tij që t'i shijojnë gjatë basteve në aksion. Vlen të përmendet se opsioni i transmetimit të drejtpërdrejtë të librit sportiv mund të përdoret edhe përpara se një lojtar të regjistrojë një llogari. Kur shërbimi i transmetimit të drejtpërdrejtë është në linjë, shikuesit mund të zgjedhin nga disa komentues; këta komentues duhet të flasin rrjedhshëm në një gjuhë që shikuesit mund ta kuptojnë.

Liga e Legjendave

Ajo u lirua për herë të parë në tetor 2009, por që atëherë, Popullariteti i League of Legends (LoL), i njohur shpesh si Liga, është rritur në qiell. PixelBet ofron gjithashtu një shumëllojshmëri të gjerë të tregjeve të League of Legends dhe një përzgjedhje bujare çmimesh.

Spektatorët e të gjitha brezave e shohin League of Legends (LoL) magjepsëse për shkak të shpejtësisë së shpejtë të lojës dhe theksit në punën ekipore në një mjedis RTS.

Ju mund të bastni në shumë lojëra, veçanërisht në raundet para Botës. Çdo vit, lojtarët dhe ekipet më të mëdha të League of Legends nga e gjithë bota konkurrojnë në Kampionatin Botëror për të përcaktuar se kush do të kurorëzohet kampion i të gjithë lojës.

Trima

VALORANT qitës në personin e parë, i zhvilluar nga Riot Games, është i dashuri aktual i skenës konkurruese të lojërave. Ka jehonë të Counter-Strike: Global Offensive, Overwatch dhe League of Legends në përzierjen inovative të të shtënave taktike dhe karaktereve unike të lojës.

Lojtarët e të dyja ndeshjeve e kanë përqafuar VALORANT-in me krahë hapur. Shikimet e Peak Twitch për lojën ishin mbi 1.7 milion, dhe miliona lojtarë ende identifikohen çdo javë për të avancuar në nivelet VALORANT. Vëmendja e kësaj shikueshmërie masive është zhvendosur te biznesi VALORANT esports me rritje të shpejtë dhe bastet Valorant.

Bastet duhet të vendosen në turnetë kryesore VALORANT, duke përfshirë turneun e kampionëve, Game Changers, Red Bull Campus Clutch dhe Conquerors Championship.

FIFA

Një nga Esportet më emocionuese dhe emocionuese për të parë është FIFA. Duke parë konkurrencën e profesionistëve FIFA, pasi ata kontrollojnë pa mundim lojtarët e tyre dhe shënojnë gola të pabesueshëm, është emocionuese.

Është një sport i mrekullueshëm sepse lojtarët dhe ekipet më të mira konkurrojnë në një mjedis që duket shumë i vërtetë. Shumë po ndodhin, kështu që është emocionuese si për lojtarët fillestarë ashtu edhe për lojtarët me përvojë.

Për shkak të rritjes meteorike të FIFA Esports, viti 2022 do të shohë tre turne të mëdha të mbajtura nga FIFA: FIFAe Club Series 2022, FIFAe Nations Series 2022 dhe FIFAe World Cup 2022.

DotA 2

Dota 2 është një lojë strategjike në kohë reale që kërkon një nivel të lartë të largpamësisë strategjike, njohuri unike individuale dhe përpjekje bashkëpunuese.

Shumica dërrmuese e bastebërësve esports marrin baste në ndeshjet DotA 2. Bastet kokë më kokë në ndeshjet e entiteteve dhe kampionët e turneut, si The Invitational, është një shembull i disa aksioneve të ofruara për këto gara një herë.

Një shumëllojshmëri e gjerë opsionesh janë të disponueshme për ata që janë të interesuar në bastet e drejtpërdrejta në Dota 2. Bastet në lojë janë më emocionuese se bastet para ndeshjes, sepse ju duhet të vazhdoni me veprimin ndërsa shpaloset dhe të përshtatni strategjinë tuaj të basteve me rezultatet e ndeshjeve individuale , e cila është veçanërisht e rëndësishme në Dota.

Call of Duty

Call of Duty është një markë e njohur. Ajo vazhdon të shkojë pas vendit të parë pavarësisht ardhjes së rivalëve të rinj, të frikshëm. Shkallët konkurruese dhe të ngjarjeve në skenën e esports Call of Duty janë në nivelin më të lartë të të gjitha kohërave. Prandaj, kumari në lojërat Call of Duty po rritet ndjeshëm.

Call of Duty League (CDL) ka rigjallëruar industrinë e esports, e cila ka qenë atje për një kohë, por është injoruar kryesisht deri vonë.

Ka një shans të mirë që Call of Duty League të pushtojë industrinë e esports kur të nisë përfundimisht. Përveçse është jashtëzakonisht i suksesshëm, ai punëson çdo lojtar kryesor të Call of Duty dhe i trajton anëtarët e ekipit të tij si partnerë të plotë.

1xBet:Deri në 1500 € + 150 rrotullime falas
Merr bonusin
22BET
22BET:Deri në 600 dollarë
Loot.bet
Loot.bet:100 € Bonus depozite
Pixel.bet Udhëtim drejt eSports Prominence
2022-06-16

Pixel.bet Udhëtim drejt eSports Prominence

Diku në fillim të janarit të vitit 2018, Pixel.bet bëri të ditur pretendimin e tij në skenën e basteve eSports pasi hapi një faqe të dedikuar bastesh eSports. Pixel.bet synoi vetëm tregun evropian gjatë viteve të tij të hershme, duke operuar nën një licencë lojrash Curacao. Kjo do të thoshte që ofruesi i basteve nuk ishte i disponueshëm në MB sepse nuk kishte një licencë nga Komisioni i Lojërave të fatit në Mbretërinë e Bashkuar në atë kohë.

Mos i humb këto oferta me bonus

1xBet
1xBet
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin1xBet komento
22BET
22BET
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin22BET komento
Loot.bet
Loot.bet
100 € Bonus depozite
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Merr bonusinLoot.bet komento
Close