Pagesat e shpejta

Sapo një lojtar të ketë fituar një bast dhe t'i shohë ato fitime të shfaqen në bilancin e llogarisë së faqes së tij të basteve, është e natyrshme që të dëshirojmë të keni akses në ato fonde sa më shpejt që të jetë e mundur. Koha që duhet që tërheqjet të përpunohen nga faqet e basteve me pagesë të shpejtë ndryshon ndjeshëm në të gjithë industrinë e basteve, me disa sajte që janë më të shpejta se të tjerat.

Flag

Kazinotë më të mira

al Country FlagCheckmark

1xBet

al Country FlagCheckmark
BonusDeri në 1500 € + 150 rrotullime falas
Show less...Shfaq më shumë
Merr bonusin
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve
Show less...
Shfaq më shumë
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve

Bota e sporteve elektronike mund të jetë shumë konfuze për ata që nuk janë mësuar me të. Megjithatë, askush nuk mund ta mohojë se është gjithashtu shumë emocionuese dhe interesante. E njëjta gjë mund të thuhet për kazinotë në internet.

BonusDeri në 600 dollarë
Show less...Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive
Show less...
Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive

22Bet është në funksion që nga viti 2017. Është në pronësi të TECHSOLUTIONS NV, një organizatë me bazë në Curacao. Falë licencës së saj të lojërave të fatit Curacao që është e vlefshme deri më 23 nëntor 2023, shumica e lojtarëve në internet e gjejnë atë të sigurt sepse qeveria e Curacao vlerësohet shumë në peizazhin e lojërave në internet.

Bonus100% deri në 100 € + 150 rrotullime falas
Show less...Shfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit
Show less...
Shfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit

BetWinner është në pronësi dhe menaxhuar nga Marikit Holdings Limited dhe është themeluar në vitin 2018. Kjo e bën faqen një nga më të rejat në treg. Selia e kompanisë është gjithashtu e vendosur në vendin e Qipros.

Show less...Shfaq më shumë
 • Jackpote ditore
 • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
 • 1000+ lojëra elektronike
Show less...
Shfaq më shumë
 • Jackpote ditore
 • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
 • 1000+ lojëra elektronike

Asnjëherë më parë nuk ka pasur një kohë kaq emocionuese për bastet e lojërave elektronike në internet, me rreth 454 milionë njerëz që shikuan esports në vitin 2019. Ky audiencë pritej të arrinte në 728.8 milionë, falë faqeve kryesore të basteve esports si BetVictor.com. Libri i sporteve i ka rrënjët që nga Victor Chandler në 1946 si një nga faqet më të vjetra të basteve. BetVictor u zgjerua për të lançuar versionin e saj online në fillim të viteve 2000. Nuk duhet të jetë për t'u habitur që këta njerëz i njohin të gjitha gjërat në industrinë e lojërave të fatit dhe kështu vetëm mund t'u ofrojnë lojtarëve të njëjtën gjë. E regjistruar zyrtarisht në Gjibraltar, BetVictor mban licenca lojrash nga Ontario, Kanada, Britania e Madhe dhe Irlanda. Origjina evropiane mund të jetë një arsye e madhe që ky titullar përmban shumë liga evropiane dhe librin e tij të plotë sportiv.

Show less...Shfaq më shumë
 • Një përzgjedhje e gjerë e basteve sportive
 • Rezultatet e drejtpërdrejta dhe statistikat e drejtpërdrejta
 • Kazino online dhe live
Show less...
Shfaq më shumë
 • Një përzgjedhje e gjerë e basteve sportive
 • Rezultatet e drejtpërdrejta dhe statistikat e drejtpërdrejta
 • Kazino online dhe live

Si një nga prodhuesit më të vjetër të basteve elektronike të Evropës Lindore, Parimatch ofron bastet online eSports shërbime në Bjellorusi, Qipro, Rusi dhe Kazakistan, sipas Bookmaker.bet. Që nga viti 2000, prania në internet e faqes në internet ka vazhduar të angazhojë fansat e eSports në rajon.

Show less...Shfaq më shumë
 • Kazino bastesh sportive
 • Gamë e gjerë softuerësh
 • Shpërblime të larta
Show less...
Shfaq më shumë
 • Kazino bastesh sportive
 • Gamë e gjerë softuerësh
 • Shpërblime të larta

Ndërsa sportet elektronike nuk kanë ushtruar gjithmonë të njëjtin ndikim në jetën e bastorëve si tani, ata gjithmonë kanë fituar admirim. Ndërsa Esports u rrit në popullaritet, po ashtu u rrit edhe mjedisi përreth. Bastet e sporteve fituan shpejt popullaritet dhe vazhduan të rriteshin në popullaritet krahas Esports në përgjithësi.

