Nomini - Games

Age Limit
Nomini
Nomini is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Games

Futbollistët do të shohin që Nomini ofron shumë nga titujt më të njohur të sporteve elektronike. League of Legends, CS: GO dhe StarCraft 2 janë titujt më të njohur për të bastuar përmes Nomini.

Pavarësisht se ka një përzgjedhje të vogël eSports për të bastuar, Nomini duket se i ka zgjedhur lojërat me saktësi. Ata janë të gjithë të njohur dhe fokusi i turneve vjetore. Bastet specifike për çdo garë të madhe bëhen të arritshme kur duhet të ndodhë.

Sportet elektronike më të njohura

Vlen gjithashtu të përmendet se Nomini nuk është vetëm një faqe bastesh eSports. Në vend të kësaj, ai ofron një zgjedhje të larmishme të mundësive të lojërave të fatit. Kjo është arsyeja pse faqja e internetit nuk e ka zhvendosur theksin e saj në më shumë lojëra të veçanta.

League of Legends (e njohur gjithashtu si League ose LoL) është ndoshta eSporti më i madh për të vënë bast në Nomini.

Ndryshe nga disa faqe bastesh eSports që ofrojnë shanset në League of Legends, Nomini ka veprime të basteve eSports në turne të mëdha si Kupa e Botës dhe Ftesa e Messezonit dhe garat rajonale si Liga e Legjendave Pro të Kinës dhe Seria e Champions League për Shtetet e Bashkuara dhe Kanada.

Opsionet e basteve përfshijnë fituesin e ndeshjes, skuadrën e parë që merr gjakun e parë, ekipin e parë që shkatërron një kullë, ekipin e parë që vrau Baron dhe ekipin e parë që shkatërron një frenues.

Baste të drejtpërdrejta në eSports

Për sa i përket ngjarjeve të drejtpërdrejta, libri sportiv Nomini pret rreth 10,000 në muaj, me shanse mesatare prej 93 përqind. Paratë e plota / të pjesshme, Fast Markets dhe Bet Builder janë të gjitha në dispozicion të lojtarëve.

Megjithatë, nuk ofrohet transmetim i drejtpërdrejtë dhe veçori të tjera si "Modifiko" dhe "Kërko një bast" nuk janë të disponueshme. Koha e pranimit të bastit është 5", dhe ekziston një mundësi për të pranuar automatikisht shanset më të larta ose më të ulëta.

Kjo mund të jetë një pengesë për disa bastevënës, pasi disa nga faqet më të mira të basteve eSports kohët e fundit përditësuan shërbimet e tyre për të përfshirë një transmetim të drejtpërdrejtë pasi lojtarët shijojnë bastet e drejtpërdrejta në të njëjtën faqe.

Kundër-Strike: Ofensivë Globale

CS: SHKO nuk është vetëm një nga qitësit më të njohur në vetën e parë globalisht, por është gjithashtu një bast i mirë në Nomini. Këtu do të gjeni gamën më të gjerë të ndeshjeve të disponueshme në të gjitha lojërat, duke përfshirë turnetë kryesore si CS: GO Major Championship.

Krahasuar me mesataren e industrisë, tregjet e basteve janë të arsyeshme dhe të drejta. Përveç skenarit tradicional të fituesit të ndeshjes, do të gjeni 5 deri në 20 tregje të ndryshme bastesh në varësi të ngjarjes dhe ndeshjes që zgjidhni.

Ndonëse kjo nuk është perfekte për ata që kërkojnë ekzotikë, do të jetë i përshtatshëm për bastorët e rastësishëm që kërkojnë një bast të drejtpërdrejtë.

StarCraft II

Blizzard Entertainment's StarCraft 2 është një esport strategjik në kohë reale (RTS). Dy lojtarë konkurrojnë duke zgjedhur një nga tre garat: Terrans, Protoss ose Zerg, të gjitha të aksesueshme në një hartë të përzgjedhur paraprakisht.

Për më tepër, përvojat e tyre të lojërave janë të ndryshme dhe të dallueshme nga njëra-tjetra. Atletët duhet ende të marrin vendime shpejt, dhe shumë detyra është e nevojshme. Kjo është ideale për bastorët që kërkojnë emocione për shkak të veprimit të shpejtë të lojës.

Fituesi i ndeshjes, Fituesi i Hartës, Handikapët, Skuadra A/B për të fituar një hartë, Skuadra A/B që nuk fiton asnjë hartë, Rezultati i saktë i hartës, Hartat totale mbi/nën, Grupi për të fituar ekipin, skuadra për të fituar turneun dhe rajoni i turneut Fitues janë tregjet më të përhapura të basteve.

Trima

Riot Games' qitës në vetën e parë VALORANT është fenomeni më i fundit i esports. Përzierja unike e të shtënave taktike dhe karaktereve individuale të lojës është ndjellëse e CS: GO, Overwatch dhe League of Legends.

Tifozët nga të dyja ndeshjet e kanë përshëndetur VALORANT-in krahëhapur. Shikueshmëria me Twitch për lojën arriti në mbi 1.7 milion, dhe hyrjet javore të lojtarëve për të ngjitur nivelet VALORANT janë ende në miliona. Vëmendja e atij publiku të gjerë tani është kthyer te industria e lulëzuar e sporteve elektronike VALORANT dhe bastet Valorant.

Champions Tour, Game Changers, Red Bull Campus Clutch dhe Conquerors Championship janë disa nga ngjarjet më të rëndësishme në VALORANT, dhe të gjitha ia vlen të vihen bast në Nomini.

Mbretërit e Lavdisë

King of Glory është një sport popullor kinez me dhjetëra mijëra spektatorë dhe një grup të madh çmimesh. Një nga veçoritë dalluese të KOG është se është një nga të paktat sporte elektronike vetëm për celular.

Edhe pse fansat mund të shikojnë lojëra në një ekran të madh, në YouTube ose në platforma të tjera, të gjitha ndeshjet pro luhen në pajisje celulare. Është gjithashtu një lojë esports e lirë për t'u luajtur, duke kontribuar në popullaritetin e saj të vazhdueshëm.

Fituesi i ndeshjes, rezultati i saktë, fituesit e raundit, ekipi për të nxjerrë gjakun e parë, për të shkatërruar fillimisht një frëngji dhe opsione të tjera bastesh janë të disponueshme në King of Glory, shumë prej të cilave janë gjithashtu të disponueshme në MOBA të tjera të njohura si Dota 2 ose LoL, si p.sh. fituesi i ndeshjes, rezultati i saktë, fituesit e raundit, ekipi që nxjerr gjakun e parë, i pari që prish një frëngji, e kështu me radhë.

Dota 2

Dota 2 është një lojë strategjike në kohë reale që kërkon një vendimmarrje të madhe taktike dhe një nivel të lartë bashkëpunimi ekipor.

Shumica e faqeve të basteve esports pranojnë baste DotA 2. Është i aksesueshëm në shumicën e kundërshtarëve të specializuar dhe ngjarjeve një herë, me kategori të aksioneve si bastet kokë më kokë në ndeshjet e entiteteve dhe kampionët e turneut si The Invitational.

Bastorët Dota kanë shumë opsione dhe mundësi kur bëhet fjalë për bastet live. Bastet në lojë, veçanërisht në Dota, janë një lloj bastesh më emocionues sepse mund ta shikoni aksionin drejtpërdrejt dhe ta bazoni strategjinë tuaj të basteve në ngjarjet e ndeshjes.

Total score8.3
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (10)
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Italiane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Çeke
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (38)
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GODota 2
Eurovizion
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
King of Glory
Kriketi
League of Legends
MMA
Motorsport
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Skijimi
Skvosh
Slotat
Sportet virtuale
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Vaterpolo
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (21)
Apple Pay
Bitcoin
Credit Cards
Crypto
Debit Card
EcoPayz
Ethereum
Google Pay
Litecoin
MasterCardNeteller
Payeer
Paysafe Card
Prepaid Cards
Rapid Transfer
Ripple
Sepa
Skrill
Skrill 1-Tap
Trustly
Visa
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Forintë Hungarisht
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Rupia indiane
Zloty Polak
ShtetetShtetet (10)
Finlanda
Gjermania
Hungaria
India
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Republika Çeke
Rusia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (31)
1x2Gaming
BF Games
Bally Wulff
Betsoft
Booongo Gaming
Casino Technology
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Ezugi
GameArt
Gamomat
Igrosoft
Iron Dog Studios
Leap Gaming
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
PariPlay
Play'n GO
Playson
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SA Gaming
Spinomenal
Wazdan
Yggdrasil Gaming