Optibet

Age Limit
Optibet
Optibet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller

Rreth Optibet

Optibet është një nga ESports tanë të provuar dhe të besuar, është themeluar në 2008 . Optibet është aktualisht në 8.7 vend nga 10 sipas vlerësimit tonë esportranker-al.com . Ne i vlerësojmë faqet e basteve esport bazuar në vlerësimet e lojtarëve, përvojën e gjithëmbarshme të basteve, zgjedhjen e lojërave, bonuset dhe shumë më tepër.

Sportet elektronike të ofruara në Optibet

Në Optibet mund të gjeni të gjitha lojërat e njohura për të bastuar: NBA 2K, FIFA, Dota 2, League of Legends, Valorant . Kur vizitoni esportranker-al.com , mund të dëshironi patjetër të hidhni një sy në bonuset e tyre të pazgjidhura ESports .

Metodat e depozitimit pranohen në Optibet

Për fat të mirë, ju mund të luani nga shumë vende të ndryshme, për shembull nga . Optibet ka gjithashtu mënyra të ndryshme pagese për të ofruar. Sa herë që bëhet fjalë për depozitat dhe tërheqjet, në Optibet jeni të mirëpritur të zgjidhni nga Visa, Neteller, MasterCard, Bank transfer, Skrill dhe shumë më tepër.

Pse të luani në Optibet ?

Ne, në ESports renditim faqet e basteve esports për ta bërë më të lehtë zgjedhjen tuaj. esportranker-al.com mund të jetë miku juaj më i mirë kur bëhet fjalë për bastet. Optibet u vlerësua si 8.7 në listën tonë, e cila dallohet për sigurinë, listën e sporteve dhe përvojën e përgjithshme të basteve.

Optibet kujdeset vërtet për nevojat e lojtarëve të tyre. Ata janë shumë bujarë me përzgjedhjen e tyre të lojërave, shpërblimet dhe metodat e depozitimit: Visa, Neteller, MasterCard, Bank transfer, Skrill .

Nëse keni pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme ose keni nevojë për ndihmë, ju lutemi vizitoni faqet e internetit më poshtë për informacione të mëtejshme.

Total score8.7

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2008
BonusetBonuset (8)
Bonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Estoneze
Letonisht
Lituaneze
Ruse
LicencatLicencat (3)
Estonian Tax and Customs Board
Lithuania Gaming Control Authority
Lotteries and Gambling Supervisory Inspection Latvia
LojëraLojëra (51)
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Baste online
Bejsbolli
Bileta gërvishtëse
Blackjack
Boks
CS:GO
Craps
Crazy Time
Dota 2
Dream Catcher
Eurovizion
FIFA
Futboll
Futbolli Australian
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kazino Holdem
Keno
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Mega Ball
Live Mega Wheel
MMA
Monopoly Live
Motorsport
NBA 2K
Poker
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Skvosh
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
Sportive
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Texas Holdem
Valorant
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (8)
ShtetetShtetet (3)
Estonia
Letonia
Lituania
SoftwareSoftware (28)
BTG
Blueprint Gaming
EGT Interactive
Elk Studios
Esball Online Casino
Fantasma Games
Gamevy
Gamomat
Hacksaw Gaming
Kalamba Games
Leander Games
Lightning Box
NetEnt
Novomatic
Oryx Gaming
Play'n GO
Playson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Quickspin
Red Tiger Gaming
ReelPlay
Relax Gaming
Revolver Gaming
Slingo
Spearhead
Stakelogic
iSoftBet