Bonus100% deri në 300 € + 50 rrotullime falas
Show less...Shfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe e metodave të depozitimit
 • Bonuset ekskluzive
 • Shanse të mëdha esport
Show less...
Shfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe e metodave të depozitimit
 • Bonuset ekskluzive
 • Shanse të mëdha esport

CyberBet është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2015 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, CyberBet është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

Show less...Shfaq më shumë
 • Bisedë e drejtpërdrejtë shumëgjuhëshe 24/7
 • Lojëra miqësore me celular
 • Opsione të shumta pagese
Show less...
Shfaq më shumë
 • Bisedë e drejtpërdrejtë shumëgjuhëshe 24/7
 • Lojëra miqësore me celular
 • Opsione të shumta pagese

Arlekin Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2021 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Arlekin Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

Show less...Shfaq më shumë
 • Kthim i pakufizuar parash
 • Short javor me fat deri në 100,000 dollarë
 • Platforma e vetme në Azi me tryezë të dedikuar për lojëra evolucioni
Show less...
Shfaq më shumë
 • Kthim i pakufizuar parash
 • Short javor me fat deri në 100,000 dollarë
 • Platforma e vetme në Azi me tryezë të dedikuar për lojëra evolucioni

Las Vegas dikur njihej si shtëpia e lojërave të fatit. Sot, lojtarët në mbarë botën mund të konkurrojnë në çdo kohë të ditës përmes basteve esports dhe kazinove online. Në Singapor, një faqe e tillë e basteve esports që fiton famë të konsiderueshme është Maxim88. Lojtarët në Malajzi dhe Singapor mund të bastojnë në esport lehtësisht dhe me lehtësi në këtë faqe. Themeluar në vitin 2006, Maxim88 ka ruajtur një histori të gjatë të etikës me reputacion të lojërave që i tërheq lojtarët. Ajo operon nën një licencë të Korporatës së Argëtimit dhe Lojërave Filipine (PAGCOR).

BonusDeri në 100% + 500 rrotullime falas
Show less...Shfaq më shumë
Show less...
Shfaq më shumë

  Fresh Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2018 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Fresh Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

  BonusDeri në 100% + 500 rrotullime falas
  Show less...Shfaq më shumë
  Show less...
  Shfaq më shumë

   Jet Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2020 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Jet Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

   Show less...Shfaq më shumë
   Show less...
   Shfaq më shumë

    1Bet është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2011 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, 1Bet është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

    Show less...Shfaq më shumë
    Show less...
    Shfaq më shumë

     Jupi Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2021 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Jupi Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

     Show less...Shfaq më shumë
     Show less...
     Shfaq më shumë

      1goodbet është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2021 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, 1goodbet është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

      Show less...Shfaq më shumë
      Show less...
      Shfaq më shumë

       Justbit është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2021 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Justbit është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

       Show less...Shfaq më shumë
       Show less...
       Shfaq më shumë

        FreshBet është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2019 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, FreshBet është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

        BonusBonus i mirëseardhjes 100% deri në 688 MYR
        Show less...Shfaq më shumë
        • 150% bonus mirëseardhjeje
        • Cashback për depozitën e parë dhe të dytë!
        Show less...
        Shfaq më shumë
        • 150% bonus mirëseardhjeje
        • Cashback për depozitën e parë dhe të dytë!

        VTBET88 është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2017 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, VTBET88 është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

        Show less...Shfaq më shumë
        • Verifikimi i shpejtë
        • Mbështetje 24 orëshe
        • Programi i gjerë i bonusit
        Show less...
        Shfaq më shumë
        • Verifikimi i shpejtë
        • Mbështetje 24 orëshe
        • Programi i gjerë i bonusit

        IZZI Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2021 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, IZZI Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

        BonusDeri në 200% + 200 rrotullime falas
        Show less...Shfaq më shumë
        • Mbështetje 24/7
        • Tërheqje të shpejta
        • Mbi 5000 lojëra
        Show less...
        Shfaq më shumë
        • Mbështetje 24/7
        • Tërheqje të shpejta
        • Mbi 5000 lojëra

        Volna Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2022 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Volna Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

