Vlerësimi i librave Paf

Age Limit
Paf
Paf is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
Trustly
Trusted by
Swedish Gambling Authority

Rreth Paf

Paf është një nga ESports tanë të provuar dhe të besuar, është themeluar në 1999 . Paf është aktualisht në 7 vend nga 10 sipas vlerësimit tonë esportranker-al.com . Ne i vlerësojmë faqet e basteve esport bazuar në vlerësimet e lojtarëve, përvojën e gjithëmbarshme të basteve, zgjedhjen e lojërave, bonuset dhe shumë më tepër.

Sportet elektronike të ofruara në Paf

Në Paf mund të gjeni të gjitha lojërat e njohura për të bastuar: CS:GO, Dota 2, Overwatch, StarCraft 2, Valorant . Kur vizitoni esportranker-al.com , mund të dëshironi patjetër të hidhni një sy në bonuset e tyre të pazgjidhura ESports .

Metodat e depozitimit pranohen në Paf

Për fat të mirë, ju mund të luani nga shumë vende të ndryshme, për shembull nga . Paf ka gjithashtu mënyra të ndryshme pagese për të ofruar. Sa herë që bëhet fjalë për depozitat dhe tërheqjet, në Paf jeni të mirëpritur të zgjidhni nga dhe shumë më tepër.

Pse të luani në Paf ?

Ne, në ESports renditim faqet e basteve esports për ta bërë më të lehtë zgjedhjen tuaj. esportranker-al.com mund të jetë miku juaj më i mirë kur bëhet fjalë për bastet. Paf u vlerësua si 7 në listën tonë, e cila dallohet për sigurinë, listën e sporteve dhe përvojën e përgjithshme të basteve.

Paf kujdeset vërtet për nevojat e lojtarëve të tyre. Ata janë shumë bujarë me përzgjedhjen e tyre të lojërave, shpërblimet dhe metodat e depozitimit: .

Nëse keni pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme ose keni nevojë për ndihmë, ju lutemi vizitoni faqet e internetit më poshtë për informacione të mëtejshme.

Total score7.0

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1999
BonusetBonuset (1)
Bonus të regjistrimit
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Estoneze
Finlandeze
Ruse
Suedeze
LicencatLicencat (5)
DGOJ Spain
Estonian Organisation of Remote Gambling
Estonian Tax and Customs Board
Lotteries and Gambling Supervisory Inspection Latvia
Swedish Gambling Authority
LojëraLojëra (47)
Basketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Bingo
Boks
CS:GODota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Galike Hurling
Golf
Gonzo's Treasure Hunt
Hendboll
Hokej mbi akull
Kriketi
Lakros
Motorsport
Netball
Overwatch
Poker
Politika
Regbi
Shah
Shigjetat
Skijimi
Slotat
Snooker
Sportet dimërore
Sportive
StarCraft 2
Surfing
Swedish Eurovision
Tenis tavoline
Tenisi
UFC
Valorant
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (4)
Credit Cards
Debit Card
Swish
Trustly
ShtetetShtetet (4)
Estonia
Letonia
Spanja
Suedia
SoftwareSoftware (29)
1x2Gaming
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Elk Studios
Gamevy
GreenTube
Inspired
Just For The Win
NetEnt
Nolimit City
Nyx Interactive
Oryx Gaming
Play'n GO
Playson
Playtech
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickfire
Quickspin
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Thunderkick
Tom Horn Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet