Nomini - FAQ

Age Limit
Nomini
Nomini is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

FAQ

Klientët e Nomini i bëjnë rregullisht këto pyetje përpara, gjatë dhe pas basteve eSport.

Për cilat sporte të tjera mund të bastoj në Nomini?

Përveç eSports, bastorët mund të zbulojnë mbi 35 sporte në zonat para lojës dhe ato gjatë lojës. Futboll, tenis, basketboll, hokej mbi akull, futboll amerikan, bejsboll, volejboll, pingpong, futboll VR, Motorsport, MMA, Ski alpin, Rregullat Aussie, Bandy, Biatlon, Kriket, Çiklizëm, Boks, Cross-country, Darts, Floorball, Futsal, Golf, Hendboll, Liga e Rugbit, Rugbi, Snooker, Speciale, Kërcim me Ski, Vaterpolo, Futboll Gael dhe Gjuajtje Galike janë ndër to.

Cilat pjesë të Termave dhe Kushteve duhet të jem në vëzhgim?

Mbani një vëzhgim për kufizimet e tërheqjes, të cilat ndryshojnë në varësi të nivelit VIP, por fillojnë shumë të ulëta me €/$500 në ditë dhe €/$10,000 në muaj.

Niveli VIP përcaktohet nga aktiviteti në 90 ditët përpara çdo kërkese për tërheqje dhe mund të ndryshojë në varësi të raportit të depozitave dhe tërheqjeve dhe stimujve të marrë. Së fundi, rrokullisja minimale e fondeve para çdo tërheqjeje vendoset në x1.

A mund të marr më shumë se një bonus mirëseardhjeje?

Edhe pse Nomini ofron bonuse të ndryshme mirëseardhjeje, do t'ju duhet të zgjidhni një kur të filloni procedurën e regjistrimit në kazinonë Nomini. Si rezultat, nuk jeni në gjendje të zgjidhni disa oferta të mirëseardhjes.

A mund të marr një bonus Nomini pa depozite?

Bonuset pa depozite nuk janë të disponueshme në kazino online Nomini. Ju duhet të depozitoni fonde në llogarinë tuaj për të marrë bonusin e regjistrimit të shërbimit të basteve.

Si mund të bëj një ankesë kundër Nomini?

Nëse nuk jeni të kënaqur me vendimin origjinal të shërbimit ndaj klientit, dërgoni një email tek ankesat@rabidinv.com, dhe kërkojini Nomini të rivlerësojë rastin tuaj.

Total score8.3
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (10)
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Italiane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Çeke
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (38)
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GODota 2
Eurovizion
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
King of Glory
Kriketi
League of Legends
MMA
Motorsport
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Skijimi
Skvosh
Slotat
Sportet virtuale
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Vaterpolo
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (21)
Apple Pay
Bitcoin
Credit Cards
Crypto
Debit Card
EcoPayz
Ethereum
Google Pay
Litecoin
MasterCardNeteller
Payeer
Paysafe Card
Prepaid Cards
Rapid Transfer
Ripple
Sepa
Skrill
Skrill 1-Tap
Trustly
Visa
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Forintë Hungarisht
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Rupia indiane
Zloty Polak
ShtetetShtetet (10)
Finlanda
Gjermania
Hungaria
India
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Republika Çeke
Rusia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (31)
1x2Gaming
BF Games
Bally Wulff
Betsoft
Booongo Gaming
Casino Technology
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Ezugi
GameArt
Gamomat
Igrosoft
Iron Dog Studios
Leap Gaming
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
PariPlay
Play'n GO
Playson
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SA Gaming
Spinomenal
Wazdan
Yggdrasil Gaming