Nomini - Support

Age Limit
Nomini
Nomini is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Support

Në sektorin e basteve në eSports online, shërbimi ndaj klientit është ai që dallon të mirën nga më të mirët, dhe Nomini sigurisht i përmbush pritshmëritë në këtë drejtim.

Shërbimi ndaj klientit të Nomini do t'ju lërë pa asgjë për t'u ankuar. Megjithëse klientët VIP marrin përgjigje më të shpejta, lojtarët normalë ende marrin përgjigje të menjëhershme.

Si mund të kontaktoj Nomini?

Sistemi i shërbimit ndaj klientit i faqes së basteve eSports Nomini përbëhet nga kanale të shumta dhe staf shumë të kualifikuar që janë gjithmonë të lumtur t'ju ndihmojnë me çdo problem që mund të hasni gjatë përdorimit të shërbimeve të tyre. Opsionet shumëgjuhëshe janë gjithashtu të disponueshme, duke e bërë të lehtë për të gjithë bastorët të bëjnë pyetjet e tyre.

Ekzistojnë dy kanale kryesore përmes të cilave mund të kontaktoni Nomini:

Opsioni i bisedës së drejtpërdrejtë është në dispozicion 24/7, përmes së cilës mund të merrni përgjigje të menjëhershme. Sa i përket rrugës së emailit, Nomini pretendon një kohë përgjigjeje prej 45 minutash, e cila nuk është e keqe në krahasim me konkurrentët e tjerë.

Ekziston gjithashtu një seksion FAQ, por ai mund të jetë mjaft i zhveshur në krahasim me disa faqe më të mëdha bastesh eSports. Mund të jetë më mirë që bastorët të kontaktojnë përmes emailit ose bisedës live për shqetësimet dhe pyetjet e tyre.

Gjuhët e mbështetura

Ashtu si faqja kryesore e internetit Nomini, gjuhët e mbështetura të shërbimeve të klientit janë të ndryshme.

Ky është një lajm i mirë për lojtarët, pasi shqetësimet dhe pyetjet transmetohen më së miri në një gjuhë të njohur. Të kesh një përzgjedhje të madhe gjuhësh për t'u përdorur në një mjedis shërbimi ndaj klientit, ndihmon në pakësimin e kohës së kthimit dhe keqkuptimeve dhe parandalon lënien e një përvoje të keqe klienti për bastorët.

Gjuhët mbështetëse të mbështetjes së klientit janë:

  • çeke
  • finlandez
  • frëngjisht
  • gjermanisht
  • hungareze
  • italisht
  • norvegjeze
  • polonisht
  • portugeze
  • rusisht
Total score8.3
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (10)
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Italiane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Çeke
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (38)
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GODota 2
Eurovizion
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
King of Glory
Kriketi
League of Legends
MMA
Motorsport
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Skijimi
Skvosh
Slotat
Sportet virtuale
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Vaterpolo
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (21)
Apple Pay
Bitcoin
Credit Cards
Crypto
Debit Card
EcoPayz
Ethereum
Google Pay
Litecoin
MasterCardNeteller
Payeer
Paysafe Card
Prepaid Cards
Rapid Transfer
Ripple
Sepa
Skrill
Skrill 1-Tap
Trustly
Visa
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Forintë Hungarisht
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Rupia indiane
Zloty Polak
ShtetetShtetet (10)
Finlanda
Gjermania
Hungaria
India
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Republika Çeke
Rusia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (31)
1x2Gaming
BF Games
Bally Wulff
Betsoft
Booongo Gaming
Casino Technology
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Ezugi
GameArt
Gamomat
Igrosoft
Iron Dog Studios
Leap Gaming
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
PariPlay
Play'n GO
Playson
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SA Gaming
Spinomenal
Wazdan
Yggdrasil Gaming