Vlerësimi i librave Parimatch

ParimatchResponsible Gambling
CASINORANK
8.47/10
Bonus
Një përzgjedhje e gjerë e basteve sportive
Rezultatet e drejtpërdrejta dhe statistikat e drejtpërdrejta
Kazino online dhe live
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Një përzgjedhje e gjerë e basteve sportive
Rezultatet e drejtpërdrejta dhe statistikat e drejtpërdrejta
Kazino online dhe live
Parimatch
Deposit methodsMasterCardVisa
Merr bonusin
Bonuses

Bonuses

Nga bonuset e besnikërisë deri te pikët bonus, bastorët e Parimatch gëzojnë disa promovime, të cilat përmirësojnë përvojën e lojërave të fatit. Në një treg të ngopur, promovimet e librarive janë konkurruese në industri. Duke ofruar promovime unike, libri sportiv vazhdon të tërheqë konsumatorët që frekuentojnë faqen e internetit.

Bonusi i mirëseardhjes

Parimatch është i shtrirë bonus mirëseardhjeje përfshin një ndeshje 100 për qind. Nuk nevojitet asnjë kod promocional për ta marrë atë sepse bonusi i mirëseardhjes vlen për llogarinë e çdo regjistrues të ri pas depozitimit të parë. Depozita minimale është vetëm 20 dollarë, por bonusi 150 përqind mund të shkojë deri në 1500 dollarë. Lojtarët mund të bastojnë në fundjavë dhe të marrin deri në 20 për qind para për humbjet deri në 50 dollarë.

Bast në mënyrë të përsëritur për një shans për të fituar një çmim të parë. Me një bonus minimal prej 350 dollarësh, lojtarët mund të bastojnë 30 herë një depozitë për një shans për një bonus kazino deri në 150,000 dollarë. Bonuset dhe promovimet mund të ndryshojnë dhe zbatohen kushtet. Është jetike të rishikoni kushtet përpara se të pranoni një promovim ose bonus në çdo faqe interneti të basteve eSports. Aplikohen kërkesat e bastit.

Promovimet i lejojnë lojtarët të luajnë pa rrezik dhe të mësojnë se si funksionon platforma përpara se të shpenzojnë fondet personale në shanset e basteve eSports. Si një pjesë thelbësore e përvojës, bonuset i ofrojnë lojtarit një mundësi emocionuese për të shijuar bastet eSports online.

Games

Games

Parimatch është një ofrues kryesor i sporteve elektronike, duke ofruar një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të lojërave të njohura esports për të bastuar. Të gjitha lojërat tuaja të preferuara, duke përfshirë Dota 2, CS:GO, eSports, King of Glory, League of Legends , janë të disponueshme në platformën e tyre. Me një ndërfaqe miqësore për përdoruesit dhe një përkushtim për të ofruar një eksperiencë të pandërprerë të basteve esports, Parimatch është zgjedhja perfekte si për bastet me përvojë, ashtu edhe për ata të sapoardhur në skenë.

+37
+35
Mbylle

Software

Për t'u ofruar klientëve të tij një përzgjedhje të gjerë lojërash, Parimatch bashkëpunon me liderët e industrisë në zhvillimin e softuerit. Sa i përket softuerit, emra të tillë si janë ndër më të njohurit, për shkak të veçorive të tyre moderne dhe lojërave me cilësi të lartë.

Payments

Payments

Si një markë e mirënjohur në bastet eSports, faqja e internetit ka një komunitet të madh entuziastësh të eSports që gëzojnë shanset konkurruese të libralidhësve në turnetë globale të eSports. Parimatch thekson garat që përmbajnë tituj të njohur.

Regjistruesit e rinj janë të etur të depozitojnë fonde për të bastuar në lojërat ndërkombëtare, të cilat shfaqin ekipe ikonike dhe lojtarë individualë. Duke bashkëpunuar me markat financiare të respektuara mirë, Parimatch ofron një përvojë të pandërprerë transferimi fondesh.

Metodat e pagesës Parimatch përfshijnë MasterCard, Visa, kriptomonedhë, kuletat dixhitale dhe opsionet e tjera të njohura të pagesës. Për të depozituar, bastorët duhet të regjistrohen pasi të regjistrohen dhe të gjejnë butonin e depozitimit. Pas shqyrtimit dhe zgjedhjes së një prej mënyrave të pagesës të disponueshme të faqes në internet, mbajtësi i llogarisë mund të fusë një shumë për të depozituar, të plotësojë detajet e depozitës dhe të konfirmojë pagesën.

