Nomini Rishikimi i basteve eSports 2024 - Countries

NominiResponsible Gambling
CASINORANK
8.3/10
BonusBonus 500$ + 200 rrotullime falas
Oferta bonus mirëseardhjeje
3500 lojëra
Ofrohet luajtje e menjëhershme
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Oferta bonus mirëseardhjeje
3500 lojëra
Ofrohet luajtje e menjëhershme
Nomini is not available in your country. Please try:
Countries

Countries

Nomini është një nga faqet më të mira të basteve esports, falë ndërfaqes së tij të pastër dhe të qartë, përvojës së drejtpërdrejtë të përdoruesit dhe shanset konkurruese.

Për shkak të këtyre elementeve, Nomini tërheq mijëra bastorë nga e gjithë bota. Me një bazë kaq të madhe lojtarësh, ata mund të ofrojnë shërbime për pothuajse çdo vend.

"### Vendet e pranuara\n\nSigurisht, edhe pse Nomini ofron shërbime bastesh për shumicën e botës për të arritur një shtrirje globale, disa vende dhe territore nuk mund të hyjnë në faqen e internetit për arsye të ndryshme. Nomini është shumë i vështirë për të zbatuar rregullat për të mbrojtur si Librin e Sporteve elektronike ashtu edhe lojtarët.\n\nMë poshtë është një listë e vendeve që Nomini pranon.\n\n* Shqipëria\n* Algjeria\n* Andorra\n* Angola\n* Antigua & Deps\n* Argjentina\n* Armenia\n* Austria\n* Azerbajxhani\n* Bahamas\n* Bahrein\n* Bangladeshi\n* Barbados\n* Belgjika\n* Belize\n* Benin\n* Butani\n* Bolivia\n* Bosnje Hercegovina\n* Botsvana\n* Brazili\n* Brunei\n* Bullgaria\n* Burkina\n* Burundi\n* Kamboxhia\n* Kamerun\n* Kanadaja\n* Kepi Verde\n* Rep i Afrikës Qendrore\n* Çad\n* Kili\n* Kinë\n* Kolumbia\n* Komoret\n* Kongo\n* Kongo null