Pixel.bet

Age Limit
Pixel.bet
Pixel.bet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
Trustly
Trusted by
Swedish Gambling Authority

Pixel.bet

PixelBet është një nga libraritë e specializuar në bastet esports dhe pjesa më e madhe e vëmendjes së saj është e drejtuar në tregun evropian. PixelBet është një operator potencial që ia vlen të kontrollohet nëse jeni të interesuar të provoni një shërbim të specializuar esports në të ardhmen.

Në vlerësimet tona për PixelBet, ne do të mbulojmë faktet themelore në lidhje me krijuesin e basteve. Gjithçka që duhet të dini, nga metodat e shumta që mund të vini në kontakt me shërbimin ndaj klientit deri te ofertat e shumta të bonuseve të disponueshme tani, përfshihet në këtë artikull të vetëm për lehtësinë tuaj. Përveç ofertave të shërbimit të kazinosë PixelBet të lançuar së fundmi, ne do të shqyrtojmë tërësisht tregjet e gjera të sporteve elektronike të libralidhësit.

Pse të luani në PixelBet?

PixelBet, një nga operatorët më të fundit në internet eSportsbook, ka pasur kohë të studiojë biznesin e basteve sportive dhe të shohë një mundësi në sektorin e esports. Kjo është arsyeja pse bookie ofron një zonë kazino dhe esports për t'ju dhënë diçka tjetër për të provuar.

Faqja e PixelBet ofron një dizajn ngjyrë vjollce dhe lidhje me e-sportet dhe platformat e kazinosë. Faqja e sporteve elektronike ka qasje të shpejtë në kategoritë e lojërave të njohura konkurruese, duke përfshirë Counter-Strike: Global Offensive, Valorant, Call of Duty, FIFA dhe Dota 2.

Edhe pse ata kanë qenë vetëm për një kohë të shkurtër, PixelBet ofron shanse konkurruese. Rrallëherë shanset bien nën 93%, megjithatë ai diapazon është i disponueshëm. Përkushtimi i PixelBet për të qenë një faqe bastesh e nivelit më të lartë tregohet në faktin se çmimet e tij janë zakonisht më të ulëta se ato të basteshkruesve të njohur.

Total score9.1

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (1)
Bonus të mirëpritur
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Suedeze
LicencatLicencat (1)
Swedish Gambling Authority
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (1)
Trustly
ShtetetShtetet (6)
Brazili
Franca
Japonia
Malta
Norvegjia
Suedia
eSportseSports (8)