Kuletat dixhitale në përgjithësi ofrojnë transferta të menjëhershme të fondeve. Metodat e tjera mund të kërkojnë deri në 10 minuta ose më shumë për t'u pasqyruar në llogarinë e një përdoruesi. Afati kohor për depozitat varet nga opsioni bankar.

Kriptomonedha është një shtesë e mirëpritur për një Opsionet e pagesës së bastdhënësit esports. Bastet me fondet kripto ofrojnë një masë anonimati. Bazuar në blockchain, transferimet e kriptove konsiderohen të sigurta dhe të sigurta. Për ata që duan të luajnë kumar privatisht, kriptovaluta është një metodë e vlefshme pagese për bastorët që duhet të marrin në konsideratë.

Deposits

Është e thjeshtë dhe e shpejtë të shtoni një depozitë në llogarinë tuaj në Parimatch . Parimatch pranon shumë metoda të ndryshme depozitimi, duke përfshirë MasterCard, Visa, EcoPayz, MuchBetter, Bitcoin dhe shumë të tjera. Ekipi i Parimatch është i përkushtuar për ta bërë të thjeshtë dhe të sigurt për përdoruesit e tyre që të financojnë llogaritë e tyre duke përdorur ndonjë nga opsionet e shumta të depozitave që ofrojnë. Falë përpunimit të shpejtë të pagesave të Parimatch , mund të filloni menjëherë të vini baste në lojërat tuaja të preferuara eSports.

Withdrawals

Ekzistojnë disa mënyra tërheqjeje të disponueshme për të tërhequr fitimet tuaja nga llogaria juaj e eSports në Parimatch . Tërheqjet në Parimatch gjithashtu përpunohen shpejt dhe me efikasitet, kështu që ju mund t'i merrni fitimet tuaja në kohë. Është e rëndësishme të theksohet se metodat specifike të tërheqjes mund të kërkojnë kohë më të gjata përpunimi dhe tarifat përkatëse. Në rast të pyetjeve ose shqetësimeve në lidhje me procesin e tërheqjes, mund të mbështeteni gjithmonë te ekipi i mbështetjes së klientit Parimatch për të marrë ndihmën e nevojshme.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Parimatch bën një përpjekje shtesë kur bëhet fjalë për sigurinë e përdoruesve të tij. Ofruesi ndjek të gjitha rregullat dhe udhëzimet strikte për lojërat e sigurta dhe të përgjegjshme në internet. Parimatch është i licencuar dhe i rregulluar nga autoritete me reputacion të lojërave, gjë që ndihmon për të siguruar që ofruesi të funksionojë në mënyrë të drejtë dhe transparente.

Licencat

Security

Siguria është përparësia kryesore në Parimatch . Të gjitha informacionet e klientit dhe transaksionet financiare janë të koduara duke përdorur teknologji të nivelit të lartë. Kjo siguron që askush nuk mund të ketë akses në informacionin e dërguar dhe marrë midis pajisjes suaj dhe kompjuterëve të ofruesit të shërbimit, sepse të gjitha të dhënat mbrohen gjatë transportit.

Responsible Gaming

Për sa i përket eSports, Parimatch i jep përparësi inkurajimit të lojës etike dhe ofrimit të burimeve të ndryshme për të ndihmuar bastuesit të bastojnë me përgjegjësi. Ju lutemi vizitoni faqet e mëposhtme për më shumë burime mbi lojërat e përgjegjshme dhe trajtimin e varësisë: * GamCare * Gamble Aware * Kumarxhinj Anonimë

About

About

Si një nga prodhuesit më të vjetër të basteve elektronike të Evropës Lindore, Parimatch ofron bastet online eSports shërbime në Bjellorusi, Qipro, Rusi dhe Kazakistan, sipas Bookmaker.bet. Që nga viti 2000, prania në internet e faqes në internet ka vazhduar të angazhojë fansat e eSports në rajon.

Duke operuar rreth 400 institucione me bazë tokësore dhe një nga faqet më të njohura të basteve esports në Evropë, Parimatch ofron shanse konkurruese të bastbërësit eSports për të bastuar në lojëra video në ngjarje dhe turne të mëdha virtuale.