        Show less...Shfaq më shumë
        • Llogari shumëvalutore
        • Bonuset sportive
        • Kthim parash javor
        Show less...
        Shfaq më shumë
        • Llogari shumëvalutore
        • Bonuset sportive
        • Kthim parash javor

        ROX Casino është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2017 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, ROX Casino është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

        BonusBonus i mirëseardhjes 100% deri në 150 €
        Show less...Shfaq më shumë
        • Baste sportive dhe esports
        • Të gjitha lojërat tuaja të preferuara
        • Bonus bujar i mirëseardhjes
        Show less...
        Shfaq më shumë
        • Baste sportive dhe esports
        • Të gjitha lojërat tuaja të preferuara
        • Bonus bujar i mirëseardhjes

        Me faktin se bastet online janë bërë një emër i njohur, librat e rinj sportivë lansohen çdo ditë. Ata ofrojnë një mundësi të përshtatshme bastesh për vendet e basteve fizike. BetiBet është një libralidhës dhe kazino online relativisht i ri që u lançua në vitin 2022. BetiBet ofron një gamë të gjerë të marketingut të basteve sportive dhe esports. Lojtarët mund të mbajnë gjurmët e të gjitha ngjarjeve në vazhdim nga faqja kryesore e librit sportiv. BetiBet lançoi së fundmi një aplikacion celular që ofron një përvojë më të personalizuar. Faqja është optimizuar për të ofruar një platformë të shkëlqyer të bazuar në ueb për të gjithë lojtarët celularë që nuk preferojnë aplikacionet celulare. Ai funksionon pa probleme në shumicën e shfletuesve të internetit, si në desktop ashtu edhe në pajisjet mobile.

        Bonus100% deri në 500 dollarë
        Show less...Shfaq më shumë
        • Një përzgjedhje e madhe e lojërave
        • Mënyrat lokale të pagesës
        • Mbështetje për klientët 24/7
        Show less...
        Shfaq më shumë
        • Një përzgjedhje e madhe e lojërave
        • Mënyrat lokale të pagesës
        • Mbështetje për klientët 24/7

        bet O bet është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2020 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, bet O bet është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

        Bonus100% deri në 1000 €
        Show less...Shfaq më shumë
        • Shtëpia e ofruesve kryesorë të softuerit
        • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
        • Dizajn miqësor për celularin
        Show less...
        Shfaq më shumë
        • Shtëpia e ofruesve kryesorë të softuerit
        • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
        • Dizajn miqësor për celularin

        Shumë site lojërash fati premtojnë një përvojë epike dhe emocionuese, por pak e përmbushin këtë premtim. Sidoqoftë, Rolletto ka përmirësuar strategjinë e tij të lojërave për të ofruar argëtim të pakufizuar për lojtarët. Në Rolletto.com, lojtarët kanë gjithmonë diçka për të pritur – përvojën emocionuese të lojërave, një kontroll të shëndoshë nga bonuset dhe promovimet jashtë kësaj bote dhe listën e plotë të lojërave nga librari.

        Show less...Shfaq më shumë
        • SGD 28 Bonus pa depozite + 300 SGD pas regjistrimit
        • Jackpote ditore për kazino të drejtpërdrejta dhe lojëra elektronike
        • 500 SGD Bonusi javor i shpëtimit
        Show less...
        Shfaq më shumë
        • SGD 28 Bonus pa depozite + 300 SGD pas regjistrimit
        • Jackpote ditore për kazino të drejtpërdrejta dhe lojëra elektronike
        • 500 SGD Bonusi javor i shpëtimit

        GemBet është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2020 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, GemBet është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

        Bonus100% deri në 500 € + 200 rrotullime falas
        Show less...Shfaq më shumë
        • Mbështetje për klientët 24/7
        • Mijëra lojëra
        • Baste sportive dhe esports
        Show less...
        Shfaq më shumë
        • Mbështetje për klientët 24/7
        • Mijëra lojëra
        • Baste sportive dhe esports

        Në vitin 2022, bastet e lojërave video nxitën ndërprerje të shumta në mbarë botën në komunitetin e basteve. Janë hapur faqe të ndryshme bastesh në esport, me librat e njohur sportivë që shtojnë një seksion të ri. Megjithatë, lojtarët duhet të kënaqen me një sajt të fundit esports që ofron një përzgjedhje të gjerë të sporteve elektronike, shanse të shkëlqyera, opsione bastesh live, lloje të ndryshme bastesh, bonuse, baste celulare dhe mënyra të sigurta pagese. Një libralidhës i dedikuar duhet të presë opsionet e basteve para ndeshjes dhe të drejtpërdrejta për esports me marketing të shumtë bastesh.

