Nomini Rishikimi i basteve eSports 2024 - Withdrawals

NominiResponsible Gambling
CASINORANK
8.3/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 1000 dollarë + 100 rrotullime falas
Oferta bonus mirëseardhjeje
3500 lojëra
Ofrohet luajtje e menjëhershme
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Oferta bonus mirëseardhjeje
3500 lojëra
Ofrohet luajtje e menjëhershme
Nomini is not available in your country. Please try:
Withdrawals

Withdrawals

Ekzistojnë disa mënyra tërheqjeje të disponueshme për të tërhequr fitimet tuaja nga llogaria juaj e eSports në Nomini . Tërheqjet në Nomini gjithashtu përpunohen shpejt dhe me efikasitet, kështu që ju mund t'i merrni fitimet tuaja në kohë. Është e rëndësishme të theksohet se metodat specifike të tërheqjes mund të kërkojnë kohë më të gjata përpunimi dhe tarifat përkatëse. Në rast të pyetjeve ose shqetësimeve në lidhje me procesin e tërheqjes, mund të mbështeteni gjithmonë te ekipi i mbështetjes së klientit Nomini për të marrë ndihmën e nevojshme.

Metodat e pagesës të pranuara në Nomini

Më poshtë janë metodat e tërheqjes që Nomini pranon:

Metoda e pagesësTërheqja minimaleKoha për tërheqjeTarifat
Viza10 €1-3 ditë puneFalas
Transfertë bankare20 €2-5 ditë puneFalas
Neteller20 €Deri në 24 orëFalas
Skrill20 €Deri në 24 orëFalas
MasterCard10 €1-3 ditë puneFalas
Bitcoin20 €Deri në 24 orëFalas
Skrill 1-Trokitni lehtë10 €Deri në 24 orëFalas
Transferim i Shpejtë10 €Deri në 24 orëFalas
Litecoin20 €Deri në 24 orëFalas
Ethereum20 €Deri në 24 orëFalas
Ripple20 €Deri në 24 orëFalas
Verkkomaksu20 €Deri në 24 orëFalas
Op-Pohjola20 €Deri në 24 orëFalas
Aktia20 €Deri në 24 orëFalas
POP Pankii20 €Deri në 24 orëFalas
eZeeWallet20 €Deri në 24 orëFalas
Nordea20 €Deri në 24 orëFalas
MiFinity20 €Deri në 24 orëFalas
Alandsbanken20 €Deri në 24 orëFalas
DanskeBank20 €Deri në 24 orëFalas
Handelsbanken20 €Deri në 24 orëFalas
S-Pankki20 €Deri në 24 orëFalas

Në Nomini, shuma maksimale e tërheqjes ndryshon në varësi të nivelit VIP të një bastori. Këtu është një ndarje e shpejtë:

Niveli VIPShuma maksimale e tërheqjes
1 (Më e ulëta)10,000 €
210,000 €
312,000 €
415000 €
5 (Më i larti)20,000 €

Si të tërhiqeni:

Këtu është një tutorial i shpejtë se si të tërhiqni fonde nga llogaria juaj Nomini:

  1. Hyni në llogarinë tuaj Nomini.
  2. Klikoni butonin vjollcë Cashier në këndin e sipërm djathtas të faqes në internet.
  3. Zgjidhni Tërheqje, më pas zgjidhni tuajin mënyra e preferuar e pagesës dhe tregoni shumën tuaj të dëshiruar në kutinë e dhënë.

Disa mënyra pagese mund të kërkojnë parakusht pagese, si adresat e emailit dhe numrat e portofolit elektronik.

  1. Do të shfaqet një dritare për metodën e zgjedhur të tërheqjes. Ndiqni udhëzimet dhe sigurohuni që të gjitha detajet e kërkuara të plotësohen me informacionin e saktë dhe të vërtetë.
  2. Konfirmoni transaksionin. Pasi të përfundojë transaksioni, fondet do të kreditohen në bilancin tuaj personal. Koha që duhet për të reflektuar mbi fondet tuaja varet nga opsioni i pagesës që keni zgjedhur. Mund të zgjasë nga disa minuta deri në pesë ditë bankare.