Operuar nën biznesin Suncast Future, Parimatch është i licencuar në Curacao, me numër licence 1668/JAZ. Pas rregulloreve të licencimit, faqja e internetit i përmbahet proceseve strikte për zbatimin e administrimit të shëndoshë etikisht.

Shqyrtimet në internet kanë qenë tradicionalisht pozitive, me faqen e internetit që ka marrë 7.8/10 yje në faqen e rishikimit të Bookmakers. Sidoqoftë, rishikimet e fundit në internet po shfaqen në lidhje me vonesat e tërheqjes së librit sportiv. Sidoqoftë, shërbimi ndaj klientit Parimatch ka qenë i përgjegjshëm ndaj komenteve, duke ofruar të adresojë shqetësimet e klientëve.

Me vendndodhjet e zyrave në Gjeorgji, Poloni dhe vende të tjera të Evropës Lindore, bastet online të Parimatch u sjellin përdoruesve të saj të internetit shanse konkurruese për bastet e lojërave video. Vlerësimi i mirë i librit sportiv në internet është dëshmi e jetëgjatësisë dhe aftësisë së tij për të tërhequr baste të rinj dhe me përvojë në eSports. Mosha e tij e basteve të lojërave elektronike fillon në 18 vjeç, duke lejuar akses për një numër të madh të apasionuarish ndaj eSports në rajon. Regjistrimi për një llogari në faqen e internetit është një proces i thjeshtë.

Esportet e ofruara në Parimatch

Të regjistruarit thjesht klikojnë butonin e regjistrimit, ndjekin udhëzimet për të futur informacionin dhe bien dakord me termat dhe kushtet e librit sportiv. Libërbërësi ofron opsione depozitash nga ofrues të mirënjohur të pagesave në internet, duke e bërë procesin e transferimit të fondeve të lehtë për t'u lundruar.

Gjatë regjistrimit, lojtarët mund të pranojnë bonuse të mirëseardhjes dhe çmime të tjera promovuese për të shijuar bastet pa rrezik. Bonuset vijnë me kërkesat e basteve përpara tërheqjes. Është thelbësore të lexoni kushtet e faqes së internetit dhe kushtet e bonusit të mirëseardhjes përpara se të pranoni.

CS: shko

Një nga titujt më të njohur të turneut eSports, loja vë dy skuadra kundërshtare të kundër-terroristëve dhe terroristëve kundër njëri-tjetrit në një betejë me fituesit deri në vdekjen virtuale. Mënyrat e lojës përfshijnë terroristët që vendosin bomba dhe kundër-terroristët që shpëtojnë pengjet. Me nëntë mënyra të lojës, lojtarët përjetojnë një lojë unike në secilën prej tyre. Modalitetet e komunitetit ofrojnë harta të personalizuara dhe variacione të tjera për turnetë. Parimatch u ofron kumarxhinjve mundësi emocionuese bastesh CS: GO online.

FIFA

Me një ndjekës global, Video lojë virtuale FIFA është një preferuar ndërkombëtar, i cili është i përsosur për baste në eSports. Electronic Arts zhvilloi titullin për të përmbushur nevojat e lojërave në 51 vende duke e përkthyer lojën në 18 gjuhë të ndryshme. Si loja më e shitur e eSports, titulli është renditur në Rekordet Botërore Guinness. Që nga viti 2021, ai ka shitur mbi 325 milionë kopje, duke tejkaluar titujt e tjerë në treg.

Pse të bastni në Parimatch?

Me një rekord të gjatë eksperience në eSports, bastet në Parimatch u ofrojnë evropianolindorëve një platformë tërheqëse dhe teknikisht të shëndoshë. I licencuar dhe i rregulluar, biznesi u përmbahet rregulloreve dhe kërkesave strikte për lojërat e fatit të përgjegjshëm.

Me një vlerësim të mirë në internet, krijuesi i basteve elektronike esports në internet vazhdon të marrë vlerësime të përgjithshme pozitive. Ndërsa rritet, klientët e rinj gëzojnë një shumëllojshmëri të gjerë bonusesh dhe promovimesh. Bastet pa rrezik vijnë me përfitimet e tyre.

Faqja e internetit është e thjeshtë për t'u naviguar dhe e lehtë për t'u bashkuar. Procesi i regjistrimit kërkon vetëm disa klikime për të filluar bastet. Pasi të konfirmohet, një mbajtës i llogarisë mund të vë bast në një mori ngjarjesh dhe turnesh të përditshme të sporteve elektronike. Me një depozitë minimale prej vetëm 20 dollarësh, nuk ka asnjë pengesë për të filluar pjesëmarrjen në bastet e eSports, të cilat po bëhen shpejt një fenomen global.

