Nomini Rishikimi i basteve eSports 2024 - FAQ

NominiResponsible Gambling
CASINORANK
8.3/10
BonusBonus 500$ + 200 rrotullime falas
Oferta bonus mirëseardhjeje
3500 lojëra
Ofrohet luajtje e menjëhershme
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Oferta bonus mirëseardhjeje
3500 lojëra
Ofrohet luajtje e menjëhershme
Nomini is not available in your country. Please try:
FAQ

FAQ

Klientët e Nomini i bëjnë rregullisht këto pyetje përpara, gjatë dhe pas basteve eSport.

Për cilat sporte të tjera mund të bastoj në Nomini?

Përveç eSports, bastorët mund të zbulojnë mbi 35 sporte në zonat para lojës dhe ato gjatë lojës. Futboll, tenis, basketboll, hokej mbi akull, futboll amerikan, bejsboll, volejboll, pingpong, futboll VR, Motorsport, MMA, Ski alpin, Rregullat Aussie, Bandy, Biatlon, Kriket, Çiklizëm, Boks, Cross-country, Darts, Floorball, Futsal, Golf, Hendboll, Liga e Rugbit, Rugbi, Snooker, Speciale, Kërcim me Ski, Vaterpolo, Futboll Gael dhe Gjuajtje Galike janë ndër to.

Cilat pjesë të Termave dhe Kushteve duhet të jem në vëzhgim?

Mbani një vëzhgim për kufizimet e tërheqjes, të cilat ndryshojnë në varësi të nivelit VIP, por fillojnë shumë të ulëta me €/$500 në ditë dhe €/$10,000 në muaj.

Niveli VIP përcaktohet nga aktiviteti në 90 ditët përpara çdo kërkese për tërheqje dhe mund të ndryshojë në varësi të raportit të depozitave dhe tërheqjeve dhe stimujve të marrë. Së fundi, rrokullisja minimale e fondeve para çdo tërheqjeje vendoset në x1.

A mund të marr më shumë se një bonus mirëseardhjeje?

Edhe pse Nomini ofron bonuse të ndryshme mirëseardhjeje, do t'ju duhet të zgjidhni një kur të filloni procedurën e regjistrimit në kazinonë Nomini. Si rezultat, nuk jeni në gjendje të zgjidhni disa oferta të mirëseardhjes.

A mund të marr një bonus Nomini pa depozite?

Bonuset pa depozite nuk janë të disponueshme në kazino online Nomini. Ju duhet të depozitoni fonde në llogarinë tuaj për të marrë bonusin e regjistrimit të shërbimit të basteve.

Si mund të bëj një ankesë kundër Nomini?

Nëse nuk jeni të kënaqur me vendimin origjinal të shërbimit ndaj klientit, dërgoni një email tek ankesat@rabidinv.com, dhe kërkojini Nomini të rivlerësojë rastin tuaj.