        BonusDeri në 150% bonus + 200 rrotullime falas
        Show less...Shfaq më shumë
        • Mbështetje e bisedës live 24/7
        • Regjistrim i shpejtë/depozitë e shpejtë
        • Shumëllojshmëri lojërash të reja dhe klasike
        Show less...
        Shfaq më shumë
        • Mbështetje e bisedës live 24/7
        • Regjistrim i shpejtë/depozitë e shpejtë
        • Shumëllojshmëri lojërash të reja dhe klasike

        Richy është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2022 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Richy është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

        BonusPaketa e mirëseardhjes 350% deri në 850€
        Show less...Shfaq më shumë
        • Sportet e disponueshme
        • Mbështetje për klientët 24/7
        • Turneu është për të fituar
        Show less...
        Shfaq më shumë
        • Sportet e disponueshme
        • Mbështetje për klientët 24/7
        • Turneu është për të fituar

        BetHeat është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2020 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, BetHeat është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

        Show less...Shfaq më shumë
        Show less...
        Shfaq më shumë

         Mystake është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESports , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2020 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, Mystake është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

         Show less...Shfaq më shumë
         • Temë e butë
         • Kazino fituese e çmimeve
         • Lojëra elektronike ekskluzive
         Show less...
         Shfaq më shumë
         • Temë e butë
         • Kazino fituese e çmimeve
         • Lojëra elektronike ekskluzive

         Mr Green është një platformë bastesh sportive e përqendruar rreth lojërave të gjelbra. Themeluar në vitin 2007 dhe lançuar për herë të parë në 2008, libri sportiv është i licencuar nga Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar dhe Autoriteti i Lojërave të Maltës.

         Show less...Shfaq më shumë
         • Marka më e mirë
         • Libri historik sportiv
         • Tërheqje të pakufizuara
         Show less...
         Shfaq më shumë
         • Marka më e mirë
         • Libri historik sportiv
         • Tërheqje të pakufizuara

         William Hill u themelua në vitin 1934 dhe ka qenë gjithmonë një konkurrent kryesor në industrinë e basteve. Ajo ka ofruar gjithmonë platformat më të mira të basteve si në kazino ashtu edhe në baste sportive. Gjatë ekzistencës së tij, mbretëria shpesh rishpik veten për t'u përshtatur me kërkesat e basteve/lojrave të ditës.

         Shfaq më shumë
         Show less
         Çfarë është një faqe bastesh me pagesë të shpejtë?

         Çfarë është një faqe bastesh me pagesë të shpejtë?

         Një faqe e shpejtë e basteve për pagesa eSport i lejon lojtarët të tërheqin fondet e tyre shpejt, me kohët e përpunimit që tani janë deri në 30 minuta për disa platforma. Shumë faktorë mund të ndikojnë se sa kohë duhet që një kërkesë për tërheqje të përpunohet, me procesorin e pagesës që u zgjodh gjithashtu që luan një rol në sa kohë duhet që fondet të jenë në dispozicion të një lojtari si para të shpenzuara.

         Opsionet e ndryshme të tërheqjes janë zakonisht të disponueshme në faqet e basteve, me VISA dhe Mastercard që janë të njohura dhe PayPal dhe madje edhe një transferim direkt në llogarinë bankare të një lojtari. Një sajt bastesh me pagesë të shpejtë do të përpunojë kërkesën e një lojtari për tërheqjen e fondeve sa më shpejt që të jetë e mundur, duke shmangur në përgjithësi më shumë se disa orë, duke supozuar se nuk ngrihen probleme.

         Pasi kompania e basteve të ketë përpunuar kërkesën dhe të lëshojë fondet për tërheqje, i takon ofruesit të pagesës që lojtari zgjodhi për të përfunduar procesin.

         Çfarë është një faqe bastesh me pagesë të shpejtë?
         Faqet e basteve eSport me pagesë më të shpejtë në 2021

         Faqet e basteve eSport me pagesë më të shpejtë në 2021

         Siç kemi përcaktuar më lart, faqet e basteve në internet eSports mund të ndryshojnë ndjeshëm në sasinë e kohës që u duhet për të përpunuar kërkesat për tërheqje dhe për të marrë paratë te klientët. Këtu janë 10 faqet më të shpejta të basteve në internet në 2021.