Edhe pse disa recensues ulin vlerësimin ndryshe të fortë, Parimatch është një faqe interneti popullore me oferta të fuqishme eSports për bastorët. Vendi i saj afatgjatë në peizazhin e basteve në Evropë është një tregues i pozitës së favorizuar të platformës midis bastorëve eSports nga rajoni. Me mbështetje shembullore ndaj klientit, platforma tregon një angazhim për të adresuar shqetësimet e klientëve. Libërbërësi eSports ofron shanse konkurruese për baste online.

Fakte te shpejta

Viti i themelimit: 2020
Faqja e internetit: Parimatch

Account

Krijimi i një llogarie me Parimatch është jashtëzakonisht i lehtë. Për të shijuar lojërat dhe turnet e eSports, thjesht vizitoni faqen e tyre të internetit, plotësoni formularin e regjistrimit dhe filloni!

Support

Nëse keni probleme me një problem të lidhur me eSports, shërbimi i klientit i Parimatch është aty për t'ju ndihmuar. Stafi i ofruesit mund t'u përgjigjet pyetjeve tuaja dhe t'ju ndihmojë menjëherë.

Bisedë e drejtpërdrejtë: Yes

Tips & Tricks

  • Ndiqni ngjarjet dhe tendencat aktuale të botës eSports. Nëse doni të dini se kur ekipet dhe lojtarët tuaj të preferuar do të marrin pjesë në turnetë dhe ngjarjet e ardhshme, ndiqni ato në mediat sociale. * Përfitoni sa më shumë nga bonuset dhe ofertat speciale. Si një shërbim lider i lojërave, Parimatch u ofron shpesh përdoruesve të rinj dhe atyre që kthehen bonuse speciale. Mund të gjeni ofertat më të përditësuara duke kontrolluar faqen e promovimeve Parimatch . * Menaxhoni paratë tuaja me përgjegjësi. Bërja dhe mbajtja e një buxheti mund t'ju pengojë të humbni më shumë para sesa mund të përballoni. * Informohuni dhe mos humbisni lajmet më të fundit. Për të rritur shanset për të fituar një bast me Parimatch , rekomandohet të kryhen kërkime mbi ekipet dhe lojtarët e përfshirë dhe statistikat e tyre të fundit të performancës. * Kontrolloni gjithmonë shanset e Parimatch përpara se të vendosni një bast. Vazhdimi me shanset, tregjet dhe veçoritë më të fundit është i rëndësishëm nëse doni të përfitoni sa më shumë nga bastet tuaja në eSports.

Promotions & Offers

Bastorët e rinj dhe aktualë të eSports mund të përfitojnë nga një gamë e gjerë ofertash dhe bonusesh nga Parimatch . Ju mund t'i jepni një shtysë basteve tuaja eSports duke marrë disa promovime interesante të ofruara nga Parimatch - veçanërisht ato me terma dhe kushte të shkëlqyera.

1xBet:Deri në 1500 € + 150 rrotullime falas
Merr bonusin
22BET
22BET:Deri në 600 dollarë
Loot.bet
Loot.bet:100 € Bonus depozite
Parimatch largohet nga Rusia, zgjerohet në Indi
2022-06-09

Parimatch largohet nga Rusia, zgjerohet në Indi

Parimatch është ndër faqet më të mira të basteve esport që është e besueshme, ku lojtarët mund të vendosin gjithmonë baste në esportet, turnetë ose klubin e tyre të preferuar të futbollit. Parimatch ofron baste të drejtpërdrejta, lajme të vazhdueshme sportive dhe renditje të kampionateve. Ofruesi i basteve gjithashtu ofron statistika të detajuara dhe analiza ditore. Gjuajtësit mund të bastojnë në mbi njëzet sporte nga më shumë se pesëdhjetë vende. Këto ngjarje mbulojnë mbi dyqind liga që kanë më shumë se 500 ngjarje sportive ditore.

Mos i humb këto oferta me bonus

1xBet
1xBet
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin1xBet komento
22BET
22BET
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin22BET komento
Loot.bet
Loot.bet
100 € Bonus depozite
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Merr bonusinLoot.bet komento
Close