Vlerësimi i librave Nomini - Support

NominiResponsible Gambling
CASINORANK
8.3/10
Bonus
Oferta bonus mirëseardhjeje
3500 lojëra
Ofrohet luajtje e menjëhershme
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Oferta bonus mirëseardhjeje
3500 lojëra
Ofrohet luajtje e menjëhershme
Nomini
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Support

Support

Në sektorin e basteve në eSports online, shërbimi ndaj klientit është ai që dallon të mirën nga më të mirët, dhe Nomini sigurisht i përmbush pritshmëritë në këtë drejtim.

Shërbimi ndaj klientit të Nomini do t'ju lërë pa asgjë për t'u ankuar. Megjithëse klientët VIP marrin përgjigje më të shpejta, lojtarët normalë ende marrin përgjigje të menjëhershme.

Si mund të kontaktoj Nomini?

Sistemi i shërbimit ndaj klientit i faqes së basteve eSports Nomini përbëhet nga kanale të shumta dhe staf shumë të kualifikuar që janë gjithmonë të lumtur t'ju ndihmojnë me çdo problem që mund të hasni gjatë përdorimit të shërbimeve të tyre. Opsionet shumëgjuhëshe janë gjithashtu të disponueshme, duke e bërë të lehtë për të gjithë bastorët të bëjnë pyetjet e tyre.

Ekzistojnë dy kanale kryesore përmes të cilave mund të kontaktoni Nomini:

Opsioni i bisedës së drejtpërdrejtë është në dispozicion 24/7, përmes së cilës mund të merrni përgjigje të menjëhershme. Sa i përket rrugës së emailit, Nomini pretendon një kohë përgjigjeje prej 45 minutash, e cila nuk është e keqe në krahasim me konkurrentët e tjerë.

Ekziston gjithashtu një seksion FAQ, por ai mund të jetë mjaft i zhveshur në krahasim me disa faqe më të mëdha bastesh eSports. Mund të jetë më mirë që bastorët të kontaktojnë përmes emailit ose bisedës live për shqetësimet dhe pyetjet e tyre.

Gjuhët e mbështetura

Ashtu si faqja kryesore e internetit Nomini, gjuhët e mbështetura të shërbimeve të klientit janë të ndryshme.

Ky është një lajm i mirë për lojtarët, pasi shqetësimet dhe pyetjet transmetohen më së miri në një gjuhë të njohur. Të kesh një përzgjedhje të madhe gjuhësh për t'u përdorur në një mjedis shërbimi ndaj klientit, ndihmon në pakësimin e kohës së kthimit dhe keqkuptimeve dhe parandalon lënien e një përvoje të keqe klienti për bastorët.

Gjuhët mbështetëse të mbështetjes së klientit janë:

  • çeke
  • finlandez
  • frëngjisht
  • gjermanisht
  • hungareze
  • italisht
  • norvegjeze
  • polonisht
  • portugeze
  • rusisht
1xBet:Deri në 1500 € + 150 rrotullime falas
Merr bonusin
22BET
22BET:Deri në 600 dollarë
Loot.bet
Loot.bet:100 € Bonus depozite

Mos i humb këto oferta me bonus

1xBet
1xBet
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin1xBet komento
22BET
22BET
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin22BET komento
Loot.bet
Loot.bet
100 € Bonus depozite
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Merr bonusinLoot.bet komento
Close