         BetVictor

         Kjo faqe e basteve online ofron opsionin e shpejtë të tërheqjes VISA Direct dhe përpunon kërkesat për tërheqje brenda 30 minutave. VISA Direct ofron shpërndarje të fondeve në kohë reale duke përdorur të dhënat e kartës së lojtarit.

         PariMatch

         Ashtu si me BetVictor, PariMatch ofron opsionin e tërheqjes VISA Direct dhe përpiqet të përpunojë kërkesat për tërheqje brenda 30 minutave.

         Bet365

         Kjo faqe e basteve online me pagesë të shpejtë përdor tërheqje të shpejta përmes Neteller dhe ka ofrues të tjerë pagesash në dispozicion të lojtarëve. Bet365 përpunon kërkesat për tërheqje për fitimet e klientëve brenda 12 orëve, duke supozuar se nuk ngrihen probleme, gjë që mund të shkaktojë vonesa.

         SBK

         Faqja e basteve SBK bën listën tonë pasi ato kanë disa nga tërheqjet më të shpejta të Trustly në dispozicion. Koha e përpunimit të kërkesave për tërheqje është 1-2 ditë.

         Betway

         Tërheqjet e shpejta janë përsëri të disponueshme përmes VISA Direct me Betway, dhe kërkesat për tërheqje përgjithësisht përpunohen brenda 12 orëve.

         William Hill

         Kjo faqe popullore bastesh, me dyqane fizike, mund të sigurojë disa nga tërheqjet më të shpejta të kartave të debitit të disponueshme aktualisht. William Hill përpunon kërkesat për tërheqje brenda 1-3 ditëve.

         Betfair

         Nëse një lojtar kërkon tërheqje të shpejta nga PayPal, atëherë Betfair ofron ndër më të shpejtat. Kërkesat për tërheqje përpunohen brenda 4-24 orëve.

         888Sport

         Kjo faqe interneti bastesh, e cila ofron gjithashtu një kazino në internet, ofron disa nga tërheqjet më të shpejta MuchBetter të disponueshme - duke u dhënë lojtarëve akses të shpejtë në fitimet e tyre. Pas miratimit të kërkesës për tërheqje, pagesa zakonisht përpunohet brenda 2-3 ditëve.

         BoyleSports

         Disa nga kohët më të shpejta të përpunimit të Skrill ofrohen nga BoyleSports, me kërkesat për tërheqje nga lojtarët që zakonisht përpunohen brenda 24 orëve.

         SportingBet

         Nëse është një tërheqje çeku që një klient kërkon, SportingBet ofron kohët më të shpejta në dispozicion. Pasi një kërkesë për tërheqje të jetë verifikuar dhe miratuar, çeqet do të postohen brenda dy ditësh, gati që një lojtar të depozitojë në bankën e tij.

         Faqet e basteve eSport me pagesë më të shpejtë në 2021
         Si të merrni pagesën më të shpejtë në një faqe bastesh eSport në internet

         Si të merrni pagesën më të shpejtë në një faqe bastesh eSport në internet

         Nëse një lojtar kërkon pagesat më të shpejta të mundshme të fitimeve nga faqet e basteve në internet eSports, atëherë mund të bëhen shumë gjëra. Më e rëndësishmja, klientët potencial duhet të hulumtojnë faqet e ndryshme të basteve të disponueshme dhe të zbulojnë se cilat kohë përpunimi ofrojnë. Shqyrtimet nga lojtarët e tjerë mund të ndihmojnë këtu, me rishikime që konfirmojnë nëse një faqe bastesh në internet me pagesë të shpejtë i plotëson rregullisht kohët e deklaruara të tërheqjes dhe duke detajuar çdo problem të përjetuar më parë nga lojtarët.

         Është gjithashtu e nevojshme të kontrolloni se cilat metoda pagese ofron një faqe bastesh, ku disa janë të papërshtatshme për një lojtar dhe koha që duhet për disponueshmërinë e fondeve ndryshon nga të gjitha. Kur zgjidhet një faqe bastesh dhe një ofrues pagese dhe një lojtar dëshiron të tërheqë fitimet e tij - sigurimi që të gjitha rregullat e sigurisë dhe identifikimit janë përmbushur do të ndihmojë në sigurimin e një eksperience të shpejtë me probleme minimale.

         Si të merrni pagesën më të shpejtë në një faqe bastesh eSport në internet
         Pse disa transaksione zgjasin kaq shumë ose bllokohen?

         Pse disa transaksione zgjasin kaq shumë ose bllokohen?

