Nomini - Countries

Age Limit
Nomini
Nomini is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Countries

Nomini është një nga faqet më të mira të basteve esports, falë ndërfaqes së tij të pastër dhe të qartë, përvojës së drejtpërdrejtë të përdoruesit dhe shanset konkurruese.

Për shkak të këtyre elementeve, Nomini tërheq mijëra bastorë nga e gjithë bota. Me një bazë kaq të madhe lojtarësh, ata mund të ofrojnë shërbime për pothuajse çdo vend.

Vendet e pranuara

Sigurisht, edhe pse Nomini ofron shërbime bastesh për shumicën e botës për të arritur një shtrirje globale, disa vende dhe territore nuk mund të hyjnë në faqen e internetit për arsye të ndryshme. Nomini është shumë i vështirë për të zbatuar rregullat për të mbrojtur si Librin e Sporteve elektronike ashtu edhe lojtarët.

Më poshtë është një listë e vendeve që Nomini pranon.

 • Shqipëria
 • Algjeria
 • Andorra
 • Angola
 • Antigua & Deps
 • Argjentina
 • Armenia
 • Austria
 • Azerbajxhani
 • Bahamas
 • Bahrein
 • Bangladeshi
 • Barbados
 • Belgjika
 • Belize
 • Benin
 • Butani
 • Bolivia
 • Bosnje Hercegovina
 • Botsvana
 • Brazili
 • Brunei
 • Bullgaria
 • Burkina
 • Burundi
 • Kamboxhia
 • Kamerun
 • Kanadaja
 • Kepi Verde
 • Rep i Afrikës Qendrore
 • Çad
 • Kili
 • Kinë
 • Kolumbia
 • Komoret
 • Kongo
 • Kongo {Përfaqësia Demokratike}
 • Kosta Rika
 • Kroacia
 • Kuba
 • Republika Çeke
 • Xhibuti
 • Dominika
 • Republika Domenikane
 • Timori Lindor
 • Ekuador
 • Egjipti
 • El Salvador
 • Guinea Ekuatoriale
 • Eritrea
 • Etiopia
 • Fixhi
 • Finlanda
 • Gabon
 • Gambia
 • Gjeorgjia
 • Gjermania
 • Gana
 • Grenada
 • Guatemala
 • Guinea
 • Guinea-Bissau
 • Guajana
 • Haiti
 • Hondurasi
 • Hungaria
 • Islanda
 • Indi
 • Indonezia
 • Irlanda {Republika}
 • Italia
 • Xhamajka
 • Japonia
 • Jordania
 • Kazakistani
 • Kenia
 • Kiribati
 • Koreja e Veriut
 • Koreja e Jugut
 • Kosova
 • Kuvajti
 • Kirgistani
 • Laosi
 • Letonia
 • Libani
 • Lesoto
 • Liberia
 • Libinë
 • Lihtenshtajni
 • Luksemburgu
 • Maqedonia
 • Madagaskari
 • Malavi
 • Malajzia
 • Maldivet
 • Mali
 • Malta
 • Ishujt Marshall
 • Mauritania
 • Mauritius
 • Meksika
 • Mikronezi
 • Monako
 • Mongolia
 • Mali i Zi
 • Maroku
 • Mozambik
 • Myanmar, {Burma}
 • Namibia
 • Nauru
 • Nepali
 • Zelanda e Re
 • Nikaragua
 • Nigeri
 • Nigeria
 • Norvegjia
 • Omani
 • Pakistani
 • Palau
 • Panamaja
 • Papua Guinea e Re
 • Paraguaj
 • Peruja
 • Filipinet
 • Polonia
 • Katari
 • Federata Ruse
 • Ruanda
 • St Kitts & Nevis
 • Shën Luçia
 • Shën Vincenti dhe Grenadinet
 • Samoa
 • San Marino
 • Sao Tome & Principe
 • Arabia Saudite
 • Senegali
 • Serbisë
 • Seychelles
 • Sierra Leone
 • Singapor
 • Sllovakia
 • Sllovenia
 • Ishujt Solomon
 • Somali
 • Afrika e Jugut
 • Sudani i Jugut
 • Sri Lanka
 • Sudani
 • Surinami
 • Swaziland
 • Zvicra
 • Siria
 • Tajvani
 • Taxhikistani
 • Tanzania
 • Tajlandë
 • Togo
 • Tonga
 • Trinidad dhe Tobago
 • Tunizia
 • Turqia
 • Turkmenistani
 • Tuvalu
 • Uganda
 • Emiratet e Bashkuara Arabe
 • Uruguai
 • Uzbekistani
 • Vanuatu
 • Qyteti i Vatikanit
 • Venezuela
 • Vietnami
 • Jemeni
 • Zambia
 • Zimbabve

Vendet e kufizuara

Këtu është një listë e plotë e vendeve të kufizuara të Nomini. Fatkeqësisht, banorët e këtyre vendeve nuk mund të përdorin shërbimet e basteve të faqes së internetit.

 • Afganistani
 • Australia
 • Bullgaria
 • Karaibe
 • Curacao
 • Qipron
 • Britania e Madhe
 • Guam (SHBA)
 • Irani
 • Iraku
 • Izraeli
 • Malta
 • Moldavia
 • Holanda
 • Holanda
 • Antilet Hollandeze
 • Spanja
 • Mbretëria e bashkuar
 • SHBA
 • Ishujt e vegjël periferikë të SHBA
 • Ukrainë
 • Ishujt e Virgjër (SHBA)
Total score8.3
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (10)
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Italiane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Çeke
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (38)
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GODota 2
Eurovizion
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
King of Glory
Kriketi
League of Legends
MMA
Motorsport
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Skijimi
Skvosh
Slotat
Sportet virtuale
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Vaterpolo
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (21)
Apple Pay
Bitcoin
Credit Cards
Crypto
Debit Card
EcoPayz
Ethereum
Google Pay
Litecoin
MasterCardNeteller
Payeer
Paysafe Card
Prepaid Cards
Rapid Transfer
Ripple
Sepa
Skrill
Skrill 1-Tap
Trustly
Visa
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Forintë Hungarisht
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Rupia indiane
Zloty Polak
ShtetetShtetet (10)
Finlanda
Gjermania
Hungaria
India
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Republika Çeke
Rusia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (31)
1x2Gaming
BF Games
Bally Wulff
Betsoft
Booongo Gaming
Casino Technology
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Ezugi
GameArt
Gamomat
Igrosoft
Iron Dog Studios
Leap Gaming
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
PariPlay
Play'n GO
Playson
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SA Gaming
Spinomenal
Wazdan
Yggdrasil Gaming