         Herë pas here, një lojtar do të zbulojë se kërkesa e tij për tërheqje në internet të basteve eSport po merr më shumë se zakonisht për t'u përpunuar ose se është bllokuar fare. Arsyet për këtë mund të ndryshojnë, me të gjitha rastet të ndryshme.

         Megjithatë, arsyeja e përbashkët është se lojtari nuk e ka kaluar mjaftueshëm procesin e identifikimit - veçanërisht e vërtetë kur një kërkesë tërheqjeje është e bllokuar. Ligjet e zbatuara nga qeveritë dhe rregullat e parashikuara nga organet rregullatore kërkojnë që faqet e internetit të basteve të verifikojnë identitetin e lojtarëve përpara se të tërhiqen çdo fitim. Rregulloret e sigurisë si ligjet kundër pastrimit të parave dhe kundër mashtrimit zbatohen gjithashtu.

         Nëse një faqe bastesh nuk mund të verifikojë identitetin e një klienti ose dyshohet për mashtrim, atëherë pagesa do të bllokohet derisa këto çështje të zgjidhen. Nëse një pagesë bllokohet ose vonohet në pritje të kontrolleve shtesë, atëherë faqja e basteve do ta njoftojë klientin dhe do të nxjerrë në pah çdo hap që duhet të ndërmerret për të finalizuar tërheqjen.

         Për të parandaluar që kjo të ndodhë, lojtarët duhet të sigurojnë se kanë përfunduar të gjitha hapat e verifikimit të kërkuara gjatë një kërkese tërheqjeje - të tilla si dhënia e kopjeve të identifikimit të përshtatshëm dhe prova e dokumenteve të adresës. Në rastin e rrallë që një lojtar mendon se tërheqja e tij është bllokuar ose mbajtur në mënyrë të padrejtë, ankesat mund të bëhen në faqen e basteve. Ato gjithashtu mund të përshkallëzohen tek gjyqtarët e pavarur.

         Pse disa transaksione zgjasin kaq shumë ose bllokohen?
         Mënyrat më të shpejta të pagesës për tërheqje

         Mënyrat më të shpejta të pagesës për tërheqje

         Një gamë e gjerë metodash pagese për tërheqje është e disponueshme në industrinë e basteve në internet, me më të njohurat që tërheqin mijëra klientë besnikë. Koha që u duhet këtyre ofruesve të pagesave për t'i vënë fondet në dispozicion të bastorëve ndryshon në mënyrë të konsiderueshme, me më të shpejtët që kanë fonde në llogarinë e një lojtari brenda disa minutave. Ofruesit e pagesave si PayPal dhe Skrill mund të ofrojnë tërheqje në shumë vende bastesh dhe besohen gjerësisht nga klientët dhe bizneset.

         Ato ofrojnë kohë të shpejta të përpunimit të pagesave dhe mbështeten për nivelet e tyre të larta të sigurisë dhe politikat e fuqishme për të mbrojtur klientët. Tërheqjet mund të bëhen gjithashtu shpejt duke përdorur VISA dhe Mastercard, të cilat pranohen në mijëra vende në mbarë botën, dhe shumica e lojtarëve tashmë do t'i përdorin ato nëpërmjet kartave të tyre të debitit dhe kreditit.

         Disa faqe bastesh kanë në dispozicion dyqane fizike ku fitimet mund të mblidhen në para, që është një mënyrë e shpejtë dhe e sigurt për të mbledhur fitimet e tërhequra.

         Mënyrat më të shpejta të pagesës për tërheqje

         Kazinotë më të mira

         NiveliCasinoBonusRating
         11xBetDeri në 1500 € + 150 rrotullime falas9.2
         222BETDeri në 600 dollarë8.7
         3Betwinner100% deri në 100 € + 150 rrotullime falas8.91
         4BetVictor8.21
         5Parimatch8.47
         6TonyBet8.2
         7CyberBet100% deri në 300 € + 50 rrotullime falas9.2
         8Arlekin Casino8
         9Maxim887
         10Fresh CasinoDeri në 100% + 500 rrotullime falas7

         Mos i humb këto oferta me bonus

         1xBet
         1xBet
         Metodat e depozitimit
         SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
         Merr bonusin1xBet komento
         22BET
         22BET
         Metodat e depozitimit
         SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
         Merr bonusin22BET komento
         Loot.bet
         Loot.bet
         100 € Bonus depozite
         Metodat e depozitimit
         SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
         Merr bonusinLoot.bet komento
         Close